Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek a haláltól. fórum

Félek a haláltól. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. aug. 8. 07:10
nem a haláltól, hanem az esetleges szenvedéstől félek
35. 820e00bff1 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 19:08
Az mèg rosszabb lenne, ha mindenre emlèkeznèl. A lènyeget úgyis hozzuk magunkkal ,az előző èletbeli harcok eredmènyèt.
2023. aug. 7. 18:47
Engem kiráz a hideg annak a gondolatálor hogy 1 másik emberként vissza jöjjek úgy hogy minden emlékezetem kivan törölve.
33. Tunde44 (válaszként erre: 28. - 820e00bff1)
2023. aug. 5. 09:53
Értem,hát reméljük úgy van.
2023. aug. 4. 22:03
Aki sok rossz dolgot megélt az életben, szerintem az nem fél a haláltól. Na nem mintha meg akarnék halni, vagy öngyilkos lennék.. De ha holnap reggelre nem kelnék föl, nyugodtan konstatálnám a halálomat. Belemosolyognék a csuklyás szemébe.
2023. aug. 4. 21:10

Majd elmúlik! 🤷🏻‍♀️



Szoktam én is gondolni rá, de elodázom, mert ez a nap, nem ma lesz. 😊Nem magam miatt aggódom , nem attól tartok, velem mi lesz, hanem azok miatt húznám még az időt, akiknek fontos vagyok.

Ha félsz, az ad egy kis lökést, hogy tartalmasabban élj! Remélem van még rengeteg időd, lehetőséged még sok hülyeséget csinálni!

Igyekezz nem aggódással tölteni a napjaidat! 😘

2023. aug. 4. 19:41

Jó bocs , másféle a kérdésmondás, ,,,


Elnézést,,

2023. aug. 4. 19:40

Azfél aki Bűnős,,


Lehet, Csak szerintem....

28. 820e00bff1 (válaszként erre: 27. - Tunde44)
2023. aug. 4. 19:38
Az anyai nagymamám álmában halt meg. Állítólag nem látszott rajta semmi, szèpen, nyugodtan feküdt az ágyban. Az apai nagyapám talált rá, ő mondta. Ha igaz, ès nemcsak vigasztalni akart minket, akkor van aki nem èbred fel a halála előtt .
2023. aug. 4. 17:17
Én is inkább gyorsan "szeretnék" elmenni ha muszáj mint évekig ágybafekvőként vegetálni. Azt mondják az is felébred előtte akit "álmában" ér,van aki azt mondja nem. Ki tudja. Azért remélem találkozunk "odaát" eltávozopttjainkkal éás lesz következő életem,remélem egészségesebb leszek mert ez most nagyon rossz így.
26. Amaunet (válaszként erre: 24. - F3dd8cb605)
2023. aug. 4. 15:33
Általában az ilyen "ki, ha én nem" emberek vannak a végén legjobban betojva.
25. Panna.33 (válaszként erre: 23. - F3dd8cb605)
2023. aug. 4. 15:24
Legalábbis eddig mindenképp.
2023. aug. 4. 13:18
Kaszás, jer ide.. Szíjjel hasítalak. 😀😀
2023. aug. 4. 13:16
Én nem.. Halhatatlan vagyok. 😎😎
2023. aug. 4. 09:07
Ezzel mindenki igy van.
21. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 08:52
Ne félj! Ha állandóan ezen agyalsz, rámegy az életed a fölösleges rettegésre, mert változtatni nem tudsz, előbb-utóbb meghalsz. Ez van. Próbáld élvezni addig is az életet és bízzál benne, hogy gyors, fájdalommentes lesz az elmúlás.
20. 55Judit (válaszként erre: 18. - Panna.33)
2023. aug. 4. 07:41

Én is így vagyok ezzel. nem csak mások terhére nem akarok lenni, de azt a megalázó kiszolgáltatott helyzetet se szeretném megélni.


A kemotherápia alatt megjártam a poklot. Akkor sem féltem a haláltól, csak azt azt hajtogattam mindegy meghalok vagy meggyógyulok, csak ezt amit most érzek, az valahogy múljon el. Semmihez nem tudom hasonlítani azt azt az érzést. Akkor azt hittem ilyen nincs. Mielőtt ezt érezhetné az ember, meghal.


A jelmondatom: "A guruló kő nem mohosodik!"

Tudásomhoz mérten mindent megteszek azért hogy a mozgásképességemet, a szerveim egészségét megőrízzem a végsőkig. Ha lassan épülök le, tudom kontrolálni az állapotomat, és megvan a biztos módszer hogyan fejezzem be hirtelen az életet. Persze ha hirtelen lennék ágyhoz kötött, az gáz lenne. De aki szegény, annak az intézményekben 1, max. 2 hónap alatt elintézik hogy ne tartson tovább a szenvedés.


A haláltól nem kell félni, az olyan, mint ami az életed előtt volt. Nem tudsz semmiről. Csak attól féljünk ami előtte lehet. Az lehet szörnyű is. Ezért az egészségünkért mindent meg kell tenni, mennél tovább tartson!

19. Ramcsika (válaszként erre: 15. - Fidel)
2023. aug. 4. 07:35
Nekem is sikerült.
18. Panna.33 (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. aug. 4. 06:54
Én is így vagyok. Mondjuk most jó, de nem akarok mindig fájva és nem mozogva mások terhére lenni.
2023. aug. 4. 02:59

Déri Jánosnak fent van a neten az utolsó interjúja ami után hamarosan meg is halt. És ő mondott valami olyat, hogy ha meghal, majd tudja, hogy a családján kívül másnak nem fog hiányozni és majd elfelejtik. (Nem jött be amit mondott). És hogy ha kiszállunk az életből, az nélkülünk megy majd tovább. Ami normális, mert hát ez a dolgok rendje. Mert ez ilyen. Az élők élik majd, csak nélkülünk.


Ezért is kellene tartalmasan élni. Meg úgy, hogy a környezet jó szívvel emlékezzen ránk. Volt egy rokon "néni" aki 1950-es években halt meg alig 40 évesen. Annyi storyt, szép történetet hallottam róla, hogy mintha ismertem volna. A sírjához is odamegyek mindig ha a temetőben járok.

16. 80ASIQ
2023. aug. 4. 02:29

Olyan lehet mint egy mély álomtalan alvás. Amikor az ember ébren van, akkor rossz arra gondolni - nekem legalábbis - hogy a halálból már nincs felébredés.

Kicsinyke reményke, hogy hátha van túlvilág VAGY lélekvándorlás. Utóbbi esetben ennek hátránya is lehet, ha a következő életemet pl. tolószékben kell

leélnem.

15. fidel
2023. aug. 4. 02:00

valaki itt közületek volt már valaha halott?

Nekem kb. 20 éve sikerült pár percre,azóta nincs gondom vele!

14. Violet18 (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. aug. 4. 01:51
Ugyan, ezen ne rágódj. Ahogy hallom az ügyfelektől sorra hullanak a 30-50 közöttiek, gyorsan, minden előjel nélkül 🤷‍♀️ ne félj, a halál nem fáj, csak megvált.
13. tien (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. aug. 3. 22:31

Erős vagy,ki jössz belőle.

Csak lesz egy doki aki érti is a dolgát.

12. Channa* (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. aug. 3. 21:58

Ne mondj ilyet!

Olvasni is rossz:(

11. timycat (válaszként erre: 10. - Tien)
2023. aug. 3. 21:37
Engem a fájdalom, nyavalyatörés, gyengeség, kiszolgáltatottság ami riaszt, van szerencsém belekóstolni már így 40 évesen is (hála a jó doktoroknak), ha ez fog menni még x évig akkor köszönöm a lehetőséget inkább kiszállnék.
10. tien (válaszként erre: 9. - Timycat)
2023. aug. 3. 21:33

Igen.

Mi "jobb",ha hirtelen szívrohamban meghalsz ,vagy tudod hogy van még cca.pár év esetleg pár hónap?

Nagyon nehéz és félelmetes belegondolni.



Egy önző pics@ vagyok,szeretnék én menni ,ha itt az idő.

9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 21:25
Én nem, az oda vezető út "színvonala" jobban aggaszt
8. Myra
2023. aug. 3. 21:23
Nem vagy egyedül.
7. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 19:19
Még nekem sem sürgős, de félni nem félek. Jöjjön aminek jönnie kell, menjen, aminek mennie kell.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook