Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. nov. 9. 19:16
Mimcsy!!A fekete beleég a hajba,ha otthon csinálod,főleg,ha még le is szivatod,h. legyenek benne színes csíkok!!Nekem 2évig fekete volt a hajam,otthon festette a barátnőm,egyszer megpróbáltuk leszívatni,h. narancssárga csíkokat rakjunk bele,de hátul alig maradt hajam!!Most szőke vagyok,fodrász segítségével,egy évembe került,de az otthon festett fekete szín miatt jó pár évig nem lesz egészséges a hajam!!Ezért nem ajánlanám,h. otthon rakj ilyesmi csíkokat a hajadba!Ha elrontod,ugyanúgy fodrász lesz a vége,ami drágább lesz!!Megéri?!
126. mimcsy
2009. nov. 7. 12:48

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni?

Jelenleg sötét vöröses lila a hajam, de szeretnék kékes feketét kék csíkokkal, vagy sima feketét ciklámennel. Hogyan tudom megcsinálni fodrász nélkül, itthon? És mi kell hozzá?

Előre is köszi!

2009. nov. 6. 23:31

Csajok! Ha 5évig festettem a hajam szőkére, most pedig sötétbarna, de szeretnék megint szőke lenni akkor milyen színt kapok ha használom az Oxy-t?


Nagyon utálom ezt a barnát, újra szőkét akarok :(

124. TeddyLove (válaszként erre: 123. - 319cd6978b)
2009. nov. 1. 09:47
Köszi a választ! Hát sebaj.
123. 319cd6978b (válaszként erre: 122. - TeddyLove)
2009. okt. 31. 21:56
Nem. Az oxy csak a sötétebb festéket szedi le. pigmenteket nem juttat a hajba. A szőkítő meg már kiszedte a hajadból úgyhogy azt csak festeni vagy színezni lehet. Az eredetit már nem kapod vissza sajnos.
2009. okt. 31. 21:49
Sziasztok! Nekem most jelenleg szőke satír van a hajamban, de szeretném visszakapni az eredeti szőkésbarna hajszínemet. Júliusban csináltattam meg. Ha Oxy Reolad-ot használnék akkor visszakapnám az eredeti hajszínemet?
121. Andee5
2009. jún. 17. 20:52

Szia!

Menj fel a Selective honlapjára és ott a kapcsolatok menüben válaszd ki a hozzád legközelebb álló területi képviselőt, hívd fel, mondd meg neki, hogy te milyen terméket szeretnél venni, és a hozzád legközelebbi (a céggel kapcsolatban álló) fodrászhoz eljuttatják neked a terméket. Én így vettem meg a szert.

Sok sikert! :)

2009. jún. 17. 20:38
Sziasztok! az lenne a kérdésem h nem tudja valaki h honnan lehet rendelni Oxy Reload-t? nagyon sokat segítene!
119. 319cd6978b (válaszként erre: 118. - Rilla23)
2009. ápr. 7. 15:55
De ez a hajfesték eltávolító technika csak két-három éve jött be a piacra és magyarországon kevésbé terjedt el a híre, és nem is hiszem hogy tanítják. Egy fórumon olvastam egy 2006-os bejegyzést amin úgy beszélnek róla mint a különleges technikáról amivel kíméletesen meg lehet szabadulni a hajfestéktől, de a minimumár 40 000ft(gondolom rövidebb hajra értik). Most meg bárki megveszi a cuccot 3000 Ft-ért egy fodrászkellékesben és akár magának megcsinálja.
118. rilla23 (válaszként erre: 117. - 319cd6978b)
2009. ápr. 7. 14:34

Hát igen, nem mindegy hogy hogy csinálják.

Nekem fodrász csinálta egyszer, ugyanezzel a selective-el és semmi változás. Basszus, ő pedig fodrász és ő se tudta h h kell.

Azért jó mindjárt betekerni a tincseket, mert nem kap levegőt. ha letelik a 20 perc, nem nagyon hat. viszont ha be van tekerve, akkor tuti az eredmény. én így csinálnám. Sőt még mielőtt lemostam, hajszárítóval végigszárítottam a betekert tincseket. Jó meleggel.

Tutttituttiiii!! úgy örülök h megszbadultam ettől a sötét színtől.

117. 319cd6978b (válaszként erre: 115. - Rilla23)
2009. ápr. 7. 11:34
Végre egy pozitív vélemény is. Nekem is eddig sikereim voltak vele kapcsolatban, de sokan azt írták hogy semmi nem történt. Én is be szoktem fedni, de ha valaki nem akarja tincsenként melírfóliázni akkor egy zuhany, vagy úszósapka is megteszi.
116. rilla23
2009. ápr. 7. 11:01
Ja és hozzáteszem, volt castinggal is befestve és még azt is leszedte. Igaz, nem az volt az utolsó festés, hanem az excell 10.
115. rilla23
2009. ápr. 7. 11:00

Sziasztok!

Na túl vagyok az oxy reload használatán.

Tökkkkkéletesen leszedte a festéket róla. Annyira sötét barna volt, hogy már majdnem feketének tűnt.

Nagyon csodálkoztam, hihetetlennek tűnt. Úgy csináltuk, hogy tincsenként bekentük, és egyből melírpapírba becsavartuk. Kint voltunk a napon és jó meleg volt. Nagyon lényeges, hogy be legyen csavarva, mert különben nem szed le semmmit.

Az eredmény egy nagyon világos, ilyen középszőkés valami. Nem a legszebb jelenleg, de már vettem is egy következő adag feséket, és innen már egyenes az út a szőkéhez. Tényleg ajánlom mindenkinek, aki a sötét hajból világosat/szőkét szeretne. KíMÉLETESEN. Mer hozzáteszem, semmi baja nem lett a hajamnak. Nem olcsó mulatság, de megéri.

114. 319cd6978b (válaszként erre: 113. - Rilla23)
2009. ápr. 1. 21:16
A festékeltávolítás után a haj fogékonyabb a festékre. A vital remover dobozán ez rajta is van, hogy ajánlott legalább egy árnyalattal világosabb festéket használni, de még az is lehet hogy az is besötétedik.Szerintem még mielőtt lenőne kend át valami sokkal világosabb szőkével, hogy ne legyen az hogy a töve nagyon világos a többi része meg sötétebb. És ha sikerült akkor utána már csak a tövét kell festened. Ha fodrászkellékesben veszel festéket akkor vehetsz hozzá extra kivilágosítót ami a palettán fehér színnel van jelen és az segíti a világosító hatást +1 árnyalatnyi világosítással.
113. rilla23
2009. ápr. 1. 20:51

De nem értem ezt a szőke hajfestéket sem, hogyhogy nem világosítja jobban ki? a dobozán az van, hogy középszőke hajon is szép szőke lesz.

Pedig elég jó festék.

L'oreal Recital preference les blondissimes 03as. Extra világos hamvas szőke.

nem lehet megbolondítani vmivel???

112. rilla23
2009. ápr. 1. 20:45

Összejött mégis. megvan a titok nyitja. k..va meleg kell neki, akkor kezdi el világosítani. Leszedte elég jól, de ilyen vöröses színe lett. Rákentem a világos hamvasszőkét, és ilyen középszőke árnyalatot kaptam.

Nem lett sárgás. Bár örültem volna, ha világosabb szőke lett volna. Hogy tudnám azt elérni,anélkül,hogy leszivatnám?

111. 319cd6978b (válaszként erre: 110. - Rilla23)
2009. ápr. 1. 19:12
hát az ciki. Én vital removert használok, és az egészen narancssárgára leszedte a sötét violettet. Bár utána kiszőkítettem és először elkezdett visszaoxidálódni aztán szőkülni és kicsit rózsaszínes lett. De mindegy.
110. rilla23
2009. ápr. 1. 18:20
kipróbáltam egy tincsen...hát nem nagyon van változás...hogyhogy?????????????
109. rilla23 (válaszként erre: 107. - 319cd6978b)
2009. ápr. 1. 17:35

Szia!

Na sikerült tegnap vennem ilyen oxy reload-ot. 2500ft-ba került. 2 adaggal vettem, hogy biztosra menjek. Elmagfyarázták hogy hogy műkszik, leírom, hátha érdekel valakit.

Nos, van 2 db 100ml-es flakon. Ha a 2t összeöntjük, az kölcsönhatásba lép egymással. onnantól számított 20percig hat. Tehát, érdemes részletekben kikeverni az anyagot. Nagyon gyorsan kell festeni, mert ha letelik a 20 perc, egyre csak gyengül a hatás. Magyarul, hiába hagyom rajta 1órát, úgysem fog jobban hatni. Szal, miután eltelt a 20 perc, lemossuk a hajat és megnézzük, hogy mi változott, ha nem elég, akkor gyorsan rá mégegy adag. 1 napon belül 2-3 szor is lehet alkalmazni. Lényeg, ha elértük a megfelelő hajszínet, akkor át kell kenni 3% os oxygentával, ezzel lefixáljuk a kapott színt. Ha ezt nem tesszük meg, a haj egyszerűen visszaoxidálódik, tehát visszajön a festett hajszín. Ja és fontos, hogy alufóliás festés legyen. Jólbebugyolálni, hogy meleg legyen és ne kapjon levegőt.

Holnap lesza főpróba. Kivi vok.

Remélem jó lesz.

2009. márc. 31. 19:09
köszi a tanácsot , a multkori szőkiítésemnek (ammóniás) az volt a vége h le kellett vágni a hajam vállig érő felé pedig már tök jó hosszu volt
107. 319cd6978b (válaszként erre: 106. - Rilla23)
2009. márc. 31. 15:33
Hát ebben csak reménykedni lehet. Attól függ mennyire sikerül leszedni oxy reloaddal a festéket. Ha biztosra akarsz menni akkor keverj hozzá egy centi kék mix-tone-t. Minden professzionális márkának van. Ha lakossági festékkel fested a hajad az sem baj, ahhoz is hozzákeverheted igazándiból, csak ne ess túlzásba mert akkor kék lesz ahajad. Egy vagy inkább szőke esetében fél centi meg se látszik, viszont tuti ellensúlyozza a sárgát.
106. rilla23 (válaszként erre: 103. - 319cd6978b)
2009. márc. 31. 12:58

Szivatni nem akarom, pont azért akarom leszedni ezzel az oxy reloaddal.

Viszont az eredeti hajszínem szőkésbarna. Ha rákenek szimán szőkét, szivatás nélkül, akkor az gondolom nem lesz ugyanolyan, ami a képen van. Az nem baj, ha nem lesz olyan világos, csak sárga ne legyen. Szerinted? Amúgy amivel festeni fogom utána az egy hamvas szín. Ugye nem lesz sárga??????????? Attül rosszullennék...

105. 319cd6978b (válaszként erre: 104. - Kármen19)
2009. márc. 27. 21:22
Ez szívás mert a színezőt nem lehet oxy reloaddal eltüntetni csak szőkítővel. Azt ajánlom hogy ammóniamentes szőkítőt használj vagy iknább megy fodrászhoz, az a biztos, bár kevés fodrász használ ammóniamenteset, pedig az nem roncsol.
2009. márc. 26. 18:43
sziasztok! Én is tanácsot szeretnék kérni. az eredeti hajszínem világos szőke, de hajszínezővel festettem először gesztenyebarnára, majd feketére (hajszínezővel ezt is). most szeretnék megint szőkét, de félek h újra hullani fog a hajam. a szőkítőtől tavaly is hullott. mit tanácsoltok?
103. 319cd6978b (válaszként erre: 102. - Rilla23)
2009. márc. 23. 15:55
Rögtön utána festheted, vagy akár ki is szívathatod ha hatásos akarsz lenni. És ajánlott egyel világosabb árnyalatot festeni mert színeltávolítás után fogékonyabb a festékre a haj és sötétebb lesz az eredmény. Nem kell vele várni sőt nem is érdemes mert elképzelhető hogy visszaoxidálódik a hajad színe sötétre ha úgy hagyod.
102. rilla23 (válaszként erre: 94. - 6342d2631c)
2009. márc. 22. 20:16

Szia!

2szer kelbekenni színleszedővel, hogy sötétbarnából szőkét kapjak? Mindjárt akkor mehet is rá a szőke? Nem ez egyszerre? Vagy kell várni egy pér napot, hetet, hogy rá lehessem menni szőkével.

Huu de várom, hogy szőke legyel... :-) 5éve barna vagyok, uuuncsi már..

101. 3b71408203 (válaszként erre: 98. - 6342d2631c)
2009. febr. 10. 21:34
Festeni nem akarom, inkább hagyom. Azért köszi.
100. Csigusz 79 (válaszként erre: 82. - Studio64)
2009. febr. 10. 16:43
Hm,na én pont igy jártam :( és igazad van,a jók már nem tudnak ránk figyelni,megis van az eredménye.
99. 6342d2631c (válaszként erre: 96. - Zsófi.28)
2009. febr. 10. 16:16
Igen,a fantázi barnák mindegyike vöröses árnyalatú,ezért kell natur szint választani!
98. 6342d2631c (válaszként erre: 95. - 3b71408203)
2009. febr. 10. 16:15
Szia!házilag nem jó probálkozni,de szőkitővel le tudod szedni,viszont átkell festeni utána az egész hajad,hogy egyszinű legyen.Csak arra vigyázz,hogy ne bolti festékkel fesd mert azok besötétednek!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook