Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most akkor már ovuláció, vagy még nem? fórum

Ez most akkor már ovuláció, vagy még nem? (tudásbázis kérdés)


7. 8071a84281 (válaszként erre: 6. - Tyityu)
2021. okt. 30. 20:01
A férjem dolgozik, úgyhogy holnap nem. De hát majd talán a beültetés.
6. tyityu (válaszként erre: 5. - 8071a84281)
2021. okt. 30. 18:27
Ez sem pozitiv meg de holnap vasarnap, legalabb lesz idotok hasznosan tolteni 😉
2021. okt. 30. 17:08
Töltöttem fel a mostani tesztről is képet, de hát ez alapján sem ma van a peteeresem sajnos.
2021. okt. 30. 13:41
Bár egy órája eléggé szúrkál a hasam.
3. 8071a84281 (válaszként erre: 2. - Tyityu)
2021. okt. 30. 13:37

Köszönöm szépen, igazad lehet.

Mikor a Covid oltás után 48 napos volt a ciklusom, akkor a 16.napon volt peteeresem, mikor 38 napos volt a ciklusom meg a 13.napon. Szóval igen, csak a jelek és az. Ovu teszt a biztos 😊.

2. tyityu (válaszként erre: 1. - 8071a84281)
2021. okt. 30. 13:26
Szia! Ez meg nem pozitiv, probalj meg este egyet, de lehet hogy csak holnap lesz pozitiv. Arrol megoszlanak a velemenyek mikor kell egyutt lenni, vannak akik azt mondjak hogy mikor a legerosebb a csik de masok szerint mikor ismet negativ lesz mert akkor lokodott ki a petesejt. A telefonos aplikaciot dobt ki a kukaba, azok csak egy atlagot mutatnak. Szerintuk egy 28 napos ciklus eseten mindig 14. napon van ovu. Mintha gepek lennenk es ugyanugy mukodnenk. Nekem az elso terhessegem elott kicsivel mensi utan mar peteeresem volt, kislanyom mensi utan 1 nappal fogant, aztan szules utan mar tenyleg kozep ido korul volt de ott se napra pontosan. Szoval figyeld inkabb az ovu tesztet es a tested jeleit 🙂. Sok sikert, ennyi ev utan mar megerdemiltek hogy kopogtasson a golya !
2021. okt. 30. 12:50

Sziasztok újra 🙂.

Nem tudtam, hogy anonim módon nem látszik a kép, de így már látjátok, hogy vajon az ovu teszten mi van. Mivel lombik lesz újra, de csak majd 3 hónap múlva, ezért a dokim azt javasolta, próbáljuk meg természetes módon a baba dolgot, de használjak ovu tesztet,mert én általában nem érzem, ha peteérésem van és így viszont jókor tudunk együtt lenni a férjemmel.

Tegnap éreztem és már ma is szurkalast a hasamban alul és a mobil applikacio, mára mutatta a peteerest, de nem győzött meg a ma olyan háromnegyed 12-kor csinált teszt. Tudom, hogy az LH a vizeletben délelőtt 11 és este 8 között a legmagasabb, ezért délután is fogok egy tesztet csinálni. Szóval ti mit gondoltok a tesztemről most? Ez már ovuláció, vagy még nem?

Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook