Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extrasystoléval együttélők klubja fórum

Extrasystoléval együttélők klubja (beszélgetős fórum)


452. coreyhaim (válaszként erre: 451. - Cicus1989)
2017. jan. 17. 17:30

Nekem sem sokkal jobb, de en inkabb ilyen tompa nyomast erzek balkez fajdalmat.

Aztan elmulik..baloldalom azota sem alszok fekszek akkor sokat extràzok

2017. jan. 17. 11:29

Nekem nyomja reggeltől. Nehezen is kapok levegőt. A stressz ismét győzött szenvedek. Most iszom meg a levét.

Ilyenkor egesznap be be dobban. És fura érzés odabent.

És ismet elkezdem köhögni. Lehet nekem se artana bevenni a Betalocot. De leginkább egy nagy pihenés segítene.

450. rboy25 (válaszként erre: 448. - Cicus1989)
2017. jan. 17. 11:01

Mostanában nem jól. :(

Depis is vagyok, ilyenkor januárban mindig kijön rajtam mert utálom és nem bírom a telet. A legjobban a folytonos sötétség és a növényzet hiánya zavar, meg egyszerűen nem szeretem ezt a hányadék időt. Úgy december végéig elviselem, aztán ilyenkorra eljutok oda hogy látni sem akarom a telet. Nyáron meggyulladok, ömlik rólam a víz, naponta 3X cserélek pólót de legalább van életkedvem!


Elegem van a munkámból is, meg úgy mindenből. Ha megtehetném, összecsomagolnék és itthagynék mindent/mindenkit egyik napról a másikra. Elbújnék a világ elől és mindenki hagyjon békén.

Az a vicces, hogy semmilyen konkrét dolog nem történt, amiért ilyen érzéseimnek kéne lennie. De mégis ez van sajna. :(

449. Joci1983 (válaszként erre: 448. - Cicus1989)
2017. jan. 17. 10:59
Nekem tegnap egész műszakban rendetlenkedett. Percenként jött 2-3, néha több is. Ma dupla adag metoprolollal kezdem a napot...
2017. jan. 17. 08:06

Én ma reggel éreztem vagy 4 et egymás után.

És gyors szivveres. Megijesztett. Rosszul is aludtam stresszbol is kijar. Ti hogy vagytok?

447. rboy25
2017. jan. 16. 08:44

Én se vagyok a helyzet magaslatán...

Egy pár hete kitalálta hogy reggel jön rá a hoppáré. Felkelek, és már rögtön érzem! Nagyon enyhe érzéssel kezdődik, mintha valami kis ideg időnként egy nagyon picit megrándulna. Aztán ahogy egyre jobban felébredek, már egyre erősebb ez az érzés. Meg persze napközben is érzem hogy előjön kisebb-nagyobb mértékben.

A környezetem szerint nem a szívemmel hanem az agyammal van a baj. :D Bármelyikkel is legyen, akkor is bosszantó, ijesztő és elegem van. :(

446. Veronikaa (válaszként erre: 445. - Joci1983)
2017. jan. 15. 22:22
Ilyet én is kaptam már (ezzel meg kell tanulni együtt élni)...
445. Joci1983 (válaszként erre: 441. - Veronikaa)
2017. jan. 15. 17:49
Köszönöm. Az orvosok szerint minden rendben, nem lesz már semmi baj. Az extráimra annyit mondott a doki, hogy ezzel meg kell tanulni együtt élni. Van aki tolokocsiban éli le az életét és mégis boldog.
2017. jan. 15. 17:46
Nekem egész jó napom volt eddig... Elmentünk a családdal a fekete erdőbe kirándulni. Egész úton mikor sétáltunk minden 3. ütés extra volt. Nekem már nagyon nagyon elegem van ebből. Eljártam régen sportolni, aktív életem volt Magyarországon. Kertesházam van, mindig volt valami dolog. Itt meg műszakba dolgozom, alig van egy kis időm a családra. De ez az extra roham, ami szinte mindig minden nap előjön, már kicsinál. Általában evés után indul a buli, szenhidrátot már nem is merek enni, minden órában egy kis kocka csirkehus, kis kocka sovány sajt és egy szelet uborka. A stroke után már fél éve nem müszakoztam. Holnap megyek délutános műszakba. Hogy hogy élem túl a jövő hetet még én sem tudom...
2017. jan. 15. 15:56
Nekem.ma jobb lekopogom ;-))))
2017. jan. 15. 12:30
Mindnyájatoknak csöndes délutánt😀
441. Veronikaa (válaszként erre: 438. - Joci1983)
2017. jan. 15. 10:12
Jobbulást!
440. Veronikaa (válaszként erre: 433. - Cicus1989)
2017. jan. 15. 10:11
Én is éreztem pedig nekem nagy csend volt egy ideig! Valami volt tegnap...
439. cicus1989 (válaszként erre: 438. - Joci1983)
2017. jan. 15. 01:10

Szia. Szörnyű végig olvasni, mennyi rossz történt veled.

Én egyszer éreztem, hajnalban arra keltem fel hogy nem érzem magam jól majd a semmiből olyan szapora szivveres tört rám mint még soha.és kellett két perc hogy lenyugodjon. Napokig utána össze vissza vert a szívem. Azóta csak szapora pulzus és extrák törnek rám. De nálam leginkabb lelki bajokkor tör rám jelenleg mindennaposak.

Nagyon bátor ember vagy.Gyógyulást kívánok

2017. jan. 14. 21:58
Sziasztok. A hiányzó ekezetekert elnezest kérek. 34 éves férfi vagyok, nyugodt életem volt ezelőtt 3 évvel. A történet 2013 ban kezdődött. Pitvarfibrilláció, az a mellkason kiugró típus. Németországban élek, kihívta a 8 hónapos!!! Terhes feleségem a mentő autót. Kórház, kaptam metoprololt, napi 2x1 et. Minden rendben is lett...fél évig. Majd újra pitvarfibrilláció de már 3 napon át, aminek a végén bekaptam egy strokot. Tuléltem, bár a szám biggyedt és a bal kezem gyenge. Azt mondták az orvosok hogy minden rendben. A pitvarfibrilláció megmaradt, meg a napi heparin a hasfalba. Ezelőtt 3 héttel indultak az extrák. 24 órás holteren 5700 melléütés...volt abláciom is. 3 hónapig csend, majd hirtelen indul újra a buli. Már minden lehetséges vitamint és gyógyszert beszedtem...
437. Sandygirl (válaszként erre: 433. - Cicus1989)
2017. jan. 14. 13:26

Dettó, ma extradúsnapom napom van sajnos.

Persze ne ijedj meg.... de könnyű ezt mondani annak aki soha életében nem érzett egy félreütést sem. Pedig màr örültem pàr napig semmi sem volt.

2017. jan. 14. 10:59
Én csak magnéziumot, halolaj kapszulát,c-vitamint, és B vitamin komplexet szedek. Semmi mást, már rég extráztam.
2017. jan. 14. 10:19

Nekem is foleg ha semmit nem.csinalok csak nyugiba olvasok....citromfuvet ittam tegnap..van galagonya is.tegnap meg az elott nekem nyomott is a kezemnel meg baloldalon

.

Neha bele nyilal tok rossz

2017. jan. 14. 10:11
Nekem is jönnek. Éppen most iszom a magnosolv italomat. Fànkot sütök. Talán ezek "hasznàlnak"
2017. jan. 14. 10:01
Én ma érzem az extrákat. Kettős front van. Gondolom ezért. Jó sok hó esett. Nálatok? Ti hogy vagytok?
432. coreyhaim (válaszként erre: 423. - Cicus1989)
2017. jan. 13. 10:47
en nekem tenziós fejfajasom van, evek óta, valamikor hónapokig semmi, de nemeg elöjött és 2 hetig tartott ejjel nappal. ideg gyógyászok nem tudnak rá mit adni...( anno volt h sürgösség, 3 nap felsem tudtam kelni es ct ........ viseljem el.. akkor azt hittem bedilizek, irattam is frontint persze nem szedtem be .. nalam ez tök váratlanul elöjöhet de akkor hetekig tart. sokkal szarabb mint a migrén. enyhebb meg tompa, fejtetöi de mivel ejjel nappal van , belwe lehet ciculni... aztan egyszer csak elmulik........és nekem is a melegre jön elö, der most nem érzem halistennek,,,,
431. coreyhaim (válaszként erre: 429. - Türelmes)
2017. jan. 13. 10:41
en par napja azthittem infarktusom van, extra nem volt nagyon de nyomott a szivemnél a bal kezem.. anno is volt ilyen. el is mentem orvoshoz.. semmi.......most is erzem a bal kezem....a minusz 20 nál azt hittem azért mert hideg front de most meleg van
2017. jan. 13. 10:39

énsem, szedtem asntibiot, meg egy masik bogyót ami izom hörcsöket okozott.... most is ráng a lábam.. tegnap ejjel nem aludtam. a szivem nem akart beállni a normális ritmusba..aztan elaludtam nagy nehezen 1 kor... de fent voltam 2 x. telihold is volt de...

ja és a baloldalmon megint nem tudok aludni...háton sem, csakis a jobbon. a többinél nagyon extrázok.............

429. türelmes (válaszként erre: 428. - Cicus1989)
2017. jan. 12. 19:19
Nagyon nem jól. Valami készül az időjárásban. Egész nap extra megállás nélkül.Hiába tornázom, csak addig van csönd míg mozgok.Holnapra elég rossz a humánmeteo előrejelzés. Mindenki vigyázzon magára.
2017. jan. 12. 17:42
Sziasztok! Hogy vagytok?
427. Veronikaa (válaszként erre: 424. - Türelmes)
2017. jan. 11. 09:22
Ugyanez volt nekem tavaly, háromszor egymás után, három orvosnál... tiszta dili!
426. Veronikaa (válaszként erre: 424. - Türelmes)
2017. jan. 11. 09:21
Ez az! :-)
425. Veronikaa (válaszként erre: 423. - Cicus1989)
2017. jan. 11. 09:21
Igen, ördögi kör: fáj a fejem, ez idegesít, ezért még jobban fáj a fejem... Ki kellene ebből lépni. csak nem könnyü...
2017. jan. 10. 19:04

Na látom, mindenki szenved. Ma voltam kardiologián. Jövő keden teszik fel a holtert. Csináltag ekg. Hàt kussolt a szivem. Ahogy hazaértem rákezdett az extra. Most mit csináljak. Beveszem a le.sz.tablettát.

Ez van. Pánik nuku, inkább egy pohár vörösbor.

2017. jan. 10. 17:39
Nekem vasárnap óta tart a fejfájás. Fáradt is vagyok nagyon. Meg persze kattogok miért fáj így a fejem biztos komolyabb bajom van.gyorsabban is ver a szívem ha elkezdek szorongani de ez a hideg piszkosul nem tesz jót. .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook