Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Értékeink: LÁMPÁSOK fórum

Értékeink: LÁMPÁSOK (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Értékeink: LÁMPÁSOK

8. küzdés (válaszként erre: 7. - Hmkati)
2017. jan. 15. 00:16
Nagy csalódás ért nem tudom feldolgozni,szeretnék túl jutni rajta de sajnos nem megy.
7. Hmkati (válaszként erre: 5. - Küzdés)
2017. jan. 13. 10:28
Mi a gondod?
6. Hmkati (válaszként erre: 2. - Linzerkarika)
2017. jan. 13. 10:24
KÖSZI! Megpróbálom megszerezni.
2017. jan. 4. 19:18
Sziasztok!Nem tudom mi az a lámpás de igazán segithetnétek nekem aki tanácsot adna ,vagy ha csak beszélhetnék róla valakinek.
2017. jan. 4. 12:45
Sziasztok! Elmesélnék itt valamit! Az elmúlt karácsony táján, valami olyan csodának lehettem részese ami mélyen megérintett! Nem tudtam, hová tenni a dolgot, először nagyon megijedtem, teljesen felkavaró érzés volt! Napokig rágódtam a dolgon, nem aludtam, minden gondolatom az eset körül forgott. Aztán úgy gondoltam , muszáj a dologról az érintettekkel is beszélni! Féltem, mi lesz, biztos hülyének fognak tartani, hogy kerülök legközelebb a szemük elé? S képzeljétek, az őszinteség bizony jó dolog! Megbeszéltük! Nagyon jó érzés volt, őszintének lenni és őszinteséget kapni!Talán ők is Lámpások!S most nekem világítottak, s világítanak, mert éppen szükségem volt rá. Megváltoztatták az életemet, csodás karácsonyi ajándék volt! Köszönöm az életnek!
2017. jan. 4. 12:25
Hála és köszönet Néked ezen szívmelengető szavakért :) <3 :)
2017. jan. 3. 12:40

Eszembe jutott egy könyv, amit szívesen ajánlok mindenki figyelmébe:

B.S. Aldrich: És lámpást adott kezembe az Úr

(Egy küzdelmekkel teli élet regénye)

2017. jan. 3. 10:36
Vajon vigyázunk értékeinkre? A köztünk járókra is? Vagy csak anyagi javainkra? Ilyen értékek a LÁMPÁSOK. Nem értékeljük őket eléggé! De kik is ők?
Tudod, kik a LÁMPÁS-SZEMÉLYISÉGek?
A PÉLDAKÉP szavunkat már nem használom rájuk.

Ugrás a teljes írásra: Értékeink: LÁMPÁSOK

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook