Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eufória. Létezik ilyen egyáltalán? fórum

Eufória. Létezik ilyen egyáltalán? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 27. 19:09
Lehet csak belőlem akar inspirálódni. Franc tudja miért követ. Lehet ő is lemerült mint egy duracell elem, aztán kell neki valami új. Ki érti az idegeneket. De az biztos hogy köztünk élnek. 😏
dec. 27. 14:00
Tuti az egyik dél-koreai csillámpóni lesz a BTS-ből :D
dec. 26. 22:58
Oksi, de legközelebb találj már ki több részletet, mert ez így teljesen érthetetlen zagyvaság volt. Bár jól elszórakozunk a kamu fórumokon is, látod :-)
dec. 26. 22:54
Kamuztam, ne találgass. Szerintem zárjuk a témát. :)
dec. 26. 22:45
Szerintem akinek 10M követője van, az minden nap lát párat aki bele van zúgva, semmi újdonság nincs ebben 😅
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Gyöngy:))
dec. 26. 22:28
Ő nem tudom ki. De kamuztam. Nem igaz semmi.
28. gyöngy:) (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 22:25
O.K.?
dec. 26. 22:22
Elmondom majd. Ha mégis összejönne valami. ;) Végülis jön majd erre.
dec. 26. 22:18
Az Edda jobb pl.elmondom majd..
dec. 26. 22:03
Egyébként is tök értelmetlen dolog.
dec. 26. 22:01
Ha leírnék mindent, rájönnétek ki ő. Ő többet veszthet mint én.. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Nem tudom kik olvassák ezt a fórumot. Nyílvános minden, kívülről is látszik.
dec. 26. 20:55
Ja, hát akkor ez pont kb. úgy hangzik mint a semmi 😅 Ha 10 millió követője van akkor ennyi erővel ki is írhatnád, nem hiszem, hogy pont a hoxát nézi és megtudja hogy a 10 millióból te voltál az aki itt írogat róla 😅 Azért álmodozni jó, de azt továbbra sem értem hogy miből jött akkor le hogy ő is "érez" valamit. De mindegy, a lényeg hogy neked jó érzés :D
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - 8a5caeb182)
dec. 26. 20:15
Zeneszöveggel. Meg címekkel. :D Csak youtubon vagyok aktív, nem követem sehol egyebkent. Nehogy véletlenül rám találjon. :D Nem is tudnék mit kezdeni a helyzettel se. Mintha Isten szólna le hozzád az égből. :D
21. 8a5caeb182 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 20:11
Emoji activityztek, vagy hogy kommunikáltok? :D
dec. 26. 20:05
Most néztem facén, 10 millió követője van, úgy hogy mondhatjuk hogy híres. :D
dec. 26. 20:00
Pedig bejön egyebkent. Ugyanolyan őrült mint én. Meg külsőre is. De ez nem az én világom.
dec. 26. 19:59
Hát, elég híres. De a nevét nem írnám ki. Ilyen üzengetés szinten vagyunk. Titkos üzenet száll a széllel. :D Egyszer bemondta a nevem élőben. Nem ő, hanem vki más. :) Nem lesz valószínű belőle semmi. A társadalmi különbség is elég nagy köztünk, meg az összes többi. A nyelvét se beszélem. Angolul valamennyit, de tuti nem értenénk meg egymást. Csak jó egy kicsit játszani a tűzzel. De egy pár nap aztan abbahagyom. ;)
dec. 26. 19:39
De ha nem is beszéltél vele akkor milyen jeleit...? Vagy írogattok? Meg amúgy kapcsolatban vagy, másik kontinensen él, vagy milyen jellegű a szakadék köztetek? Miért nem beszélsz vele? Vagy ez valami celebféle? Csomóan összejönnek a net segítségével, más országban élők is stb. ne hagyd veszni "csak" ilyenért :-)
16. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
dec. 26. 19:34
nem,hanem Szabó-Sípos Barnabás.a familiát ki nem állhattam.szerintem,bár nem sokat értek hozzá,e nem volt jó színésznő.
15. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Icuska538)
dec. 26. 19:31
nagyon jó volt,köszi.az első nap főztem,rántott húst,kacsát sütöttem,sajtos csirkemellet,meg krumplipürét.a dinsztelt káposztát innét vittük,ja meg húslevest,az nagyon finom lett.aludni nem nagyon tudtam,igaz itthon sem.a vejem apja olyan díszbe vágta magát,mondom,mi nem annyira.hát annyit beszélt,hogy lekéste a buszt,de utána nemsokára jött következő.hozzászokott,képviselő volt,még az antall idején.ha több ideje lett volna,átpolitizáltunk volna az éjszakát.nem úgy,mint húsz éves korunkban.
14. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
dec. 26. 19:22

Ott nem Alföldi volt a magyar hang? Na én abba kb. 45 évesen éreztem de nagyon, az sem érdekelt, hogy nem a nőket szereti.


Esztergályos már túljátssza magát, abban a magyar sorozatban én sem szerettem.

13. Icuska538 (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
dec. 26. 19:20
Szia hazaértél? Hogy telt a vendégeskedésed?
12. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 18:35
Éreztem.
11. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
dec. 26. 18:18
ha nem is szerelmesek,de a hangja,az nagyon tetszett,meg persze ő is.nagy csalódás volt a felesége,azt hittem egy komoly nő,de rihegett-röhögött az Esztergályossal,aki nekem roppant ellenszenves.na a vészhelyzet dokija,a magyar hangjával,az sem volt semmi.
dec. 26. 18:12
Én nem beszéltem vele még soha. :/ De nem is mernék valószínű. Annyira mas az ő élete mint az enyém. Egy r*hadt nagy szakadék van köztünk..de majd rájön előbb-utóbb erre ő is. Csak látom rajta hogy olyan mint akit meglőttek. :D
dec. 26. 18:03
Hogyne létezne! Én 6 év alatt 4 férfibe is szerelmes voltam . Mind csak online kapcsolat volt. Csak ezek nem tartanak sokáig.
dec. 26. 17:33
Létezik ilyen, igen.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 17:25

Nem baromság, olyan felemelő érzés. Fiatalon hány zenészbe, színészbe voltunk szerelmesek?!

Mindig volt valaki, aki miatt azt mondtam, más nem kell, ha ő nem lehet, maradok egyedül.

Évekig így éreztem Kozák András iránt, ma is megnézem néhány filmjét, pedig rém lassúak már nekem.

6. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 17:12

Velem történt olyan, hogy plátóian beleszerettünk egymásba egy külföldi énekessel (sztárral). Messengeren is beszéltünk, szerelmet vallottunk...

aztán először én, majd ő is leálltunk, megfogadtam, hogy nem folytatom, eleinte nehéz volt, de lett párom itthon, neki ott, ahol ő él. Kb.: másfél évig volt ez az eufórikus érzésem, állandóan őt hallgattam (a dalait). Tudtam, hogy úgysem lehet ebből plátóinál több, de nagyon szép volt az a másfél év és örök emlék. A közösségi oldalakon keresztül figyelünk egymásra és ez elég.

dec. 26. 17:04
És komolyan úgy érzem mintha először lennék szerelmes. Fura érzés. Már maga a gondolat is bizarr, hogy ilyen megtörténhet. Személyes kontakt nélkül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook