Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook ismerősök száma fórum

Facebook ismerősök száma (beszélgetős fórum)


11. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Trapiti)
jan. 8. 17:26

Nekem van kb 500 ismerősöm. Fogalmam sincs, hogy hogy jött össze, mert amúgy jó, ha 100 van. :D

Aktív kapcsolatot meg kb 20 emberrel tartok. :D

10. trapiti (válaszként erre: 9. - ,zumba)
jan. 8. 15:43
Senki nem tart kapcsolatot 500 ismerossel szerintem :)
jan. 8. 15:20
500-600 ismerőssel kapcsolatot tartani rendszeresen, na ahhoz kell idő...
jan. 8. 13:51

Nekem 800 folott van, pedig egyaltalan nem fokuszalok ra hogy "gyujtsem" az ismerosoket. Egyszeruen kelloen oreg vagyok, es kelloen sok helyen dolgoztam es eltem mar ahhoz hogy sok ismerosom legyen, raadasul 10 eve Mo-tol tobb ezer kilometerre koltoztem, itt is lettek ujak, a regieket meg ok nelkul nem torolgetem. (Okkal van hogy igen...)

Viszont nekem be vannak allitva a nagyon kozeli, kozelebbi es tavoli ismerosok csoportjai, igy nem osztok meg mindig mindenkivel mindent...

Es hat vannak olyan ismeroseim akiken magam is csak mosolygok, pl. tavalz bejelolt a gyerekem par osztalytarsa amikor vegeztek a suliban... azt hiszem ok azok akik remenytelenul probalkoztak a lanyomnal, es ha mashogy nem legalabb igy szerettek volna az osztalychat-nel kicsit kozelebbi kapcsolatban maradni... ami szerintem aranyos, vegulis helyes gyerekek, engem nem zavarnak a tavoli ismeroseim soraban :)

7. srcrss (válaszként erre: 6. - Shukran)
jan. 8. 13:25
A való életben... Értem. Ha mondjuk többször költöznél több száz km-rel távolabbra, mint én, akkor mindenkit elfelejtenél, mert nem találkozhattok?
6. Shukran (válaszként erre: 5. - Srcrss)
jan. 8. 13:15

Ez egyenes kérdés!

Nem vagyok fenn a Facebook-on, nem is szerepel a távlati terveimben odamenni.

Az ismeretségeket, a barátságokat a való életben tartom és ápolom.

Különválasztom a virtuális életet a magánéletemtől.

Erről ennyit.

5. srcrss (válaszként erre: 4. - Shukran)
jan. 8. 13:05
Mi ebben a jó? Ez milyen kérdés? 🤨 Elhiszem, hogy van, akinek nincs ennyi ismerőse, vagy nem köszönnek az utcán. De nekem ennél jóval több lenne, ha mindenkit ismerősnek jelölnék, akit ismerek. És köszönnének az utcán. Beszélgetnénk is...
4. Shukran (válaszként erre: 1. - Bdbd6f9c44)
jan. 8. 12:55

És mit kezdesz vele? Mi ebben a jó? Nem vagyok fenn a FB-on, azért kérdezem.

Anno, mikor még létezett az iwiw, ott szinte sportot űztek néhányan az ismerősnek jelöléssel.

Ha meg az utcán találkoztam némelyik ily módon szerzett ismerőssel, még köszönni sem köszönt.

Hát menjen a búbánatos fenébe az ilyen ismerős! Töröltem ezeket az ismerősöket.

Ott sem én kerestem meg őket, csak elfogadtam a jelölést, nem akartam megsérteni az illetőt.

Nekem nem hiányzik sem a FB, sem az ottani ismerős.

jan. 8. 12:10
lehet 4 jegyű is
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Bdbd6f9c44)
jan. 8. 12:08
Igen.
jan. 8. 12:00
500-nál több ismerősöm lehet Facebook-on.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook