Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felemészt a több éve tartó társas magány. fórum

Felemészt a több éve tartó társas magány. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. lolita2112 (válaszként erre: 13. - Toffifie)
jan. 19. 01:16
nagyon egyetertek veled!
jan. 18. 09:07
Mindenki hozzászólását elolvastam, sokmindenben egyetértek, de nagyon nehéz a döntés.
jan. 17. 14:40
Nem olvastam bele a kommentekbe. Most látom ez más tészta azt hittem simán csak magányos vagy. (Bár tudom ez sem jobb) azt tanacsolnám hogy állítsd a két lehetőséget elé vagy megbeszélitek vagy hagyjátok. Hiszek benne hogy ha most még viszojogsz is tőle, előbb utóbb a harag és a fájdalom hasonlóképp fog hangot adni. Jobb még békésen tisztázni szerintem.
jan. 17. 11:41
27 év után váltam el, és nem bántam meg. Mindig van lehetőség az újrakezdésre. A gyerekek már felnőttek, miattuk nem kell együtt maradni. Amit összehoztatok elfelezitek, és mindenki új életet kezdhet. Ezen kívül, ha elmondod a férjednek, hogyan érzed magad, és hogy válni akarsz, akkor nem biztos, hogy simán elenged. Az is lehet, hogy megijed, és változtat a hozzáállásán. Ha nem, akkor kezdj új életet. Mindenkinek egy élete van, ne unatkozza azt végig.
jan. 16. 14:52

A társas magány..........Gyilkos egyveleg.

Mivel látszólag ketten esetleg sokkal többen vagytok egy nagy családban:TE EGYEDÜL ÉRZED MAGAD.

Ismerem ezt az érzést. Kicsit mi is benne vagyunk:mivel introventáltak vagyunk természetünknél fogva.

Viszont az emberi lélek végyik egy olyan rokonlélekre , aki érzi és átéli az ő saját problémáit.

jan. 16. 14:38
írj rám, beszélgessünk nekem is hasonló bajom van. Hátha jutunk valamire. :)
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 12:34

Mi lassan 34 éve vagyunk együtt, és nincs ilyen gondom, de mi rengeteg közös programot csinálunk, még akkor is, ha hol az egyik, hogy a másik fél lép ki kicsit a komfortzónájából.

De ha így éreznék, és nem látnék megoldást, akkor simán dobnám, mert jól írtad felemészt, és ezzel együtt megöregít...

jan. 16. 11:05
31 éve vagyunk együtt, ennyi évet nem könnyű eldobni. Kommunikáció hiánya a legnagyobb gond. Neki így jó. Egyszerűen tanácstalan vagyok.
8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:44
Nincs visszaút egymáshoz? Van egyáltalán szándék?
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:07
Nem tudsz ,,vagy nem akarsz lépni?
jan. 16. 10:05
Szomorú helyzet, amikor a szerelem után már a szeretet is elmúlik. Hány éve vagytok együtt?
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Channa*)
jan. 16. 10:04
Ha felemészti, akkor nem működik. Csak az együtt maradás oka nem publikus.
jan. 16. 09:42

És nem lehet segíteni valahogy, hogy ez enyhüljön?

Miért nem vagytok együtt a pároddal, ha együtt éltek? Nincs miről beszélgetnetek? Nincs közös program? Nincsenek közös célok?


Meddig működött ez jól? Vagy sosem?

3. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 09:39
Lépj . Nem kell ebben a helyzetben élned❗️
jan. 16. 09:32
Tegyél ellene. Mi akadályoz meg abban, hogy véget vessél neki ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook