Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
157. Panna89
2010. febr. 8. 17:32
köszi az ötletet, majd megpróbálom :)
156. island (válaszként erre: 155. - Panna89)
2010. febr. 8. 09:05
próbálj postán kérni,lehet hogy kipostázzák,1 próbát megér!
155. Panna89
2010. febr. 6. 15:20

Sziasztok!


Légyszi segítsetek, nem tudom sehonnan se beszerezni az Oxy Reload-ot, Debrecenbe lehet kapni, de az nekem nagyon messze van. Aki tud Kecskeméten, Pesten, Szolnokon vagy Gyöngyösön vagy máshol, ahol lehet kapni, írjon.


Segítségeteket előre is köszönöm!

2010. jan. 29. 13:10

Sziasztok


Tudtok jó fodrász ajálani?

Aki profi a szökitésbe

153. island
2010. jan. 27. 10:06
Rakhatsz rá oxy reloadot,csak az a baj hogy foltos a hajad ,ezért ha ráteszed az oxit akkor is foltos marad,mert másképp szedi le a feketéről és másképp szedi le ott ahol világosabb. De az oxyreload nem árt a hajnak,3gymásután 3-szor is lehet használni.De szerintem is jobb ha fodrászhoz mész,neki sem lesz egyszerű 1 színűre festeni.
152. Astarte
2010. jan. 26. 13:27
jah és még annyi h igazából mogyoró barnát szeretnék de nem hinném h össze fog jönni valószínű lenövesztés lesz belőle
151. Astarte
2010. jan. 26. 13:26
Szia szasza!félreérted,még nem kentem rá oxy reload-ot csak hallottam róla és nem tudom ,h kimerjem e próbálni,persze fodrásznál csináltatnám,ha rávenném magam.1éve volt utoljára feketével színezve az kopott ,lenőtt kb.olyan 10cm ....és olyan négy hónapja festettem barnára de csak felül meg a hajam alsó 20cm ét fogta be és már csak középen feketés,ezt a középső fekete részt szeretném eltűntetni h egy színű legyen és ezért gondoltam erre a hajradírra,de azért köszi:)
150. szasza1500 (válaszként erre: 149. - Astarte)
2010. jan. 26. 10:01
Figyu Astarte! Sztem jobban jársz,ha elmész fodrászhoz. Írtad,h már mennyi mindent kentél rá,és ha rá kened még egyszer az oxy reload-ot,akkor nem biztos,h a hosszú hajad maradni fog olyan hosszú. Énis nagyon sokáig voltam fekete,és kitaláltam,h szőke akarok lenni,de fodrásszal csináltattam és 3 órán keresztül,hiába volt rajta a leszívó nem akart lejönni,aztán sikerült,de így is bekellett festeni ilyen vöröses barnára,h ne legyen foltos. Eléggé megszenvedtem vele és a hajam is. Inkább sztem menj fodrászhoz,aki megcsinálja neked,és utána már otthon te is megtudod csinálni a kívánt színre. Csak ne rontsd el a hajad..főleg ha olyan szép hosszú. :)
149. Astarte
2010. jan. 25. 21:32

Sziasztok!

Nekem nagyon sokáig fekete volt a hajam,eleve elég sötét,de már nagyon unom és egy éve volt utoljára körülbelül színezve feketére,azóta elég jól kikopott csak az a baj,hogy nem mindenhol,kb hátközépig ér,de elegem van belőle h foltos,rámentem ilyen világosító hajfestékkel ami aranybarna színű volt de persze csak a lenőtt részt fogta be.Így most felül olyan aranybarnás középen fekete alul meg barnás,és hallottam erről az oxy reload -ról.Nem tudom írjátok h aszínezőt nem szedi ki ,ez szomorú,és ha azóta mint írtam rámentem barna festékkel?akkor sem szedi ki?:)kössz a választ előre is

148. island (válaszként erre: 147. - Timike0220)
2010. jan. 22. 16:30
sajnos csak szőkítés.
2010. jan. 22. 15:33

Sziasztok!

A világosbarna hajam már több alkalommal volt festve sötétbarna festékkel, de legutóbb casting színezővel(majd' feketére fogta be a hajam). Milyen esélyeket láttok arra, hogy visszakapjam az eredetit-vagy esetleg világosítani lehessen?

146. island (válaszként erre: 145. - Mkjudit)
2010. jan. 21. 09:30
elvileg a színleszedők csak a festéket szedik le a szinezőt nem.De azért megér egy próbát.
145. mkjudit
2010. jan. 17. 15:35

Sziasztok!

Én azt szeretném megtudni,hogy eredetileg sötétbarna hajam színét visszakapnám-e ha az oxy reload-ot használnám?Casting étcsokoládéval volt szinezve 4 és fél hónapja,de szinte fekete.Mit gondoltok,valaki próbálta már így,mit tapasztalt?

144. island (válaszként erre: 143. - F303be5590)
2010. jan. 17. 11:37
Ez így van,a fekete és a szőke az a szín ami nem mindenkinek áll jól.
2010. jan. 15. 17:39

viszont érdemes elgondolkodni azon, hogy egy sötétbőrű hogy fog kinézni egy platinaszőke, élettelen hajcsomóval a fején :D

(mint egy báb)

bocs hogy szóltam

142. island
2010. jan. 11. 12:44
nem egyszerű a feketétől megszabadulni!Először is színleszedő,utána szőkítés!A színleszedő meglazítja a festéket és könnyebben szívja a szőkítő.Először vöröses lesz,aztán pedig csibesárga,utána lehet rákenni a kívánt színt.A tövét mindig hamarabb megszívja,mert az már a saját eredeti hajszin,amit pikk-pakk leszív a szőkítő.Nincs könnyű dolguk a fodrászoknak,mert nincs 2 egyforma haj,ezért minden haj másképp reagál.Sokan nem is vállalják ezt a műveletet.
141. szasza1500 (válaszként erre: 140. - Bébice)
2010. jan. 7. 22:01
ez milyen radír?
140. bébice (válaszként erre: 8. - DijaBaba)
2010. jan. 7. 13:52
Igen,ezt pontosan így kell csinálni.Nekem is ezzel szedtül le a kékesfeketét.Fodrászkellékesnél lehet kapni!
2010. jan. 7. 13:34
Uhh,akkor nem biztos,h neked kék lenne. :D Jaja,az a legjobb,énis így csináltattam. Jaja..vagy egy szép hosszú póthaj..ingyen. :P
138. anchaa21 (válaszként erre: 137. - Szasza1500)
2010. jan. 7. 11:35
jaah,amugy kihagyom a kéket tuti,meg a többit is :D alapba az a kék ami a hajamra kerülne,az bnőm szőkített haján tiszta zöld ! :D na meg majd akkor max annyit,hogy várok többet h kopjon és ugy kiszívatom és cö :) Hát igen,erre lenne jó a 2 kis tincs póthaj :P
137. szasza1500 (válaszként erre: 136. - Anchaa21)
2010. jan. 5. 19:59

Hát nem tudom. Én nem ajánlanám,h próbáld meg,mert lehet nem lesz jó..sőt,sztem nem fogja befogni. Olyanra biztos nem amilyenre szeretnéd,hiába mondják,h ez ilyen meg olyan hajfüggő. Én ma megint befestettem a hajam,ilyen gesztenye barnára és hála befogott mindent a hajamon és végre egyszínű lett.

Próba szerencse!! =)

136. anchaa21 (válaszként erre: 135. - Szasza1500)
2010. jan. 5. 11:38
köszi a választ!!! =) Amugy még nem most akartam volna menni szóval még többet akartam koptatni,meg tudom hogy benne van a pakliban sajnos,hogy nem szedi ki rendesen! Amugy már nem vagyok "szűz" etéren,mert többször is kiszőkítettem a fekete (hát kb 2-3 hónapja befestett ) hajamat,pontosabban mindig olyan pici tincseket,és nekem kiszívta mindig bár fentebb nekem is világosabb sőt fehér volt,egyre lentebb pedig olyan sárgás :S Most is,mikor dec-be voltam,csak el lett cseszve,mert frissen volt festve feketére közbe a hajam is,és hiába lett bealuzva a két kis szőkített tincs ,csak befogta a fekete :S De amugy most is kiszívta,csak az alján volt sárgásabb.De most nem tudom mit csináljak,mert ahogy láttam nálad is,h megpróbáltad viágosabbá tenni hajfestékkel,és én is ezt akartam,h vmi platinát rákenni a vilgos tincsre:S de mostmár nem tudom :D De köszia választ!:)Szép Napot!
2010. jan. 5. 01:30
anchaa21: sztem nem fogjátok tudni leszívni a hajadat,mivel most festetted be nemrég. Meg sztem ne is csináld,ne járj úgy,mint én. Énis kékes fekete voltam 3-4 évig és most decemberben elmentem fodrászhoz úgy,h leszívatta a hajamat,mert szőkét akartam belőle. Nos,nem kell mondanom,h 5re mentem oda és 9ig ott ültem,mert az első 2 órában semmit nem változott a hajam színe. Utána sikerült,befestették ilyen réz vörösre és vágtak is belőle..hát nem kell mondanom,h undorító lett. Utána december 31-én tettem rá egy szőke hajfestéket,amitől kicsit kivilágosodott és inkább barnás beütése lett,de ez már szebb volt,mint először. Erre én hülye,ma rá kentem az XXL Color 2. legszőkébb festékét és kb 7 színű lett a hajam. :( Felül a tövem világos szőke,utána szőke,utána narancs,utána barna,és az alja vörös. Kivagyok.. Holnap rohanok keresni vmi megoldást rá,mert így nem maradhat! Max. vissza festem feketére,de nem akarom tönkre vágni ennél jobban a hajamat. Szal,aki arra vetemedik,h a fekete haját befesse szőkére az gondolja meg vagy 100x,h tényleg megtegye-e. Én kivagyok..hiányzik nagyon a hátam negyedéig érő fekete hajam..amiből most lett 7 színű nyakig érő hajam. És még kitudja,h mi lesz belőle.. =(
2010. jan. 4. 15:04
nah akkor most én is :D olvastam régebbi hsz-okban erről az oxy reload cuccokról...namost szerintetek ha én elmegyek a fodrászhoz olyan hónap mulva (mert most volt friss feketére festve a hajam dec közepén pont),hogy addig is kopjon..és megpróbálom leszivatni a festéket ezzel a cuccal róla..utána ki lehet szőkíteni? na nem az egészet akarom csak 2 vastagabb tincset,amit a kiszívás/leszívás utána szeretnék kék színezővel befesteni.vélemény?:S
133. e642ac5487 (válaszként erre: 132. - 19870811)
2010. jan. 1. 19:06
Persze! Nekem a barnát leszedte...
2009. dec. 11. 10:24

Nekem most vörös a hajam és világosbarnát szeretnék...arra hogy leszedjem a vöröset jók ezek a színleszedők?

Mondtam a fodrászomnak, hogy barnásat szeretnék, erre megint vörösre festette... el szeretném tüntetni. Van rá esély, hogy leszedi ez a hajszínleszedő?

131. keira (válaszként erre: 118. - Rilla23)
2009. dec. 8. 14:22

abban tudnátok segíteni, h mibe kell tekerni a tincseket egyenként? alufóliába? nekem is a feketét kellene leszedni, de gyorsan :)) az nem jobb, h rákenem a reloadot a hajamra és egyből egy fürdősapkát rá, ez még így gyorsabb lenne, mint a tincsezés, nem? ettől nem éghet le a haj?


és utána egyből, még vizesen rá lehet tenni a kívánt festéket? mondjuk valami világosbarnát szeretnék

2009. nov. 10. 11:47
hupsz...nem voltos hanem foltos :D
129. e642ac5487 (válaszként erre: 128. - Anonimgirl)
2009. nov. 10. 11:47

Hát voltos nem lett csak narancssárga :D


Ma majd veszek valami jó kis hamavas szőke festéket, remélem hogy befogja majd vmennyire.

128. anonimgirl (válaszként erre: 125. - E642ac5487)
2009. nov. 9. 19:18
Vagy egy világosbarna alapot helyenként vöröses-barnás foltokkal,vagy sárgás-barnás hajszínt,de a lényeg,h. a foltokkal mindenképp számolj!!Lehet,h. egész jó eredményt kapsz,ha nem félted a hajad,akkor próbáld ki!Kiváncsian várom az eredményt!! (=
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook