Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszperente fórum

Eszperente (fórumjáték)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jan. 30. 18:51
Egyetlen gyermekem beteg lett. Teste felette meleg. Elegyet kevergettem, szert vett be, fekve kesereg. Tervezte elmegy, mert kedvese vele lenne, de e terv elszelelt. Esengek, reggelre legyen rendbe eme kedves gyermek!
187. 15defe00af (válaszként erre: 186. - Dámci)
2009. jan. 30. 18:46

Gyermekemnek hetyke pelyhe meglehet nem kellene, de nem enged. Nem egy esztendeje jelentette kell ez nekem, s lett. Kedvese egyszer elrebegte: - Le ne vedd, mert ezt megteszed elvesztesz.

S teltek szeptemberek pehely, kedves megrekedt.

Esetekben helyekre melyekben verekedhet elmegyek vele, s e helyeken testemre "jelmezt" veszek, benne kedvem lelem. Szeretem eme mezt.

186. Dámci
2009. jan. 30. 10:13

Meglestem gyereked,helyes emberke.De hetyke pelyhe lehet nem kellene...

Gyereked egyszer lehet lesz fegyverrel felszerelt emberek nemes fejedelme, testet edz s esetleg mehet versenyekre ezen emberekkel, s versenyeket rendre megnyerhet.Rettenetes ereje megrettent embert s gyermeket.Szerezzen nektek kellemes perceket!/Mert mentek vele nem? /


Gyermekem hetente megy egy helyre, melyen rezegtetnek mellet,tekeregnek s zene megy.Egyszer-egyszer szerepelnek, s megyek vele rendszeresen, s lelkendezek :kecsesek, nem merevek, tetszenek.

S verem kezem veresre....


Lejjebb lestem,egyszer velem esett meg ezen eset,de menj rendszeresen ezen emberhez mely kezel,s rendben lesz e szerv s nem lesz beteg.

185. 15defe00af (válaszként erre: 183. - Dámci)
2009. jan. 29. 13:25

Gyermekem nem lehetne Emese, helyette Bence, esetleg Benedek, de nem ez lett neve. Feltettem egy helyre, meglesheted. Hetyke egy levente.

Egyszer nem gyermek fejjel kerepeltem. Nekem gyermekem lesz neve ez lesz. S lett emberem, meg terhes lettem, s elrebegtem. Gyermeked neve ez legyen. Emberem lesett, s felelt: ez nekem nem felel meg! Nem engedtem. s elneveztem, mely nevet szerettem.

Gyermeked kedves, helyes lehet. Verseket szeret, ez remek. Mert ezek kellenek. Gyermekemnek nem lenne kedvese, esetleg ellehetne vele. De rettenetesen szerelmes, meglehet e kedves egyszer esetleg menyem lesz. Lesz gyermek esetleg gyermekek ez tetszene nekem.

2009. jan. 29. 13:16
Reggelre kelve fejem kerekebb lett, s ez felette kellemetlen. Fejemen egy helyen, melyen eledelt teszek be, s ebben szervekkel eledelt eszegetek beteges. Rettegtem, s emberhez mely kezelhette nem mentem. De reggel nem tehettem egyebet, el kellett mennem. Ember szeme kerekedet, ez fertelmes rebegte, de felette kedvesen, rendesen kezelt. De kesergek, mert szervet elvette, s nem egyet. Persze kellett ez nekem, s elmegyek egyszer-egyszer, s lesz rendes szerv, mellyel ehetek rendesen, s nem kell vele restelkednem.
183. Dámci
2009. jan. 28. 08:26

Gyermeked neve lehetne Levente, esetleg Emese???

Nekem kedves gyerekem lehetne Emese - de neve nem lett se Emese se Eszter se Csenge, de Levente s Bence nem lehetne.

S nem ver /jelenleg/ se embereket se gyerekeket, mert szende "lelkem". Vers,mese, zene ezek kellenek gyerekemnek,nem kell vennem fegyvert egyet sem.:):)

182. 15defe00af (válaszként erre: 181. - Dámci)
2009. jan. 27. 18:42

Feleleted remek!

Elfeledtem megjegyeznem: Embereket ver, s erre lelkem repdes, persze lejjebb emlegetett esetben.

181. Dámci
2009. jan. 27. 15:38

Gyermeked embereket ver, s ezen nevetnek gyerekek s emberek? Lehetetlen ellelnem ezt...de eszem sebesen pergetem este reggel s egyszer meglesz e felelet.

Sejtem e feleletet, de neeeem remete nem lehet,neeem szerzetes sem,de lehet egy fekete levente mely verekedve szerepel embereknek s ezzel nevettet meg gyerekeket.Nemde?

180. 15defe00af (válaszként erre: 179. - Dámci)
2009. jan. 27. 14:15

Ej, Te kedves ember, kellek neked? Eszperente nyelven kerepeljek? Egye fene, megteszem, mert e nyelvezet kell nekem. Eszem kereke tekeredhet, s nyelvelhetek keveset.

Gyermekemmel reggel lefetyeltem, s nevettem, mert egyre eme nyelven felelgettem. Ej ez beteges rebegtem. Gyermekem meg felelt nekem.

- Less meg engem. Kellemes melegben testemre fejemre nemezt meg lemezeket teszek, melyek felette nehezek, meg persze szerfelett melegek Kezembe egy nyeles, hegyes fegyverrel emberekkel verekedek. Emberek, gyerekek ezen nevetnek. S ebben kedvem lelem. Mely elme betegebb?

179. Dámci (válaszként erre: 177. - 15defe00af)
2009. jan. 27. 08:55
Te kellesz, mert te nem lehetsz egy kedvetlen megkeseredett emberke. Mert nekem kedves leveleket petyegtetsz ezen helyre. Ezennel lefektetem ezt:El ne menj!!!Jelenj meg rendszeresen s szerkessz eszperente leveleket !
2009. jan. 26. 01:09

Emberek!

Gyermekem szerfelett eleven testemben, szemem esteken mereng, nem lelem kellemes helyzetem fektemben :( Hetek kellenek teljenek el, mire eme kedves teher elszelel s kisdedem velem lehet kettesben. Lesz-e estem, melyeken esetleg fekhetem kellemesen??

177. 15defe00af (válaszként erre: 175. - Dámci)
2009. jan. 24. 14:46
Nem kellek? Egye fene, elmegyek.
2009. jan. 23. 17:56
Nem kesergek,mert nem tehetem!Gyermekem egyre nevetett,szeretem ,kedvesen fecseg,nevet velem kettesben!
175. Dámci
2009. jan. 23. 09:32
Nem felelek nemmel s veled nevetek reggelente s este.Nem kellenek kedvetlen emberek nekem sem, nem szeretem ezeket, mert egy EMBER legyen kedves szellemes s nevessen ezerrel....
2009. jan. 23. 09:05

Kedves Egyedek !

Nevessetek eleget ,mert kedvetlen emberek kellemetlenek .Nem ,nem kellemetlenek ,kellemetlen helyzetbe helyeznek engem .Lelketek ne legyen fekete , mert emberek lelke kedves,s nem keserves kell legyen!!! Erre nem felelhettek nemmel! :) :) :)

2009. jan. 23. 08:51

Eme reggel cseppet sem kellemes. Egeknek eresze egyre csepereg. Nem szeretem!! :(((( Elegem lett!

Testem, lelkem MELEGET szeretne.

El kellene mennem tejet s egyebet vennem.

2009. jan. 22. 16:39
Kedves gyermek verset remeken megfejtetted!
171. 15defe00af (válaszként erre: 170. - Ági mámá)
2009. jan. 21. 19:52

Megfejtettem! De eme verset megneveznem nem lehet, mert benne "e" nem terem. De felette kedves versecske. Gyermekem szerette, s kedves ez rengeteg gyermeknek.


Kesergek. Gyermekem este rendelt egy eledelt. Szeleteltem, kevergettem, melengettem. Meglett, remek lett. De gyermekemnek nem kell, egyebet szeretne. Ez nekem felette kellemetlen. :((((

2009. jan. 21. 17:43

Tehenek gyermeke,tehenek gyermeke,fekete pettyekkel telve.

Sem szerve ,mellyel zengzetek felvegyen,sem szerve ,mellyel legyeket elhessegessen.

E tehenek gyermeke és ennek embere egy helyre telepednek le,

melyen efféle egyedek fehér elegyét emberek

pénzért szereznek.


Ez egyebek mellett egy gyermek vers, eszperente nyelven!Meg fejted -e mely ez?

2009. jan. 21. 17:12

Kellemes testhelyzet? :) nem ennek nevezem, ha este lefekszem...bennem tekereg, ezer szervem beleremeg. :)

De nem szenvedek, nevetek, szeretem eme dedem!!!! :))

2009. jan. 21. 08:22
Gyermeked neveled testedben?Ez egy kellemes "testhelyzet" :-)Kezedbe veheted,ezer kellemes esten vele lehetsz.szeretheted,nevelheted,etetheted,vele nevethetsz.Ezen gyermek elemed lesz,nem lehet egy percet elvenned ,mert kedvesen veled lesz.
2009. jan. 21. 00:15

Hej, kedves eszperente remek emberek! Nektek eltelt hetekbe elevenebb esetek estek eme netes helyen eszetekbe! Ne keseregjetek, ne tereljetek engem sem rettenetesen erre !


Testemben eleven dedem nevelem, nem messze lesz : kezembe veszem! Lelkem nem lehet kedvetlen, tegyetek engem kedvesebb versekkel emelkedett helyzetbe.

2009. jan. 20. 23:30

Ne keseregjetek!Lelketeknek kedves emberek elmentek ,ez persze nem kellemes,de lehet fenn ,mennyben ezen lelkek kellemesen csevegnek.Ejtsetek egy-egy csepp nedvet szemetekkel,s meglehet ezzel lelketeknek kellemesebb lesz.Elfelednetek persze nem kell ezen embereket,lelkeket,ez nekem sem ment egyszer.Jelenleg lelkem szenved,mert eszembe lett egy nekem rettenetes eset.Egy kedves,rendes ember ,(neked,lettem gyereked)szeretete lelkemben nekem meleg ,de elment ,nem tehettem ellene ,ez kegyetlen nekem ,s gyermekemnek.

Hetente bemegyek egy helyre ,lelkemet ,szeretetemet beteszem ,szememmel nedvet ejtek.Bennt ,fejemben vele csendesen elcsevegek,s lelkemnek ezzel kellemesebb.

2009. jan. 20. 20:36
Eme eset velem megesett este, nem megy elfelednem,kesergek veled. Egy lelkemnek kedves ember elment!
164. 15defe00af (válaszként erre: 162. - Missygirl.e)
2009. jan. 20. 09:08

Neked nem menne eszperente nyelven kerepelned? Ezt nem veszem be! Meglehet, cseppet keserves, de eszed kereke rendes. Tekergesd! Eltelnek reggelek, s ez neked egy remekebben megy.


Kesergek! Reggel lestem egy levelet melyben cseppet sem kellemes esetet rebegtek el nekem. Szemem nedves. Elment egy ember. Egyszer gyermek fejjel mentem el vele egy helyre. E helyen feleltem, meg egyebeket tettem. Eme embert kedveltem s ezennel el kell temetnek. Ez lelkemnek cseppet sem kellemes. Eme esetet eszperente nyelven elkerepelnek meglehet nem kellene, de megtettem.

163. Dámci
2009. jan. 19. 19:04

Nem kellene elkeseredned, mert eme nyelven veled kellemesen lehet mekegnem brekegnem!

Eszperente nyelven nem lehetetlen neked levelet petyegned egyes embereknek, eszed kereke eszperente nyelvre pereg sebesen, s remekelsz eszement leveleket hetente nekem.

2009. jan. 19. 12:59
Ez nekem nem megy,kedvem elmegy:eszperente nem megy nekem! Kesergek ezen egy keveset!
2009. jan. 19. 12:47

Kedvem nem leltem, s eszem kereke sem tekergett eme nyelvezeten. Jeges, dermedt reggelekre keltem, s ez vette el kedvem, de teljesen. De e reggel kellemes lett. Egekben fent egy kerek test meleget ereszt dermedt kezemre, s ez kellemes nekem. Kedvem remek lett. Tettem-vettem, rendet teremtettem. Szerkezetbe szennyest betettem, teregettem. Gyermekem elment Pestre, este lesz velem. Letelepedtem, levelem lestem, s ezennel neked kerepeltem. De megyek, mert ennem kellene.

Este esetleg megjelenek. Szerencse legyen veled!

2009. jan. 19. 00:05

Kedves!Merre keversz?Eszed elfelejtett eme nyelven ?

Nem csevegsz velem?Ez esetben szemem egy csepp nedvet ereszt,s elkedvetlenedem.Ellenben lesz egy leveled ,ez engem megnevettet .S eme kedves helyen kellemesen telhet ezer estem.

2009. jan. 17. 09:39
Kellemes reggelt nektek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook