Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engem az érdekelne, hogy Ti nők, szoktatok-e a barátnőtökkel veszekedni? fórum

Engem az érdekelne, hogy Ti nők, szoktatok-e a barátnőtökkel veszekedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. grtm
2012. szept. 25. 18:20
De nő vagyok, csak így fogalmaztam. A veszekedés lehet hangemelés nélküli is. Néha az a rosszabb, de szerintem mindegyik rossz. Nekem kevés barátnőm van, de ezekben a kapcsolatokban a fájdalom azért vendég.
2012. szept. 25. 18:17

"Ti nők"


ezek szerint Te nem az vagy??

2012. szept. 25. 18:09

nem, soha. A más véleményt is hangemelés nélkül megbeszéljük.

Milyen érdekes, hogy a házasságban ugyanezért felemeljük már a hangunkat! De azért ott sem öljük egymást! :)

17. Sirga (válaszként erre: 13. - Orsibigyu)
2012. szept. 25. 17:55
Szívemből szóltál. :) Még annyi: ha eltér a véleményünk, a nézeteltéréseket is békésen intézzük: megvilágítjuk egymás számára a nézőpontunkat, és máris tisztább a helyzet. :)
16. grtm (válaszként erre: 14. - De Luca)
2012. szept. 25. 17:54
Ebben utazom én is.
15. grtm
2012. szept. 25. 17:54
Tartok tőle, hogy mást értünk alatta... Nem hajtépésre gondoltam.
2012. szept. 25. 17:53
Nincs klasszikus értelemben vett barátnőm, de amikor volt, soha nem balhéztam egyikkel sem, ...és hogy ez így is maradjon, inkább nincs barátnőm :-D
2012. szept. 25. 17:52
Soha. Ennel jobban tiszteljuk egymast. Ha elter a velemenyunk azt elmondjuk egymasnak, de maskulonben dontesekbe nem szolunk bele.
2012. szept. 25. 17:52
nem soha
11. Zamila (válaszként erre: 10. - 04d410066e)
2012. szept. 25. 17:51
Sztem nem igazi barátnő,de ez csak tipp.Szeret veled lenni,és valószínű kicsit önző.
10. 04d410066e (válaszként erre: 3. - Zamila)
2012. szept. 25. 17:46
Igen, ez pont így lenne rendjén, ezért sem értem, mi van a barátnőmmal. Mondjuk azóta ilyen hülye, mióta szétmentek a pasijával, és néha még engem is agitál, hogy nem jó nekem ez a kapcsolat, meg hűűűűű de frankó szinglin. De ez kiborít, ha a barátnőm, miért nem inkább támogat a párkapcsolatomban, és nézi, mi a jó nekem? Persze neki jobb lenne, ha minden hétvégén mennék vele pasizni, de nekem tutira nem...
2012. szept. 25. 17:46

Soha!:)

Olyan van és természetes, hogy valamiben nem értünk egyet, azt megbeszéljük...Ő is másképp látja, én is, de zöld-ágra jutunk minden esetben.


Több évtizedes barátságunk alatt soha nem fordult elő semmiféle veszekedés.:))

2012. szept. 25. 17:44
Soha, pedig naponta összejárunk, és osszuk egymást(poénból), de (meg)értjük egymást. Szerintem ha valaki hallaná, azt hinné veszekedünk.
7. Pen80 (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2012. szept. 25. 17:43
Én is így vagyok. Veszekedni soha. Mondjuk azt a párommal sem szoktunk. Képesek vagyunk intelligens emberek módjára kezelni a véleménykülönbségeket.
6. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2012. szept. 25. 17:43
Ezt szerettem volna én is írni! :)
2012. szept. 25. 17:42

Nem.

Igazából 1 olyan ,,barátnőm,, volt akivel pár alkalommal összevesztem,de rajta kívül soha egyikkel sem.

Vannak olyan dolgok amikben nem értünk egyet,de konkrét veszekedés senkivel sem volt.

Letolás már volt (részemről),de azt megérdemelte!

2012. szept. 25. 17:41

Nekem nem nagyon fér bele, egy idő után semmiképp. Nem szoktam veszekedni. Egyetlen barátnőm van, aki állandóan minden hülyeségen megsértődik, és elvárja, hogy bocsánatot kérjek, de ne csak egyszer, hanem tízszer, a vicces ebben, hogy sokszor tényleg nem csináltam semmi rosszat. Ha valakit akár akaratlanul is megbántok, mindig bocsánatot kérek, és könnyen elfogadom én magam is mások bocsánatkérését, egyáltalán nem vagyok haragtartó.

De agybajt kapok a felesleges cirkuszoktól, ez a barátnőm nem tudom, még meddig lesz az...

Egyébként én is kíváncsi vagyok, ki mit fog írni.

2012. szept. 25. 17:41
Én nem.Legalábbis az igazi barátnőimmel nem,akivel felszínesebb a kapcsolatom,azzal vannak vitáink,de valószínű azért,mert elvár egy fajta viselkedés mintát,amit én nem mindig teljesítek,az igazi barátnőim,meg elfogadnak olyannak amilyen vagyok.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Grtm)
2012. szept. 25. 17:40
Nem.... soha... nem egyetérteni igen, de veszekedni soha.
1. grtm
2012. szept. 25. 17:38
Igazából az arány érdekel, meg a miértje. Mert van akinek ettől barátság a barátság, van akinek meg ez aztán nem fér bele. Mindkét megoldásról hallottam már, és kíváncsi vagyok egy szélesebb körű felmérésre.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook