Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vennél a születendő gyermekednek fekete babakocsit? fórum

Vennél a születendő gyermekednek fekete babakocsit? (tudásbázis kérdés)


25. Pusi.Mari (válaszként erre: 24. - Pusi.Mari)
márc. 5. 11:37

[link]


Például ilyet😊

24. Pusi.Mari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 11:32
Én már nagymama korosztály vagyok, a fekete nem nagyon tetszik, ha lenne unokám, egy sötétkék retro (80-as 90-es évekbeli) babakocsit vennék neki.
23. pencil
márc. 5. 09:59
Nem.
22. ,zumba
márc. 5. 09:53
Nem. Így is mint egy gyászmenet olyan az utcán járó emberek tömege, még a babuci is fekete babakocsiban....
21. Alnisa
márc. 5. 07:40
Én mondjuk nem, de nem vagyunk egyformák.
márc. 5. 05:15
Nekünk volt fekete,kék,zöld,piros,barna is és nem fakul jobban a fekete sem,mint a többi. Ellenben nem mindegy mivel mossa az ember,én rendszeresen takarítottam.
márc. 5. 04:23
NEM!
márc. 5. 00:32
nem!!!!!!!!!
márc. 5. 00:32
SOHAAA!!
márc. 4. 22:03
Nem. De bugyirózsaszínt vagy egyéb rikító színűt sem. Sötétkéket vagy szürkét viszont simán, autóban is azok a kedvenc színeim.
márc. 4. 21:18
Csunyàn fakul ha a nap megszivja (nyàri kinti altatás nagyobb sétàk kocsiban szàlitott babakocsi..)-én nem vennék feketét
14. Charlize (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
márc. 4. 20:41
Gondolom multifunkciós és új. Meg első gyerek.
13. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 20:40
A sport babakocsink egy Chicco fekete-szürke Miinimo volt. Mi a baj vele? Elég sok fekete babakocsi létezik. A mózes általában ettől még világos belül.
márc. 4. 20:13
Nem.
11. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 20:07
Háromszázezret egy babakocsiért akkor sem adnék ha aranyfüsttel lenne befújva. A feketével nincs bajom.
márc. 4. 19:49

Babakocsi vásárlásnál nem a színe az elsődleges szempont. Vannak a színénél sokkal fontosabb dolgok. Komfortosság, praktikum. Könnyen össze lehet-e csukni, újranyitni, akár egyedül is, ha nincs segítség.


Ha minden elképzelésemnek megfelelne a babakocsi, és lenne színválaszték, akkor nem feketét választanék. Viszont ha minden egyéb elképzelésemnek megfelelne, de csak fekete színben lenne kapható, akkor talán megvenném a feketét. De csak akkor.

9. L’Engel (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:25

Én nem vagyok kimondottan a rikító színek híve. Nekem eleget adna az összképhez, ha a pléd és a játékok színesek benne. Talán mások is vannak így ezzel. Most sok téren divatban van a fekete és más fakó, nem túlzottan sokatmondó színek.

Olyan szempontból praktikus, ha valaki több gyermeket tervez. Jó fiúnak és lánynak is.

márc. 4. 19:19
Persze. Legkevésbé a színe érdekel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - L’Engel)
márc. 4. 19:19

Számomra a születéshez színek tartoznak,a fekete ilyen összefüggésben nekem rideg, de elfogadom ha mások ezt másként gondolják.

Kíváncsi voltam más véleményekre is, ezért kérdeztem meg.

6. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:12
Én szeretem a feketét. Ha tetszene és praktikus lenne, vennék. Miért sokkolt ennyire? Én szoktam látni fekete kocsiban babákat.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:08
Ha tetszene, vennék.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:08
Egyáltalán nem érint a dolog, de simán.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
márc. 4. 19:06
Sokkolt hogy egyáltalán létezik, de hogy egy ismerősöm meg is vette 300.000-ért, azt nem is értem.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:01

DEhogy.


Arról nem is beszélve ha nyáron kell akkor a fekete szívja a meleget.

márc. 4. 18:59

Engem sokkolt, hogy egyáltalán létezik, de lehet hogy egyszerűen lemaradtam a divattól.

Te vennél a születendő gyerekednek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook