Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. nov. 29. 17:59
Nem.Vagyis de,fodrász jó esetben kitudja.De te otthon magadnak semmiképp.
2008. nov. 29. 14:24
ezek szerint vörös hajfestéket nem lehet kiszedni, hogy visszaállítsam az eredeti színt?
2008. nov. 11. 21:12
Nem tudtok vmi. jó oldalt,ahol különböző szőkésbarna hajszínek vannak és ki lehet próbálni hogyan áll nekünk?:)
64. anonimgirl (válaszként erre: 62. - Norewa)
2008. okt. 29. 15:22
Az oxy reload sem segít,legalábbis nekem nem segitett!!Magadnak semmiképp,a fodrász jobban ért ehhez!!Szerintem adj időt a hajadnak,h. kikopjon belőle a szín!!Az én hajam,amint azt előrébb olvashatod is,foltos lett az oxy reload-tól!!Igaz powerpuffemo-nak sikerült!!:) De sztem akkor is várj még!!
63. coline
2008. okt. 24. 15:52
Felejtsd el! Nem fog sikerülni!:(
62. norewa
2008. okt. 24. 15:25

helló.amint látom nem vagyok egyedül aki sötét hajból szeretne szőkét csinálni.

nekem 1szer volt feketére festve a hajam az is már lassan 1éve,onnantól mindig csak sötétbarnára vagy hűs közép barnára volt de olyan mintha fekete lett volna.és most szeretném én is világosíttatni.nem rég festette be magamnak a hajam.befestettem a hajam vmilyen világos szőkére hogy kiszívja kicsit a hajam és utána egy világosbarnára befestettem.nekem nem az a célom hogy platina szőke legyek hanem szimplán közép szőkét vagy világosat szeretnék és nem tejfel szőkét.elég hülye módszernek hangzik de nem lett sárga a hajam.most úgy néz ki mintha gesztenyebarna lenne.barna és enyhén vörös.(de ezt gondoltam).szerintetek ha kipróbálnám rá ezt az Oxy reload-ot amit itt sokat olvastam azzal eltudnám érni hogy világosabb legyen és ne legyek sárga?..nem ismerem ezt a terméket nem is hallottam róla csak kérdem..és magamnak is megtudom?.elöre is köszi aki válaszol nekem..hello

61. Csigusz 79 (válaszként erre: 42. - Lex2008)
2008. szept. 30. 23:50
Na te hiányoztál.....
2008. szept. 30. 23:27
Valahogy nem lehet koptatni a festett hajat?Olvastam hogy korpás hajra való sampon,vagy citrom leve,kamillával öblögetni.Hát nem tudom.Szerintetek?Na mindegy ez csak egy kérdés volt,ugy is még sokszor meg gondolom magam,azt tudom hogy majd valamikor szép barna szeretnék lenni.
2008. szept. 30. 22:01
Köszi,a segitséget.Gondoltam hogy nem segit,de azért megkérdeztem.Ha párszor át kenném a hajam valami világosabb barnára/az meg jó sötét lesz/ többször az semm segit.Ha meg sötét szökére akkor meg miden féle szine lesz./az meg világosabb barna lesz/átüt rajta azt tudom,na midegy majd megoldodik.Régen is probálkoztam,vörös voltam,de azt átkentem barnás feketére,akkor az tetszett.Igaz párszor bekentem,akkor jo volt.Jó lenne valami megoldás,de ha a festett részre kerül a barna az jo sötét lesz a töve meg jó világos.
2008. szept. 30. 20:36
Sziasztok! 2 hete festettem be a természetes világosszőke hajam vörösre. Már nem tetszik, fakul. Mivel tudnám visszafesteni? Oxy reloadot nem akarok, azt írjátok itt a fórumon, hogy a vörössel nem csinál semmit.
2008. szept. 30. 20:15
Sztem jobban jársz,ha megvárod míg lenő a hajad,mert a szívatás amúgy is tönkretenné!!Meg attól függ,mit akarsz csinálni a vörös hajadból!!Ha barnát,az még megoldható,de a szőke kicsit necesebb dolog!!Mindenesetre sok sikert!!
2008. szept. 29. 21:55
Sztem nem szívja ki. A vöröset amúgy is nehéz eltünktetni. Oxy reloaddal próbálkozz. Az kíméletes. Dee többször egymás után ha nem kielégítő az eredmény mert a vöröset még nehezebben szedi le mint a feketét.
2008. szept. 29. 21:06
Sziasztok.A sima 12% oxi sziv valamit a festett vörös hajból,vagy magába nem ér semmit.Csak mert ugy olvastam hallodtam hogy valamit sziv.Tényleg?
2008. szept. 15. 20:33
Aha,a fodrász is azt mondta!Bár így is olyan a hajam,mint egy jobbféle seprű!!:D Nha meg persze ma hajat mostam és egyre vörösebb a hajam!!:D :S
2008. szept. 14. 18:14
De azért csak jobban jártál mintha leszivattad volna nem?
2008. szept. 14. 16:42
Nekem nem vitte le a festékleszedő a hajamról teljesen a feketét!Ahol régen melírok voltak,ott szőke lett,a többi meg barna és vörös!!Nagyon csúnya volt!!:S Úgyh. beszínezte a fodrász,és most világosbarna a hajam,vörös beütéssel,és szőke is található benn!!Most pihentetem kicsit,és kb egy hónap múlva rakunk bele szőke melírokat,és egyre több szőke melír lesz benne,és a végén szőke leszek!!:D Már alig várom!!
2008. szept. 9. 18:14
Okéj. Sok szerencsét. Jobban jársz vele. Mert egészséges marad.
2008. szept. 9. 17:30
Csütörtökön meek vissza,mert ma csak levágta rövidre!!Csütörtökön meg leszívatás helyett,ő is kipróbálja rajtam a festékleszedőt!!Kiváncsi leszek!!:)
49. 319cd6978b (válaszként erre: 48. - Anonimgirl)
2008. szept. 8. 16:55
Okéj. Én kipróbáltam az oxyt és a feketét leszedte rendesen, de a vöröset harmadszorra sem szedte le rendesen. És nem is fogta be a sötétszőke. Tök pipa voltam mert 2800 volt. Mondjuk még maradt belőle de akkoris. De legalább nem kellett leszivatni.
2008. szept. 8. 13:56

Holnap meek fodrászhoz,naon szurkoljatok!! (=

Powerpuffemo,nem vettem meg az oxy reload-ot,mert közben egy fodrász elvállalta!!

Levágja a hajam rövidre,leszívatja és utána befesti szőkére!!Remélem jól sikerül!! :*

2008. szept. 6. 13:39
keverni kell a festékhez ezüst vagy kék mix-tone-t
2008. szept. 6. 13:32

Sziasztok!

Nekem volt már párszor fekete a hajam, most is az de szőkét szeretnék. Egyszer meg is próbáltuk a barátnőmmel!!:S Két hét alatt 4-szer volt hidrogénezve és 7-szer festve de nem roncsolta szét a hajam igaz az első pár napba fájt ha fésültem és gumis lett az alja picit de levágtuk most megint szép a hajam!!(ja és ez volt kb 1 hónapja max 1,5)A lényeg hogy sárgás lett a hajam és így nem akrtam kinézni és ott rontottuk el h mindig sima szőkével festettük be és nem hamvassal vagy nem is tumom milyen kellett volna pontosan amitől eltünt volna a sárga szín!!

45. pöttyöslabda (válaszként erre: 42. - Lex2008)
2008. szept. 4. 14:18
okos lehetsz! Még a szőkéket hülyézik le.
2008. szept. 3. 18:51
Kipróbáltam ezt az oxy reload cuccot. Tényleg leszedi a fekete festéket is és semmi baja nincs a hajnak tőle. Csak azt sajnálom hogy eddig nem ismertem. Akkor nem kellett volna levágni a hajam mert olyan sokszor volt szőkítve. Na mindegy. Ez a jó a hajban, hogy kinő újra.
43. 319cd6978b (válaszként erre: 42. - Lex2008)
2008. szept. 3. 14:41
Ahan. Szerencsére már feltaláltak egy módszert ennek a kezelésére. A technika neve a "ne foglalkozz vele". Még nincs nagyon elterjedőben. Amúgy meg az emberek arról beszélnek ami érdekli őket. Ezért írogatok az ilyen fórumokba én is és mostmár te is írtál, mégha elég negatívat is.
2008. szept. 3. 14:11
utálom a szöke nöket teljes szivemböl !!!!
2008. szept. 2. 15:35

Köszönöm szépen!!

Várom,h. mi lett az eredmény!! :) :)

2008. szept. 1. 15:15

[link]


Az ötödik az ha jól számoltam. Ez a legolcsóbb amiről tudok. Amúgy pont ma vettem oxy reloadot. Majd beszámolok az eredményről.

2008. szept. 1. 13:55

Kedves powerpuffemo!!

Kérlek küldj nekem egy olyan linket,ahol tudok rendelni netről oxy reload-ot,mert nálunk nincs a városban!!

Előre is köszii!! :*

38. 319cd6978b (válaszként erre: 37. - Majkó)
2008. aug. 26. 13:17
Ha fodrászkellékesben veszel hamvas festéket ami 6 os színmélységű(sötétszőke) akkor az tud világosítani rajta 1 árnyalatot. A bolti festék sztem nem képes világosítani a festett hajat. Örülök hogy jó állapotban maradt a hajad. De ha majd fested világosabbra akkor a tövére kend utoljár,mert a festetlen hajat jobban kivilágosítja.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook