Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő - ha nem vagyunk jóban az egyik családdal fórum

Esküvő - ha nem vagyunk jóban az egyik családdal (beszélgetős fórum)

1 2
11. Brig9
2016. jún. 13. 14:35

Így is, úgy is lesz sértődés...tapasztalat!

Tégy úgy, ahogy Neked jó.

Mi úgy oldottuk meg, hogy az esküvőre mindenki meg lett hívva, de a vacsorára csak tesók, szülők.

Az esküvőre vittünk sütit, italokat, ott volt egy kis koccintás, sütizés, beszélgetés, pont hogy kompenzáljuk a vacsiról lemaradtakat....ebből is lett nagy sértődés.

Ha meg meg sem hívjuk őket, akkkor abból lett volna...ha meg vacsira is, akkor ott is találtak volna kifogásolni valót.

10. reload (válaszként erre: 7. - 9a095cf031)
2016. jún. 13. 14:32
Hát akkor akit nem érdekel és téged sem ő, azt nem kell meghívni...Szerintem ez ennyire egyszerű. Mivel amúgy is ilyen rossz a viszony és nem is kíváncsiak rátok, kicsi az esély, hogy elromoljon a kapcsolatotok velük..
2016. jún. 13. 14:32
Ha ennyire tudjátok, hogy hogyan akarjátok, akkor mi a kérdés?
8. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 7. - 9a095cf031)
2016. jún. 13. 14:31

Akkor aki jön - jön, aki nem - nem.

Ez a ti napotok...

Bírják már ki...

7. 9a095cf031 (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. jún. 13. 14:29

Lagzi mindenképpen lesz, mert a vőlegény akar, én is akarok valójában, sok barátunk is ott lesz, csak az én családomat nem érdekli túlságosan. Ott sem mindenkit, szülők, testvérek - velük nem vagyok jóban, a többiekkel nincs gond.


Szóval, nem akarunk kéttanúsat, semmiképpen.

2016. jún. 13. 14:29
Sokkal jobb szűk körben, igazi, őszinte barátokkal. Nincs az a pénz, amiért életed legszebb napját elrontsd! Hallgass a szívedre!
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 3. - Túrógombócka)
2016. jún. 13. 14:28

Az ország másik felében valami meghitt helyen; várrom, kastély, tópart, arborétum, bármi... stb.

Nem fognak egymás nyakába borulni.

4. vekni (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. jún. 13. 14:27
Ne felejtsd el, hogy az esküvő rólatok szól, szép élmény, emlék kell legyen. Ne a rokonoknak akarjál pózolni, kit érdekel, ha valaki azért nem jön el, mert anyukád sem? Ha ennyire nem vagy jóban az anyukáddal, muszáj jópofizni vele pont az esküvőn? (Bár remek alkalom lenne a békülésre, kapcsolat rendbetételére, ha lehet.:)
3. túrógombócka (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. jún. 13. 14:26

pont ezt akartam írni.

Las Vegas?

2016. jún. 13. 14:24
Ilyen helyzetben esküvô két tanúval - jó messze a lakóhelytôl.
2016. jún. 13. 14:21

Az én családommal nem ápolunk túl szoros, jó viszonyt, ettől függetlenül meghívjuk őket az esküvőre, mert ha pl. anyámat nem hívnám meg, biztos kiakadna a többi rokon, akikkel jóban vagyok és ők sem jönnének. Volt valaki ilyen helyzetben?


A család igazából nem is nagyon érdeklődik az esküvő iránt, de azért nem szeretném, ha elrontanák a hangulatot azzal, hogy egész este ülnek. Inni nem akarnak, táncolni nem tudom, fognak-e így...


Anyagilag természetesen nem számítunk semmire arról az oldalról, csak olyan sok dolog van, amit nehéz eldönteni... pl. a két család nem is ismeri egymást, nem is akarom őket összeismertetni, csak az esküvőn... ez furcsa? Vagy mi legyen így az ültetéssel, tuti nem ülhetnek mellettem a főasztalnál, mert nincs kedvem a savanyú arcukhoz, de akkor a párom szüleit se igazán ültethetjük oda...


Volt valaki ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook