Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi 2007 fórum

Érettségi 2007 (beszélgetős fórum)

1 2 3
2007. máj. 9. 11:00
Szia,lassan túl leszel a törin,remélem jól fog sikerülni!
19. bige
2007. máj. 9. 07:52
csinál valaki emelt magyart? letöltöttem a szóbeli tételsort, és néhol ketéállt a fülem, hogy hogyan lehet kidolgozni némelyik tételt
18. Virág3 (válaszként erre: 17. - Virkina)
2007. máj. 9. 06:32

Szerencsés vagy te is,és a fiad is!

Gratulálok neki!És sok sikert a többihez is!



... és még a szüleim sem lehetnem büszkék rám!

2007. máj. 8. 20:40
A fiam érettségizik most. Azt mondja a magyar jó lesz, a matek pedig minimum ötös lett. teljesen boldog vagyok.Mázli....jó feje van
2007. máj. 8. 17:56

köszönöm!!!!!

Remélem meglesz!Muszáj lesz neki,mert,ha nem....,akkor kiverem a hisztit!:)

2007. máj. 8. 16:40
Szia,ha 2-es lesz az még elmegy,csak rosszabb ne legyen.Matekból is sikerülni fog a szóbelid,(ha egyáltalán szükség lesz rá)biztos vagyok benn.Szorítunk Neked!!!
2007. máj. 8. 16:12

Nem hiszem el!

Fent van neten a magyar javítókulcs,és azt is elrontottam!

Kellett annyira örülni!....Ahogy kiszámoltam kb 2-es lesz!

Matekbók bukta,szóval jóó,nagyon,jó!

el sem hiszem,sírógörcs...

13. Doki1
2007. máj. 8. 13:11
Nekem is érettségizik a kisebbik lányom,ő is mondta,hogy nehéz volt a matek pedig ő szereti.
12. Virág3 (válaszként erre: 11. - Mankamanka)
2007. máj. 8. 11:57

köszönöm!

De sajnos a mai beszámolóm már nem túl jó!:((((

Nagyon nehéz volt a matek!Nagy valózsínűséggel meghúznak!ez azt jelenti,hogy abból is kell szóbeliznem!Hurrá!:((((((((

Holnap töri!

2007. máj. 7. 20:53
Én is gratulálok,és a többi vizsgádhoz is sok sikert kívánok!!!
2007. máj. 7. 16:10

:))))))

köszönöm!!!

2007. máj. 7. 14:34
gratulálok
2007. máj. 7. 13:25

"Hát itt vagyok!köszönöm,hogy szorítottatok,remélem a többi vizsganapon is fogtok!:)

Ezt túléltem!

Nem volt nehéz!Aki még nem hallotta volna,volt Ady-Csokonai vers összehasonlítás,egy kortárs novella elmezés,és egy irdoalomtól független érvelés!...én természetesen az érvelést választottam.most úgy érzem,hogy jól sikerült,a szövegértéssel együtt a 3-as szerintem meglesz!

holnap matek!Remélem arról is így fogok beszámolni!"

reggel még nagyon féltem,de a szövegértés megnyugtatott,mert elég könnyű volt.a szövegalkotástól jobban féltem.De mikor láttam,hogy az érvelést nem kell irodalmi példákkal alátámasztani,nagyon megörültem!Természetes volt,hogy azt választom!Maga a téma az volt:

A könyv és az elektronikus adathordozók kapcsolata,különbsége,melyik a jobb,stb!

azt ajánlották,hogy 4 oldalt írjunk,én 3 és felet írtam!Bízom benne,hogy tényleg jó lett!

2007. máj. 6. 17:11

:):):)

Köszönöm!!!

6. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - Virág3)
2007. máj. 6. 16:47
Egy kalappal... Vagy inkább egy Ifával!:))
2007. máj. 6. 16:45

Oh,így legyen,ahogy mondjátok!űviszek csokit mindenképp,aztán lesz,ami lesz.20%ot muszály elérnem!annyi csak menni fog!

már nem tanulok,csak átnézem,hogy milyen szempontok alapján kell elemezni a verseket,és ennyi!

Holnap jelentkezem,hogy sikerült!

4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 1. - Virág3)
2007. máj. 6. 15:53

Szia!

Nálunk is volt évforduló, mégse volt benne!


De mostmár tényleg ne stresszelj! Simán sikerül! Tudom, hogy könnyű mondani, de pár hét múlva te is így látod majd!:)

2007. máj. 6. 15:41

Nos, az új típusú magyar érettségit nagyon nehéz kiszámítani. Én azt javaslom, hogy most már ne tanulj, hanem pihenj és gyűjts erőt a holnapi megmérettetéshez! Vigyél legalább 3 tollat, csokit vagy/és szőlőcukrot, valamint egy kis üdítőt - inkább vizet ajánlok, attól nem leszel szomjas!

Kéz- és lábtörést! Csak ügyesen!

2007. máj. 6. 08:08
Tele hibákkal!Ne haragudjatok,ez már a megőrülés első jele!:)
2007. máj. 6. 08:07

Sziasztok!

Idén,holnaptól érettségizek!:(

Nagyon féle!

Nincs ötletetek,hogy magyarból kiklehetnek?

Évfordulós Vajda,Arany,Ady,Juhász,és Dsida Jenő.

Menni esély van arra,hogy évfordulósokat válogatnak be?

Segítsetek!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook