Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feltörtek vagy micsoda? fórum

Feltörtek vagy micsoda? (beszélgetős fórum)


7. TamThor (válaszként erre: 3. - OldPinokkio)
2023. jan. 17. 07:34
Tök ártatlan dolog is lehet, nem kell rögtön a paranoia.
2023. jan. 17. 07:33
Nem törtek fel. A te email címedet adta meg valaki a facebook regisztrációnál. Ettől még nem járt a te email fiókodban. Lehet, hogy elírta az email címét és annak az eredménye már a te címed.
2023. jan. 17. 06:59

És ki az aki regisztrált az FB-n? Az a közösségi mappába érkező levelekből látszik.

És gondolom, erre az email címre érkezett az aktiválókód is, ha ez történt...

2023. jan. 17. 06:57

Én a gmailomra kapok időnként más értesítését a mai napig. Nem rendszeres, de havi 1 biztos, hogy becsúszik.

Egy fontosnak tűnőre válaszoltam, hogy nem én vagyok a címzett, nézzék meg jól írták-e a címet? Mert sokszor egy-egy pontot, elválasztójelet vagy bármilyen karaktert a küldő simán elnéz. Valami ilyen lehetett, mert azóta onnan nem kapok :) Szóval nem biztos, hogy feltörték a fiókod.

Azért egy jelszócsere nem árt.

3. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 05:21
Az, hogy valaki regisztrált egy Facebook fiókot a Te e-mail címeddel, azt jelentheti, hogy valaki hozzáfért az e-mail fiókodhoz és használta azt, hogy regisztráljon egy Facebook fiókot. Azt is jelentheti, hogy az e-mail címedet "szivárogtatta" ki valaki, és valaki más használta azt a regisztrációhoz. Az is elképzelhető, hogy valamilyen módon a Facebook automatikusan létrehozott egy fiókot az e-mail címeddel, amikor valaki a kapcsolatot használta a regisztrációhoz egy másik fiókban. Javasolnám, hogy jelentkezz be az e-mail fiókodba, és változtasd meg a jelszavadat, hogy megvédd magad a további hozzáféréstől. Ha lehetséges, kapcsold ki az "Automatikus bejelentkezés" beállítást is.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 16. 21:21
Biztosan valami nagyon "egyedi" az email címed és a jelszavad.
2023. jan. 16. 21:18
Van egy régi Freemail címem nem adtam meg senkinek. Bejelentkeztem és volt egy pár Facebook értesítés ami nem az én nevemre szólt. Nincs is facebookom. A legfurcsább az egészben,hogy nem változtatta meg az emailem jelszavát csak regisztrált a facebookra. Ez mit jelent? Hogy csinálhatta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook