Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezekben a 12 fokos nappalokban már annyira fázok, hogy... fórum

Ezekben a 12 fokos nappalokban már annyira fázok, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 29. 03:16
En is fazok 12 fokban, de nalunk most tel van.
7. LBO
2022. máj. 31. 21:38
Bizony tegnap én is fáztam. Pulcsiban ültem a munkahelyemen egész nap. Kérdezték is hogy beteg vagyok e, merthogy köztudott, télen-nyáron rövidbe vagyok amúgy. De tegnap, majd megfagytam.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 17:56
Azért május van ám, még ha utolsó napja is. Április-május szeszélyes, a nyári szünet kitörésekor szokott jobbra fordulni az idő. Viszont ha előtte kánikula van, akkor rosszabbra.
2022. máj. 31. 11:11
Sziasztok éppen tegnap beszélgettünk párommal, amikor márciusban Hollandiában voltunk sokkal melegebb volt utána meg hetekig Londonban élünk nekünk jó a max 25 fok. De kB 10 napja jó ha 16-17 fokok, hajnalban 7-9 az hideg. Két hete leégett a karja olyan munkája van mire megkaptam a fényvedo 30 faktoros krémet a vállalattól pont nagyon nem kell.
2022. máj. 31. 10:12

Uh, ez azért túlzás.


Ok, fázom, de azért az ablak nyitva, madarak csicseregnek, és bakker, szégyenszemre felöltözöm itthon. Még zokni is van rajtam.

Rémes😁

2022. máj. 31. 09:51
Tényleg hideg van az évszakhoz képest. Épp kabátot nem vettem magamra, de a polár pulóver a házban is rajtam van.
2022. máj. 31. 08:15
Én imádom! Csak egy vékony kardigán van rajtam reggel. Úgy is jön az agyszikkasztó meleg, amikor a lakásban is 30 fok van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook