Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez normális dolog páromtól? Én reagálom túl? fórum

Ez normális dolog páromtól? Én reagálom túl? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
57. csikil4ny (válaszként erre: 55. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:27

:(



Gondolom nem ez az első eset, amikor magadra hagyott betegen, illetve csúnyán beszélt veled.

56. 8cc24eb355 (válaszként erre: 55. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:27

Senki nincs,csak ez a srác?

Ha otthagynád hová mennél?

55. catcat88 (válaszként erre: 53. - Csikil4ny)
2017. márc. 4. 15:24
Apukám más városban él, tőlünk 100 km-re. Egy féltestvérem van, ő szintén ott él, de nem beszélünk.
2017. márc. 4. 15:23

Tegnap is fennállt a köpet, elmondtam orvosnak is, ő nem utalt be kórházba, de még röntgenre sem, mondjuk ő talán nem is adhat nekem beutalót. Még táppénzes papírt se adhatott.


Nyilván ha embóliagyanú állt volna fenn, nem itt üldögélnék.

53. csikil4ny (válaszként erre: 52. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:23
Van valaki más támaszod? Szülő? Testvér?
52. catcat88 (válaszként erre: 51. - 8cc24eb355)
2017. márc. 4. 15:21
Annyit se tudok akkor mondani hogy "mukk".
51. 8cc24eb355 (válaszként erre: 47. - Channa*)
2017. márc. 4. 15:19

Érted a betegségét?

Ha ez miatt a "hurut" miatt bedurrannak a belei,megszólalni sem tud!!

Teljesen jogos az elvárása hogy legyen mellette ha szarul van!

50. catcat88 (válaszként erre: 47. - Channa*)
2017. márc. 4. 15:18

Voltam orvosnál pénteken, aki úgy beszélt velem mintha a seggéből húzott volna elő, csak azért mert más városból származom, és nem az ő körzetéhez tartozom. Ha neked egy légcsőgyulladás Crohn-betegséggel piszlicsáré dolog, elnézést kérek.


Nem szokásom eltúlozni semmit. De azt sem szeretem ha xarba vesznek. Én megmondtam neki hogy összecsomagolok ha teher vagyok neki és viszontlátás, de sajnos ezt is kapta velem a csomagba, és ezt már a legelső randin elmondtam. Nem zavarta. Most se zavarja akkor.

49. Channa* (válaszként erre: 46. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:18

És voltál már orvosnál, vagy egyszerűbb itt írogatni nekünk? Nem félsz tőle, hogy tüdőembóliád van?

Ezért nem a srác lesz a hibás, hanem te, mert egy ilyen tünetnél, ki tudod még hívni a mentőket, ha szerencséd van. Ha meg még sincs, akkor lehet ott melletted bárki.

48. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:17

Nehéz helyzetben vagy, de nem lehetetlen. Van egy ismerősöm, aki szintén autoimmun betegséggel küzd. A volt férje ilyen természetű, mint a "párod". Közben elváltak, megismerkedett egy nagyon gondoskodó férfival, közben babájuk is született, jól megvannak. Mostanában még a betegségéről sem beszél. :)


Abból amit leírtál nekem az jön le, hogy te támaszkodnál, csak nincs kire. Ez nem fog változni.

47. Channa* (válaszként erre: 43. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:16

És orvosnál jártál? Mert erről nem írsz, csak arról, hogy szerencsétlen barátodtól vársz el minden olyat, ami ellen ő nem tud tenni.

Ha neked ez a kapcsolat nem jó, akkor költözz haza a szüleidhez, majd ők fogják a kezedet, ha náthás leszel.


Azért ha vért köpsz, akkor nem hinném, hogy arra kellene várnod, hogy a kezdet fogó barátod hívja a mentőket, hanem azonnal orvoshoz kell menni!, mert ez a tünet utalhat tüdőembóliára, amibe ugye elég hamar meg lehet halni.

Tehát, ne otthon duzzogj, hanem irány a doki, ha valóban nem csak kiszínezted a vérköpéssel a történetet!

46. catcat88 (válaszként erre: 45. - 8cc24eb355)
2017. márc. 4. 15:15

Én most reggel megmondtam neki hogy semmi gond ha nem tud alkalmazkodni, de ez nekem nem járja így, hogy este 7-től hajnali 3-ig egyedül maradok. Még segítséget se tudtam volna hívni ha baj lett volna a beleimmel.


Hajnali 2-kor írtam neki, hogy véres a köpetem. Állítása szerint mikor elolvasta ezt elindult. Biztos nagyon aggódhatott ha előtte beugrott a Mekibe egy sajtburgerét.


Ekkor az ölébe vett, sajnálkozott, hogy igazam van stb, nem akar elveszíteni, és szeret. Hát nem tudom, szerintem nem így viselkedik az aki szeret.

45. 8cc24eb355 (válaszként erre: 43. - Catcat88)
2017. márc. 4. 15:11

Ez a srác nem fogadta el a betegséged és attól tartok nem is fogja!Neki nyűg.

Ebből nem lesz tartós kapcsolat az életben sem!

Tud a betegségedről mégis csesztet,savanyú pofát vág...Hagyd a fenébe!

2017. márc. 4. 15:07

Igen, túlreagálod.

Egy megfázás nem épp halálos betegség, és ha fogja a kezed, attól nem leszel jobban. Ha rosszul vagy (ami ugye nem abban a pillanatban kezdődött, amikor kilépett az ajtón, hogy megy a buliba), akkor dokihoz kell menni, majd otthon pihenni és szedni a gyógyszert.

Igaza van Augusztának! Ezt kellett volna tenned és nem hisztizned és duzzognod.


Ez a mi a f.sz van pedig, gondolom nem az első eset. Ha nem tisztáztad vele, hogy nálad ez nem menő, akkor ez van. Ismét használta.


És csak úgy mellékesen: a párok nem sziámi ikrek, jó esetben van külön program, külön élet is. Élni és élni hagyni kell tudni a másikat, ahhoz, hogy egy hosszú és boldog kapcsolat alakuljon ki. A rátelepedés sosem volt egy boldog kapcsolat alapja.

Én már elég idős vagyok, de megfeszülnék, ha a férjem nélkül nem tudnék és nem létezhetnék.

2017. márc. 4. 15:05

Itt most nem csak erről van szó. Sajnos nekem alapból van egy gyógyíthatatlan alapbetegségem, Crohn-betegségem van. Lehet másnak meg sem kottyan egy légcsőgyulladás, de én nagyon féltem a hasam miatt is, mert egy gyulladásos fertőző betegség belobbanthatja a beleimet is. Ezt a párom is tudta mikor elkezdtünk járni, hogy nem vagyok egészséges ember. Emiatt féltem a legjobban és nem a légcsőm miatt.


Szerdán döntött le ez a nyavalya. Csütörtökön a kedves párom, miközben én itthon döglöttem, megkérdezte, hogy pénteken nem-e vinném el kocsival meccsre őt is meg a haverját is. Mikor elmondtam hogy betegen és (akkor lázas voltam), lázasan nem kéne vezetnem, még ő volt megsértődve, és akkor meg azt vágta hozzám hogy "mit vergődök".


A meccsre végük nem ment el pénteken, de az esti bulira el akart menni mindenképp, őt idézem: "nem fogok itthon ülni miattad". Rendben, ne ülj. Majd akkor a kutyát betanítom a gyorsbillentyű használatára, és az első helyen a mentőket írom be.


Most beszélgettünk. Bevallotta, hogy nehéz alkalmazkodnia, sokat volt egyedül. Nekem meg ehhez nehéz alkalmazkodnom. Hogy látom a face lapján a vihogó szelfit, én meg itthon köpködöm fel a véres nyákot.


Az egyik hozzászóló kérdezi, hogy miért nem mondtam hogy ne menjen. Ezt kérni kell, és mondani? Nem látni a másikon hogy milyen rosszul van, és tudja magában eldönteni, hogy nem merem itthagyni egyedül? Kétszer eljátszottam mikor a beleim gyulladása lángolt fel, és megszakította egyszer egy bulit, egyszer egy focimeccsnézést a haverokkal, na olyan savanyú pofát és bántó "csipkelődést" kaptam akkor tőle, hogy inkább ment volna el. Nem akartam volna ezt a savanyú pofát nézni, vagy hallgatni a beszólogatásait, amikor eleve szarul vagyok és nem lett volna kedvem még a baxogatásait is hallgatni.

2017. márc. 4. 13:44
Én azt mondtam volna, hogy nyugodtan menj el drágám. Vettem volna egy jó forró fürdôt, bespájzolok mézes-citromos teából és bebújtam volna a takaró alá zenét vagy tv-t hallgatva élvezve a csendet a nyugalmat, hogy nyugodtan izzadhatok, tüsszöghetek, krákoghatok.
2017. márc. 4. 13:39
Nem tudom. Nem olvastam vissza. Máskor is ilyen stílusban kommunikáltok? :D
40. massalhangzo (válaszként erre: 37. - MZsanett)
2017. márc. 4. 13:25

azert nem kell tulozni, egy megfazas vagy virusos fertozes meg nem a "rosszban" kategoria :D


vagy itt mindenki ilyen nyamnyila? mert en 40 fokos influenzat is siman kihordok labon gyerekekkel, allatokkal, mindennapos tennivalokkal, es nem zarom be a csaladot a negy fal koze, hogy most beteg vagyok, apoljatok, jarjatok labujjhegyen es aggodva figyeljetek 24 oran at


es meg a ferfiakra mondjuk, hogy minden nathaba bele akarnak halni

2017. márc. 4. 13:07

"most mi a fax bajod van?" Ez a kommunikációs stílus megengedhetetlen egy nôvel szemben!

Ha így beszél a nôvel, akit állítólag szeret,hogy beszél azzal, akit nem, csak éppen dühös?

Amúgy összecsomagoltál?

38. MZsanett (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2017. márc. 4. 13:05
Mihez? Nem azt írta, hogy maradjon ott lábtörlőnek, csak azt, hogy próbálják meg megbeszélni. Mindenki hibázhat egyszer.
2017. márc. 4. 13:03
A párkapcsolat számomra azt jelenti, hogy jóban rosszban. Ha rosszban nem, akkor húzzon a p...csába, akkor inkább maradok egyedül. Én tuti nem hagynám ott a páromat ilyen állapotban, mert félteném.
36. massalhangzo (válaszként erre: 35. - 0084acbe42)
2017. márc. 4. 12:45

valoszinuleg igy tortent, es mikor pali mit sem sejtve hazaert, nem az fogadta, hogy "szerintem nem kellett volna ilyen sokaig maradnod edesem", hanem egy nagy hiszti :D


egy sima rovid csevegessel ki lehet bekulni, nem akkora nagy dolog. nyilvan masoknal sose fordul elo, hogy egyik vagy masik fel felemeli a hangjat vagy neadjisten csunya szo hagyja el az ajakat, ha tamadjak vagy ideges, akar jogosan, akar nem :D

2017. márc. 4. 12:26
Nem értek egyet a többiekkel. Ha azt akartad, hogy ne menjen bulizni, mi a jó istenért nem mondtad, hogy ne menjen? Ki vagyok az ilyen lányoktól akik csendben duzzognak és elvárják h a pasi kitalálja a gondolataikat. Egyébként sosem lennék ilyen pasival aki igy beszél az fix, de fogalmad sincs, hogy ha megkéred, hogy ne menjen akkor elment volna e vagy sem. Még azt is el tudom képzelni, hogy megkérdezte maradjon e otthon és te azt mondtad h menjen nyugodtan, majd ahogy kilépett az ajtón megsértődtél és ezen idegelted magad hajnal 3ig :)
34. Sirga (válaszként erre: 3. - Apple pie)
2017. márc. 4. 11:54
Csatlakozom.
33. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Catcat88)
2017. márc. 4. 11:52

szerintem vedd ugy, hogy beteg vagy, nyugos vagy, o pias volt, nyugos volt, egyikotok sem viselkedett normalul


beszeljetek meg, bekuljetek ki. legkozelebb ha azt akarod, hogy maradjon veled, mondd meg neki. es nyilvan mindkettotoknek van mobiltelefonja, ha valamelyikotok rosszul erzi magat, es kell a masik, tud szolni akkor is, ha a masik nincs ott. (ezt ne hasznald plusz szemrehanyaskent es vadkent)

32. massalhangzo (válaszként erre: 29. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 4. 11:37

van, aki egy nathaban is el akar halalozni, azert egy kis hoemelkedestol es legcsohuruttol senki nem nez ki ugy, mint aki be akarna krepalni es a veget jarja


szerintem sokat mondd a dologrol, hogy itt nyilik errol forum, nem a parjaval beszeli meg - tenyleg, miert nem beszelnek alap dolgokrol?


szidjuk itt mi, hogy milyen szemet, es akkor mi lesz? nyilvan ha egy aprosagot nem kepes neki kinyogni, megbeszelni vele, nem fog pakolni es elcuccolni

2017. márc. 4. 11:35

egyetertek azzal, aki azt irta, tulspilazod. annyira vagy legalabb hunyo az egeszben, mint a parod.


ha en beteg lennek (kemeny hoemelkedessel :D), nem sertodnek meg, ha o elmenne bulizni. ha azt akarnam, hogy maradjon, akkor megkernem erre. nem a halalodon vagy eppen. magadban duzzogsz, mert te elvarnad tole, hogy maradjon, de nem mondod, utana meg lebaszod. lehet, en is megkerdeznem, mi a fa...bajod van

30. vacsa (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2017. márc. 4. 11:34
Ja, azt látom. Elszomorító.
2017. márc. 4. 11:28
nem reagálod túl. ha igazán szeretne és látja rajtad hogy nagyon beteg vagy, nem ment volna el bulizni. Én már összecsomagoltam volna. de ez csak az én véleményem.
2017. márc. 4. 10:34

Ahogy a közmondás is tartja:

Amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz.


Neked kell döntened.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook