Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység :( fórum

Féltékenység :( (tudásbázis kérdés)


1 2
23. izmike
2009. máj. 26. 09:50
Marjann s ezeket a lányokat/fiúkat hol ismeri meg?
2009. máj. 26. 09:49
Az én párom is szeret lányokkal beszélgetni, főleg msnen. Tegnap volt is ebből egy nagy veszekedésünk. Végül megmondtam neki, hogy nem zavar, ha másokkal msnezik, amíg nem érzem azt, hogy több időt tölt a gép előtt, mint velem. Másrészt megkértem, hogy ha találkozik valakivel (ha fiú, ha lány), akkor hagyja, hogy legalább egyszer találkozzak az illetővel, mert sokkal nyugodtabb vagyok, ha tudom kivel találkozik.
21. izmike (válaszként erre: 20. - Tidike)
2009. máj. 26. 09:49
és ez milyen gyakorisággal van egy héten?
20. Tidike
2009. máj. 26. 09:39
Sajna oka van a féltékenységemnek. A párom elvált, és ott ahol laktak van egy kisbolt ahova odaszokott sörözni (kb. 15 évig laktak ott) és nagyon jól eldumálgat míg sörözik a csajszival aki ott dolgozik. A csajok változnak, de mindegy ki van ott. Én emiatt vagyok féltékeny. Tudom pedig, hogy nem csal meg, de akkor is...
19. izmike
2009. máj. 26. 08:26
én is az vagyok de arra lennék kiváncsi Tildike, hogy csak azért vagy féltékeny ,mert 7 jön haza, vagy van más oka is?
18. Tidike
2009. máj. 25. 13:06
Sajnos nekem is ad a párom okot arra, hogy féltékeny legyek. Már mostanság próbáltam ezt leküzdeni, mert nagyon szenvedek miatta, de mindig visszajön miatta sikeresen. Most szombaton is megtörtént ismét. Egyszerűen már saját magamtól kapok ilyenkor frászt mikor féltékenykedek. Nagyon jólenne leszokni róla, de így soha az életben nem fog menni, ha mindig van valami amivel a párom okot ad rá. Nem könnyű a helyzetem. Én nem adok neki rá okot mégis nagyon féltékeny:( Nem tudom mit tegyek....
2009. máj. 15. 14:02

A legtöbb ember magából indul ki és azért féltékeny:D

aki nem annak pedig a párja suttyó hogy okot ad rá.

Szerintem fölösleges addig öngyötörni amíg nincsen valós alapja, ha lesz akkor majd mindenki ráér. Addig is lehet boldogan élni, egy életetek van....

16. Tidike
2009. máj. 15. 12:06
Egy ideig sikerült magamban visszafogni a féltékenységemet, de a párom most megint megcsinálta velem (rendszeres a dolog), hogy hazaállított este 7 után és azt sem tudtam merre van. Így a féltékenység ismét előbukkant. Kinek ne jutna ilyenkor eszébe az, hogy lehet mással volt.
15. liki28 (válaszként erre: 14. - Estelle)
2009. ápr. 28. 15:04
és azota nem is keresett téged hogy beszéljetek vagy vmi??
14. Estelle (válaszként erre: 13. - Castellina)
2009. ápr. 28. 12:22

:)

igazad van, és megtettem vasárnap, eléggé rossz volt, de érzem, hogy sokkal jobb lesz így:)

13. Castellina (válaszként erre: 12. - Estelle)
2009. ápr. 22. 21:02
hagyd ott, ha nincs tekintettel az érzéseidre, nem is szeret igazán!
2009. ápr. 22. 20:59

Sziasztok!

én is rettenetesen féltékeny vagyok.

lassan másfél éve leszünk(?)együtt a barátommal, és az állandó féltékenykedésem teljesen tönkre vágta a kapcsolatunkat...nagyon sajnálom már, és azt sem tudom lehet e már változtatni, de most még kaptam rá egy esélyt, jó nálunk rengeteg probléma van.

én nem tudtam még eddig legyőzni, de megpróbálom, csak úgy elég nehéz ha okot is ad rá.

pl: az egyik lánnyal is egyfolytában e-mailezik, meg myvip, meg msn meg minden, miközben tudom h nagyon bejön a lánynak, és ő is össze akart vele jönni mielőtt velem elkezdett járni.és írt neki egy két elég félreérthető levelet is, amiket már megbeszéltünk, és beismerte h tényleg bunkóság volt velem szembe, de ő mégis folytatja.

szerintetek miért?

jó nem lehet elszakítani a barátaitól, de mégis hogy lehet szerintetek ezt megoldani?

2009. ápr. 7. 12:59
hu egy pár éve énis csapdájába estem,,hát mit mondjak nehéz volt túltenni rajta magam de felnőttem,,,
10. Tidike
2009. ápr. 7. 12:20
Az, hogy az önbizalmam miként és hogyan fog visszajönni sajna nem tudom. A páromról most hallottam, hogy nagyon szeret csajokkal bájcsevegni. A féltékenységemhez ez nagyon rosszul jött. Bár, én még semmi jelét nem látom annak, hogy megcsalna, vagy akár lenne más nő is az életében. Nem tudom, hogy egyáltalán elhiggyem-e az ilyen jellegű beszédet. Vannak sajnos rosszindulatú emberek is.
2009. márc. 30. 14:23
Én még nagyon benne vagyok. Sajnos minden önbizalmam elhagyott. Ezt szeretném valahogy visszakapni és akkor lehet a féltékenységem is alábbhagyna. Nem tudom mit tegyek, mert egyre jobban elsüllyedek benne.
2009. márc. 20. 08:14
énis ilyen típus vagyok,,igaz egy holtponton túlestem már fejlődöm ezen a téren
7. Dite
2009. márc. 18. 18:45
Mindenkiben van féltékenység. Ez még jó is. De nem mindegy, hogy milyen mértékű. Mert meg keserítheti az életünket.
6. supin (válaszként erre: 5. - Mimmo33)
2009. márc. 18. 15:21
Igen! Igen!
5. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Izmike)
2009. márc. 18. 14:53

Bizalom a másik iránt, pozitív önkép,önértékelés!

Legfőképp, hogy azt írod nincs is okod arra, hogy féltékeny légy.

4. spinneli (válaszként erre: 2. - Izmike)
2009. márc. 18. 14:44
gondolkozz azon, hogy miért nem tartod magad eléggé szeretetre méltónak.
2009. márc. 18. 12:42
Szerintem az már félsiker, hogy belátod ezeket a dolgokat. Én is jártam ebben a cipőben, és nem tudom, hogy hogyan keveredtem ki belőle. Valahogy megnyugodtam. Rájöttem, hogy csak magamat hergelem vele. Meg volt egy barátnőm, akinek elmondtam az összes félelmemet, beszélgettünk, lehet, hogy így sikerült. Próbáld meg te is.
2009. márc. 18. 12:33

Sziasztok!

Nem gondolom, hogy egyedi probléma miatt kérném a segítségetek, de én tudom magamról, hogy nincs rá okom(remélem). Elég sokat féltékenykedem,persze ok nélkül mindig kutatok, keresek vmi bizonyítékot, nem veszi észre. Van amikor kitör belőlem ez az érzés és akkor rágódóm rajta, hogy vajon van-e valakije? Van amikor napokra elfelejtem mert sikerül meggyőzőm magam hogy csak én vagyok. de attól félek, hogy egyszer besokall és elhagy ez miatt. Tudnátok vmi jó kis önkontrollt ami talán segíthet. Előre is köszönöm.

2009. márc. 18. 12:26
Féltékenység :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook