Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői szertartásra milyen ajándék illik? fórum

Esküvői szertartásra milyen ajándék illik? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 17. 12:21

Azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyunk olyan jóba!

Már mint átlagos kolléga, nem bizalmaskodunk!

Remélem ezt értitek! :)

10. alidamolnar (válaszként erre: 6. - Esther78)
2011. aug. 17. 12:20
Nálunk is ugyanígy szokott lenni, mármint kollegák között.
2011. aug. 17. 12:20
akkor ha közösen vásároltok valamit, akkor szerintem nem kell külön venni
8. zubbony (válaszként erre: 3. - Esther78)
2011. aug. 17. 12:19
És mennyit illik adni?
7. zubbony (válaszként erre: 2. - R75)
2011. aug. 17. 12:19

Közös ünneplés nem lesz!

Túl sokan dolgozunk kb 140-150-en vagyunk.

2011. aug. 17. 12:17
Az én esküvőmön a munkatársakat csak a polgári szertartásra hívtuk meg (nem volt templomi) és ők pénzt gyűjtöttek a munkahelyen és azt a szertartás után adták át.
2011. aug. 17. 12:16
Valami apróságot esetleg, ami kapcsolódik az esküvőhöz, de a pénz is jó ötlet, vagy vásárlási utalvány, szerintem:)
2011. aug. 17. 12:14
Felénk csak akkor szokás ajándékot adni, ha a vacsira is hivatalosak vagyunk. Esetleg ha gyerekkel mentek, akkor egy szál virág a menyasszonynak - én is kaptam -, bár nem láttam értelmét, hisz' úgy is van csokor, az extra virággal meg csak a baj van...
2011. aug. 17. 12:14
A környezetemben mostanában elég sok esküvő volt, köztük az enyém is. Ha meghívtak titeket, akkor szerintem illik valamilyen ajándékot vinni. Én úgy veszem észre, hogy mostanában a párok pénzt kérnek az esküvőre, van aki ezt a meghívóba is beleírja finom célzással. Erre találták ki azt a szétnyitható képeslapot, amire az van írva, hogy nászajándék, és a belsejében van egy kis zseb, amibe belerakható a pénz.
2. R75
2011. aug. 17. 12:12

Mikor az én esküvőm volt, mi az összes kollégától közösen kaptunk ajándékot. Tehát akik csak a templomin voltak, azok így már nem készültek + ajándékkal...

Nem lesz nálatok céges közös ünneplés?

2011. aug. 17. 12:10

Egyik kollégánk (férjemmel egy helyen dolgozunk) meghívott a templomi és polgári szertartásra a vacsora már csak szűk családi körben lesz!

Ilyenkor illik ajándékot adni?

Vagy menjünk üres kézzel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook