Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekelhetem vagy csak barátkozik? fórum

Érdekelhetem vagy csak barátkozik? (beszélgetős fórum)


2023. okt. 21. 20:26
Én is jártam már hasonló cipőben..
2023. okt. 20. 13:30

Javasolj neki ennyi beszélgetés után valami apró közös programot: megnyílt egy új gyros-os, kóstoltad már? Nem eszünk ott valamelyik nap munka után? Ugyanez kávézó, sütiző, vagy a mekiben/Frei-ben kijött valami új cucc, szívesen megkóstolnám, te nem vagy rá kíváncsi? Én ezt a barátaimmal is meg szoktam tenni, nem akkora etwas. Aztán meglátod, hogy mit lép.


Lehet, hogy csak meg kell neki mutatni, hogy milyen egyszerű dologgal is lehet kezdeményezni, és utána már ő fog jönni valami újjal.

2023. okt. 20. 08:12
Bátorítsd.
14. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 19. 21:20
Szerintem inkább nem mer lépni.
2023. okt. 19. 19:45

Sziasztok! Ahh csak jöttem kicsit kiadni újra magamból... Jól esne egy kis meghallgatás vagy legalább észhez térítés...

Tényleg egyre fesztelenebbül viselkedünk egymással, mondhatni, hogy barátkozunk, ha gondja van rögtön elmeséli, dumálunk továbbra is bármiről, hétköznapi dolgokat is elárulunk egymásnak, munka után mindig marad tovább, hogy beszélgessünk még, kihív munka után közös "szünetet tartani"...

Egyszerűen nem értem a dolgot, de tényleg...

Miért keresi folyamatosan a társaságom, ha egyszerűen nem lépünk ennél tovább? Nem veszi fel velem neten a kapcsolatot, csak arra az időre korlátozódik a dolog amég tart a közös munka vagy utána van, hogy még fél órára.

Tényleg ennyi, csak barátkozik és törődjek bele?

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Globus)
2023. okt. 4. 15:12
Köszönöm! Igazad van. Várok még, hátha egyre jobban megnyílik és bátrabb lesz.
11. globus (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 12:23
Egyelőre ennyi elég, ne agyalj a zúgó harangokon. Jól érzitek magatokat, egyre jobban, spontán alakulni fog.
2023. okt. 4. 11:57

Tudom mit akarok, de halvány lila gőzöm nincs merre tart ez a dolog.

A héten is találkoztunk, beszélünk, elmeséljük egymásnak a napjainkat, picit panaszkodik is nekem, picit nevetünk is.

Lehet hogy teljesen félreértem az egészet és tényleg csak barátkozásról, szimpatizálásról van szó.

2023. okt. 2. 21:03
Nem kell egyből leteperni, lehet finoman, nőiesen is kezdeményezni. Fel kell dobni a labdát. Ha nem csapja le, nem érdekled. De ha nem bátorítod, hanem úgy vagy vele, hogy jajj, csak rá ne jöjjön, hogy tetszik, akkor nem fog rájönni, hogy tetszik.
8. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 18:55

Miért nem akarsz te kezdeményezni? Nem tudod mit akarsz?

Ha tudod, miért nem veszed el ami kell?

2023. okt. 2. 16:52
Csak azért kérdeztem h hol élsz, hogy azt a helyet el tudjam kerűlni.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 16:37

Szerintem ez a nő vagyok, ezért nem kezdeményezek, már vagy 100 éve kiment a divatból. Velem állandóan kezdeményeznek.

Hol élsz Te?

5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 16:32
Miért, miért, miért?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Sirga)
2023. okt. 2. 16:27

Semmiképp nem szeretném én kezdeményezni a dolgot.


Egyelőre úgy érzem egyre jobban közeledünk egymáshoz. Csak sajnos tovább nem lépünk. Nem hív el sehova. ☹️

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 16:26

Ne türelmes legyél, hanem kezdeményező.

Nekem volt pár nagyon csinos kezedeményezőm, és én nagyon megháláltam nekik.

2. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 16:25

Simán el tudom képzelni, hogy önbizalomhiányos, félénk, és azért nem lép, mert fél az elutasítástól.

Miért nem kérdezed meg Te, hogy nem inna-e Veled egy kávét/kólát? (Akár beszélgetés közben, mintha hirtelen megszomjaztál volna, felvetheted, hogy Veled tart-e.) ;)

2023. okt. 2. 16:14

Tudom, hogy ezt igazából ti nem tudhatjátok.

Csak szeretném kibeszélni magamból, hátha lesz akit nem zavar.

Hetente pár alkalommal egybeesik a munkánk, nem mennék részletekbe.

Ismerjük egymást látásból egy ideje, de jóba csak olyan 1-1,5 hónapja vagyunk.

Jön mindig beszélgetést kezdeményez, az elején nagyon félénk volt, toporgott körülöttem, de időbe telt mire megkérdezte, hogy vagyok..

Személyes dolgokról és az élet nagy dolgairól is sokat beszélgetünk. Nem félénk már, bátran jön és nyomja, kicsit szívja is a vérem.

Nagyon nagyon rendes fiú, biztosra veszem, hogy nem csajozós. Történt vele egy baleset, ami meglátszik a külsején, nemtudom, hogy emiatt lehet-e egy kis önbizalomhiánya.

Nagyon megtetszett nekem, de nem lép.. nem tudom, hogy félénkségből vagy mert nem is akar. :(

Miért beszélget velem ilyen sokat? Vagy legyek türelmesebb? Vagy simán lehet, hogy barátkozás a szándék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook