Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből más hajszín..... fórum

Feketéből más hajszín..... (beszélgetős fórum)


2011. jan. 22. 15:28

sziaszok!


igazából jól áll a fekete...

de a zöld szemedhez jobban illik a vörös.. tudod, az olyan dögös :D

mint pl. az enyém volt

2010. ápr. 6. 20:03

csajok hajradír effasor vagy loreal :) kimélőbb mint a szőkítés vagy koktélozás

én most fogom kipróbálni feketeéből

2010. ápr. 6. 17:30
Inkább vágasd le,úgyis szétég. Türelemjáték.
16. Tyara
2010. ápr. 6. 17:29
Szia! Az arcodhoz, szerintem egy lágyabb sötétbarna állna jól. A fekete kicsit olyan végzetasszonya "fílinges" de jól áll. Én a lilával nem tudlak elképzelni. Egyébként hasonló cipőben jártam úgy egy éve. Voltam azóta szőke (utáltam), most sötétbarna vagyok, és imádom, neked is javaslom, mert sztem nagyon jól állna.
15. 02c9e70c9e (válaszként erre: 12. - Homokóra)
2010. márc. 30. 21:12
hmm ezt én még nem hallottam se hangyasavat se hogy rák keltő lenne de az tény hogy a legtöbb parafeniléndiamin van benne ami viszont hosszútávon a szem.az az a látóidegeket támadja de ezt ne úgy gondoljátok,hogy pár év hajfestés után megvakulhat bárki ehhez több 10-20-30 évnyi festegetés kell mire telitődhet a szervezet és a mai modern festékek sokkal kevésbé tartalmazzák ezt az anyagot így nem kell aggódni!!
14. 02c9e70c9e (válaszként erre: 11. - Anna1983)
2010. márc. 30. 21:08
Szia sajnos nem ismerem a hennát már mint úgy komolyabban az összetételét...de én úgy gondolom,hogy nincs mert az növényi festék ill. színező...teljesen növényi anyagokat tartalmaz...de azt biztosan tudom,hogy hennára nem szabad szőkítőport tenni mert letörhet a haj...úgyhogy azzal óvatosan..:)
13. anna1983 (válaszként erre: 12. - Homokóra)
2010. márc. 29. 14:19
De a henna is?
2010. márc. 29. 14:14

A fekete hajfestékben van a legtöbb rákkeltő anyag, úgynevezett hangyasavat tartalmaz.

Továbbképzésen külön felhívják a figyelmet erre.

11. anna1983 (válaszként erre: 10. - 02c9e70c9e)
2010. márc. 29. 14:13
Nekem tudnál segiteni.A feke hennában is van méreganyag???
2010. márc. 29. 14:04
Szia megnéztem a képeidet...jól áll nagyon ,hogy fogytál.:)csak így tovább!!én fodrász vagyok..nem ajánlom a szőkét,mert az erősít...kerekíti a pofidat,én a barnára szavazok max egy kis világosabb barna lap melírrel fel lehet dobni...az nagyon szép és természetes és szerintem nagyon jól állna.fekete ne maradj mert a fekete festékben van a legtöbb méreganyag ami hosszútávon nagyon káros a szervezetedre.a szőke illetve azok a színek amivel jócskán világosítani kell a hajat azok kevésbé mérgeznek viszont a hajnak nem túl jó,pláne ha nem szakember végzi és nem kap megfelelő ápolást a haj.Ha valamiben tudok még segíteni írj nyugodtan!Szép napot!
9. 9bbc382386 (válaszként erre: 7. - Edybaba24)
2010. márc. 29. 14:02
Így van,a fekete egy idő után öregít.Ha Te így érzed,akkor változtass.
2010. márc. 29. 14:02
De neked jol áll és mit őregit egy pár évet max.Lilára szavazok majd tegyél fel képet ha dőntőttél.kiváncsi vagyok a végeredményre.
2010. márc. 29. 13:57
Köszi,mindenkinek! A párom szerint maradjak fekete(de ez már uncsi és öregít is) Még van 1,5 hetem,hogy kitaláljam mit szeretnék :S De mindig variálok!
2010. márc. 29. 13:53
Szeva!Szerintem jol áll a fekete,vagy legyél lila,egyetértek vanessával,esetleg barna.probáld ki a "happy hair"frizuraprobálos oldalad,ott megláthatod melyik állna legjobban.
2010. márc. 29. 13:52

Szia! Megnéztem a képet, szerintem jól áll a mostani hajszined! Bár rám is rámtör néha a változtathatnék(bár utána általában meg is bánom) és akkor vágatok, festetek, stb.

Nekem amúgy világosbarna(fodrász szerint sötétszőke hajam van, és mindig sötétebbet szerettem volna. Be is festettem tavaly előtt, de sokak szerint öregitett :( aztán elment a kedvem, és most újra "eredeti" vagyok :) Amivel időközben meg is barátkoztam :)

Esetleg hajszinezővel kisérletezz előbb, aztán meglátod, melyikkel érzed azt "ez én vagyok".

De mégegyszer, szerintem csini vagy a mostanival.

2010. márc. 29. 13:51
Szerintem a fekete az igazán jól áll.:) Más hajszínnel ...nem is tudom,talán egy csoki barna.A szőke szerintem ""érdekes"" lenne..:)
2010. márc. 29. 13:50
Az a típus vagy,akinek mindegyik szín jól áll.Mivel jön a nyár,a helyedben világosítanék mogyoró-szőkére és világosabb csíkokkal dobnám fel.De nagyon jól állhat a vörös is a szemedhez és a bőröd színéhez.A "Fodrász vagyok segíthetek" fórumban kérj segítséget mielőtt nekiesnél maga :)
2010. márc. 29. 13:49
Szia zőld a szemed ahhoz jol áll a fekete de szerintem lilás szin is jol állna,én 10 évig fekete voltam most vőrős. előbb lilás..
2010. márc. 29. 13:46
Most azon vagyok,hogy lenövesszem a festett fekete hajam(vagy Oxy Reload-dal leszivatni)...de nem tudom,hogy milyen színű hajam legyen. Tavaly vörös voltam,de az nem tetszett! Sötét szőke vagy vilgásbarna vajon jól állna? Kép az adatlapomon....az 1.képen látszik,hogy milyen színű eredtileg a hajam. Vagy maradjak a feketénél? :S (6 éve vagyok fekete,tavaly 5 hónapig vörös.......) Már uncsi.... Légyszi segítsetek hajszín választani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook