Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes elmenni a Józsefvárosi Piacra? fórum

Érdemes elmenni a Józsefvárosi Piacra? (beszélgetős fórum)

2015. jún. 24. 22:32
Csak a fórumindítót nem érdeklik a válaszok?
16. viva70 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. jún. 23. 21:58
Ezt akár én is írhattam volna...:)
15. Channa* (válaszként erre: 13. - Marlenka70)
2015. jún. 23. 21:37
Egyszer vettünk ott a férjemnek egy mellényt. Nem volt túl jó vásár, de nagyon vicces volt. Próbálgatott egyet, ami nekem igazán nem tetszett, valahogy nem állt jól neki, mert szélesebb volt a kelleténél és rövidebb is. Oda jött a kínai eladó és mondta, hogy van nike is, akarunk e. Hát persze! Elfutott és kb. 5 perc múlva jött vissza egy ugyan olyan mellénnyel amit próbált a férjem, csak rá volt hímezve a nike jel. Még a cérnák is lógtak belőle:DDD És csak 500 Ft-al volt drágább, mint a nem nike:DDDDD A férjem képtelen volt ott hagyni:DDDD
14. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. jún. 23. 21:35

Megkérdezhetem, hogy ezek után hol vásárolsz?

Egyébként a kínaiban sokszor ugyanazt veszed, mint a plázákban, csak sokkal olcsóbban!

13. marlenka70 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2015. jún. 23. 21:28

Én soha nem vettem Arielt! Nyilván a legkeresettebb márkát koppintják. Azt meg ki hiszi el hogy határokat átlépve egy 5literes flakonnal még mindíg csak 1500-ba kerül? Weiser Riese mosógélt vettem mindíg abból nem fogy annyi ezért talán nem éri meg kutyulgatni valami raktárban. Eredeti Német Arielt csak Németországban lehet kapni :-))


A Józsefvárosin nagyon rég jártam (még a nagy bezárás előtt) Ha jó napot választott az ember nagy márkák utánzatát is megtalálta többféle minőségben.

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Marlenka70)
2015. jún. 23. 21:19

Igen, van amit érdemes ott venni, bár sokszor hamisítványt árulnak. A tesómék az Ázsiában vették a mosószert. Arielt, és egyszer csak azt vette észre, hogy szűrkülnek a ruhák. Azóta már nem ott veszik. Én jobban szeretek lidl-ben vásárolni, bár a mosószert ott is elrontották:( Ja, és pennyben.

Ruhát ott veszek ahol látok nekem tetszőt és olyan áron, amit meg tudok fizetni. Cipőkkel nagy gondban vagyok. A kínai addig kényelmetlen, amíg tönkre nem megy, eldeformálja a lábujjaimat, a deichman cipőknek nem jó a méretük. 7-es lábam van, de még sosem vettem 7-es cipőt náluk, a 8-as meg nagy és töri a lábamat. A CCC-ben is elég béna cipők vannak. Tehát nekem nagyon kevés cipőm van, pedig jól jönne néhány kényelmes.

Na, a lényeg, hogy én nem szeretek kínait venni, de sanos mást nem lehet...

11. 67d75b6c5b (válaszként erre: 10. - Marlenka70)
2015. jún. 23. 21:15

Számomra a cipőknél feltűnő a hasonlóság.

A Deichmannban úgy 3 éve vettem egy tavasz balerina cipőt. Aztán megláttam, hogy a kínaiban is van egy kiköpötten ugyanolyan kinézetű cipő.

Mármint hogy elömlesztve a kínai piac.

Épp csak a talpán látható embléma más.

Aztán lehetséges, hogy a kínai annak a koppintása, vagy az "éjszakai" műszakban csinálták.


Hallottam róla, hogy ÁLLÍTÓLAG vannak a nagy cégek gyártósorai, ott csinálják a márkákat nappal.

Aztán éjjel meg a márkajelzés nélkülieket. Lehet, hogy nem 1 osztályú anyagból, de mondjuk 2. osztályúból. És az meg megy a kínaiba.

Aztán lehet, hogy ez is csak egy urban legend.

10. marlenka70 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. jún. 23. 20:47

Nagyon sokan öltözködnek onnét úgy, hogy nem is tudják. Kereskedők is kijárnak és nagyban, olcsóbban töltik az üzleteiket onnét. Én nagyon is a molett kategóriát képviselem nem is próbálkozok kínaiban venni ruhát. Viszont ágynemű huzatot, törölközőt, konyharuhát sehol annyiért nem kapsz mint ott. Az Ázsiában szereztem be régebben a tisztító szereket, édességeket, mogyoró krémet stb.

Nagyon jó áron Német minőséget kapni. Most megcsappantak a bevételek, mert nem tudok dolgozni úgy mint korábban azóta maradt a Lidl.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Marlenka70)
2015. jún. 23. 20:35

Persze ez így van, de mit lehet venni az ilyen helyeken? Én nem vagyok nagyméretű, de én nem tudok venni magamnak semmit ilyen helyeken. Minden kicsi. Azaz rám jön, de cserébe úgy nézek i mint egy kötözött sonka. Vagy ha nem kicsi, akkor nagymama stílus. Hát, ahhoz még fiatalnak érzem magam. Mindig örülök neki, hogy vannak még ruháim régről. Ilyenkor értékelem, hogy van pár mániám.Pl. nadrággyűjtő mániám, mert így van mit felvennem. Én nem szeretem a sztreccs nadrágokat és szinte nem is lehet kapni mást. Persze nem tudom megvenni a 20 ezres kategóriát, de nem veszek kínaitól. A turiban pont ilyen gondom van. Nincs mértben semmi nekem.

Egyméretű poló. A soványra pont jó, a normálon mint én már feszül, a teltebben pedig látszik az összes hurka. Na, nem írom tovább. Én mindet hazaküldeném és visszahívnám a jó kis konfekciót. Akkor sosem volt gondom.:D

2015. jún. 23. 20:25

A Sárkány és az Ázsia center valóban kúltúráltabb, kényelmesen fel lehet mindent próbálni. Cserében nagyságrendekkel drágább :-)


Akinek van pénze plázákban vásárolni nyilván nem ilyen helyen költi a pénzét. Akinek még az otthoni kínai bolt is drága az igenis ki fog menni a Józsefvárosi piacra és töredék áron megveszi amire szüksége van.

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Katus3)
2015. jún. 23. 19:41

A sárkány jobb? Mind a kettőt bezáratnám örökre az Ázsia centerrel együtt.

Elszabott sz@rságokkal van tele az összes ilyen bolt. Ja, ez alol nem kivétel a H&M és társai sem.

6. 67d75b6c5b (válaszként erre: 5. - Katus3)
2015. jún. 23. 18:50

A Sárkány nagyon drága.

Kb annyiért adnak egy farmert mint egy plázában :S

2015. jún. 23. 18:44
A Sàrkàny sokkal kultúràltabb, fedett és ott is van vàlaszték.
4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2015. jún. 23. 12:27

Sztem érdemes. ;)

Már reggel 8-kor nyitva vannak és jó a választék. Kevesebb cucc van meg kevesebb bolt mióta megszűntették a nagy piacot, de jó göncök vannak. ;)

3. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. jún. 23. 09:47
Át kőltöztek a szomszédba!
2015. jún. 23. 09:46
szerintem rég bezárták
2015. jún. 23. 09:39
Meg hányórakor nyít és milyen árak vannak,választék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook