Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fekvőrendőr!! fórum

Fekvőrendőr!! (beszélgetős fórum)

1 2 3
35. a9986bef96 (válaszként erre: 29. - 5b0fde3fcc)
2010. jún. 17. 21:08
Nem a fekvőrendőr a baj,hanem a mérete! ;)
34. a9986bef96 (válaszként erre: 27. - 66cec28b76)
2010. jún. 17. 21:07
Nem,csak tényleg szétüti a kocsi alját,a karosszériástól nehéz 100ezer alatt szabadulni...
33. a9986bef96 (válaszként erre: 24. - Sajert)
2010. jún. 17. 21:06
Én be szoktam ütni a fejem a tetőbe...:((((
2010. jún. 17. 20:49
de már Patri kitalálta nem is kell neki a sims 3 hanem tegyem fel a 2-est sok kiegészítővel
2010. jún. 17. 20:47
majd holnap írok annak akit ajánlottál köszi
30. 66cec28b76 (válaszként erre: 29. - 5b0fde3fcc)
2010. jún. 17. 20:43
Helo kedves ismerős:O))♥♥♥♥♥
2010. jún. 17. 20:40
a lényeg a gyerekek védelme nem pedig az autósok hisztije.ha van fekvőrendőr legalább nyugodtabban bicikliznek,mert majd a felére csökken az utcában közlekedő autósok száma.szia.egy ismerős
28. 66cec28b76 (válaszként erre: 24. - Sajert)
2010. jún. 17. 15:28
Az én nagykapubejáróm előtt egy villanyoszlop van,és azt kell kerülgetni ha hozat az ember valamit teherkocsival,vagy akármivel. Megoldjuk.
27. 66cec28b76 (válaszként erre: 19. - A9986bef96)
2010. jún. 17. 15:25
Ez a baj az autósokkal,látod? Rögtön megsértődtök,ha arról van szó,hogy nem tudtok haladni:O))
2010. jún. 17. 14:23

Ja és szerintem buta autó nélküli szerint,nem hiszem ,hogy nagyobb kárt okozna,mint a rengeteg kátyu az utakon. Ami viszont a rengeteg autó miatt van.

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását:O)) Kati.

2010. jún. 17. 14:21
Hát sajnálom mindenki baját. Ha ti autósok leszarjátok a más füvét,én is leszarhatom az autós kárát. egyébként is szennyezi a környezetet.Elhiszem ,hogy nagyobb városban muszáj. de a kövesút közterület,és el kell fogadni gyerekek.
24. sajert (válaszként erre: 18. - 66cec28b76)
2010. jún. 17. 14:13

Ha nincs autód, azért nem tudod elképzelni. Próbáld ki. amiben teszem azt épphogy elaludt a gyereked, aki egyébként se nagy alvó, és akkor bekanyarodok egy ilyen utcába, lassítás 10-re, épphogy gurul az autó, aztán akkorát huppan a kocsi, hogy a gyerek felébred. Mire visszaalszik, akkor meg jön a másik... Pedig magas az autó alja, nem akad fönt, csak vannak kimondottan rosszul megtervezett fekvőrendőrök. És hidd el, nem passzióból megyek be fekvőrendőrös utcába. Nálunk a környéken már szinte a mi főútunk nem fekvőrendőrös...


Letojom más füvét, megmondom őszintén. A kutyát se érdekelte, hogy elénk raktak le korlátot, így a kiskaput meg a lépcsőt nem tudjuk használni, mivel nem lehet felmenni. A nagykapunál kell közlekednünk, egy rézsün felfele, meg az autók között kell szlalomoznunk. Mindezt főúton, ahol nincs fekvőrendőr, és eleve 80-nal mennek 50 helyett...

2010. jún. 17. 13:39
Esetleg érdemes lenne úgy kialakítani őket, hogy ki lehessen kerülni. Ekkor már a célját úgy is elérte.
2010. jún. 17. 13:35
Jav:karosszériás!:D
21. a9986bef96 (válaszként erre: 20. - MMMaya)
2010. jún. 17. 13:35
Nagyon drága a karosszréiás...:(
20. MMMaya
2010. jún. 17. 10:55
Mint autósként nagyon nem szeretem. De ha ott van, hát ott van, lelassítok, amúgy sem szoktam száguldozni. Elég alacsony a kocsi és minden kis vackon felakad, leviszi az alját... Ha lehet, legalább az egyik oldalát nem viszem rá. Nem érdekel más füve, teszek rá, őt sem hiszem, hogy érdekli, hogy az én kocsimban több anyagi kár keletkezhet.
19. a9986bef96 (válaszként erre: 18. - 66cec28b76)
2010. jún. 17. 10:48

" Nekem nincs autóm" -gondoltam...

Tudod miért kerülik ki?Na,akkor olvasd már el még egyszer a 14-es hsz.-t...

Majd ha lesz kocsid másképp nyilatkozol...

2010. jún. 17. 07:49
Hát igen azt mondják. És én is láttam hogy ha van hely akkor igen is leszarja az autós hogy ott van. De hát ők tudják. Nekem nincs autóm,nem tudom végül is hogy zavaró e? Csak az is biztos,hogy nem így kéne a közlekedéshez állniuk,nekik sem. Tisztelet a kivételnek persze,nem akarok senkit megbántani. CSak elég sokan azt hiszik ,hogy ő kocsival van és akkor ővé a világ.
17. M_Marcsa (válaszként erre: 16. - 66cec28b76)
2010. jún. 17. 07:42

így szokták kikerülni?

Nálunk nem lehet, az út mond két felén van, aztán járdaszegély...

2010. jún. 17. 07:37
Hát a mienk. Betonból van. Térkővel van kirakva a teteje. Akinek majd nem tetszik elkerüli az utcát. Ennyi. Egyébként írtátok többen,hogy igenis kikerülitek ahol lehet. Mikor kerültök,nem gondoltok arra,hogy esetleg az ott lako,tényleg dühös lehet a fű miatt? Ti mit szólnátok ha előttetek kerülgetnék,mondjuk azt a füvet amit ti tartatok rendbe?
15. a9986bef96 (válaszként erre: 13. - 3c0814215c)
2010. jún. 16. 21:37
Né má ne,még a végén asziszik összebeszéltünk...:)))))))
14. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - 66cec28b76)
2010. jún. 16. 21:37
Nagyon sok a brutális köztük.Nekem jelenleg nincs autóm,és tök örülök,ha az egyenes utcákon nem 100-al mennek,de az,hogy még 5-el gurulva is leér a kocsi alja,mert ennyi rugózást sem bír el,az azért túlzás...Bár ezek a beépített dombok,nem tudom,hogy fekvő rendőrnek számítanak-e,de a céljuk ugyanaz.A kis bari redős megoldás szerintem jó.
2010. jún. 16. 21:35
Többféle formájú, magasságú van. Némelyik nagyon brutális, ilyenkor úgy érzem egy laposabb, enyhébb is megtenné.
12. 66cec28b76 (válaszként erre: 11. - Sajert)
2010. jún. 16. 21:13

Neked is köszi. Lesz mellé bokor:O)


Ami a játékot illeti ez egy kis utca,két szélén nagy füves térrel. De biciklizni a füvön nem lehet.

11. sajert
2010. jún. 16. 21:01

Én autósként nem rajongók értük. Anyaként megértem az igénylésedet. Én főútvonalon lakok a gyerekkel, a kertben játszik, eszembe se jutna az utcán, az ÚTON játszatni. Nálunk még járda sincs. A másik oldalon van bicikli út, ott szokott motorozni, majd ha tud, akkor meg bicajozni.


A környékünkön rengeteg utcában van ilyen - mind mellékút. Hááát, én még fekvőrendőr mellett se engedném, még felügyelet mellett se a gyereket kint játszani. Sokszor látom, hogy én hiába megyek 10-20-al, a gyerekek már szinte előttem vannak, de még mindig ott vannak az úton. Mi van, ha sokkal gyorsabban mennék?? Sokan "száguldoznak" még így is.


És én is kikerülöm, ha lehet... Vannak olyan fekvőrendőrök, amin, akármilyen lassan megyek át, akkorát huppan az autó, hogy csak na.


Sok helyen kőtömbök vannak a fekvőrendőrök mellett, így nem lehet kikerülni. A szomszédodnak is lehet ez lenne a megoldása.


Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a nővéremék előtt is van egy. Azt mondják, főleg éjszaka szuper, mikor átugrik rajta egy autó, és utána egy gázfröccs, nem épp Audiból... Az egész utca zeng tőle.

10. 66cec28b76 (válaszként erre: 9. - Lackó-zsanett)
2010. jún. 16. 20:46
Köszönöm:O)
2010. jún. 16. 20:32

A mi utcánkban is van kettő.

Az egyik éppen a mi lépcsőházunk előtt.

Engem nem zavar sem lakóként, sem autósként.

Ha tehetem igen én is kikerülöm, ha nem áthajtok rajta. Ez változó. Sajnos nagyon sokan nem foglalkoznak vele és nagy sebességgel "átdurrantanak" rajta.

De szerintem te jól döntöttél a gyerekek védelme érdekében. Ne bánd meg.

2010. jún. 16. 20:15
Most látom a helyesírási hibáimat,elnézést értük.
2010. jún. 16. 20:11
Íme a sztori akkor! Az utcánkban igényeltem, egy másik anyukával. 10 aláírás kellett hozzá. Az önkormányzati képviselőnk ingyen bérmentve intézte. Örültünk ,mert elég forgalmas az utca,és sok a gyerek. Tudjuk a kövesút nem játékra való,de sajnos máshol nem tudnak bicizni,és nem főutvonal az utca,úgyhogy felügyelettel természetesen ott játszanak. A közvetlen szomszédunk is aláírta,aki tanár. Miután kijöttek hogy bevágják a kövesutat,közölte hogy ő elébe aztán nem tehetik,mert őt akadájozza a mozgásban. Meg a sok autós majd ki fogja kerülni,és kijárják a füvét. Elég fafejű. Addig hiztizett ,hogy most ott tartunk lehet nem teszik le a harmadikat ( kettő már kész. És nagyon dühítő hogy ezt elérte. Én érzem magam hibásnak,mert több aútós is dühöng,hogy ennnek semmi értelme és csak tönkreteszi az autókat. Mondják hogy ne foglalkozzak vele,de érzem ,hogy engem okol. És ha tényleg kikerüli az autósok többsége,akkor egész életemben fogom hallani tőle ,hogy ő megmondta? Nem értem a gondolkodását.Főleg ,hogy ő is aláírta. Vagyis a felesége. Nekik is 3 gyerekük van pedig,és az ő gyereke is ott biciklizik. Hát ennyi. Tényleg kerülik az autósok? Szó szerint gondolom. Konkrétan kikerülik ahol lehet? Már az egészet megbántam. Pedig a gyerekek miatt mentem bele a dolog intézésébe:O(
2010. jún. 16. 18:52

A leghatásosabb sebességcsökkentő. Főleg, ha jól odaveri az ember a kocsi alját, elfolyik az olaj, vagy leszakad a kocsi alja, na akkor tényleg nullára csökken a sebesség!

Autósként nem szeretem, viszont ha az utcánkba tennének, még fizetnék is érte!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook