Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éndzsöl gondolatai...Ki, mi, kiért, miért, mitől, hogyan, Tegyük fel a kérdéseket és próbáljunk meg együtt választ találni rájuk!!!!! fórum

Éndzsöl gondolatai...Ki, mi, kiért, miért, mitől, hogyan, Tegyük fel a kérdéseket és próbáljunk meg együtt választ találni rájuk!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
15. d1134c8b65 (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2010. márc. 7. 01:25
na.ez a gondolat nekem is megszületett..kíváncsi lennék tényleg.és akkor megint elő jön a kérdés,hogy hogya lészen a gondolat:))hihi ördögi kör ez...
14. d1134c8b65 (válaszként erre: 11. - Sexton)
2010. márc. 7. 01:24
jjj..nem elég:))hihihi
13. 9242a6388c (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2010. márc. 6. 19:32
Ezen gondolkoztam már én is!:)
12. Zizisicc (válaszként erre: 10. - D1134c8b65)
2010. márc. 6. 18:36
És vajon a siketeknek is hang lesz a fejében? Hang azoknak lesz a fejében, akiknek van hallásélménye .... és szerintem a hangemlékek felhasználásával generáljuk hangokká a gondolatainkat ..... amikor megtöltjük vki hangjával ..... egyébként meg "csak" gondolat .....
11. Sexton (válaszként erre: 10. - D1134c8b65)
2010. márc. 6. 18:05

Ez jó kérdés!! Ilyen fantasztikus rendszer az agyunk! De hogy miért és hogyan, passz!!!


Neked nem elég, hogy csak örülsz neki, hogy van??? :)

2010. márc. 6. 14:26
Sziasztok..én csak visszatérnék a gondolatra..most komolyan hogyan lesz a hang a fejünkben???
9. agis (válaszként erre: 8. - Sexton)
2010. márc. 6. 13:37

Mert nincs benne irígység.


Egyébként az emberek zöme irígy. A szemedbe örülönke, utána meg kibeszélnek.

2010. márc. 6. 13:35

Miért esik jól az embereknek azt látni, ha valaki pl.: orra esik...

Miért a legszebb öröm a káröröm???

7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Zizisicc)
2010. márc. 6. 09:56
+ helytelen gondolkodás
6. Zizisicc (válaszként erre: 3. - 68980906f0)
2010. márc. 6. 09:49
A lélek. A negatív gondolatok, és a feldolgozatlan érzelmi problémák vetülnek ki aztán a fizikai síkon tünetek, betegségek formájában ...
2010. márc. 6. 09:49

Én ezt találtam ma reggel:"De tudják az emberek valójában mit akarnak? A tinédzser aki a drog helyett inkább a tanulást választja az a csoda. . . az anya aki 2helyen dolgozik és mégis szakít időt hogy elvigye a fiát edzésre az a csoda. . . . Mindenki mindent tőlem vár de nem veszik észre hogy volna hatalmuk!Csodát akar látni? Tegyen csodát. . . . "

Rajtunk múlik embereken.

4. andika751 (válaszként erre: 3. - 68980906f0)
2010. márc. 6. 07:07

általában a lelki dolgok kihatnak a testi tünetekre és idővel megbetegszik a szervezet is, sajnos az én családomban is jelen van


van az a mondás "ép testben ép lélek"

2010. márc. 6. 01:56

Kérdésem a következő a test avagy a lélek betegszik meg előbb? Mert családomban egyszerre jelen van mindkettő :((( Sajnos segíteni nem tudok,és ez nagyon szomorúvá tesz.


Valami vagy valaki kihozta belőled.

Híradót hallgatva mintha nem magyar anyanyelvű lennék.

2010. márc. 6. 01:15

huh de filozófikzus kérdése van valakinek. vagy csdak fáradt? :)

leírhatod biokémiai folyamatokkal, de az igazi okát nem lehet tudni. erre mondják, hogy személyiség, lélek, szikra


én azon gondolkodtam mostanában, hogy milyen jó lenne az anyanyelvemet egyszer kivülállóként hallani. vajon mit mondanék rá? németre: sok a h, s és höstörnöznek, angol meg akár egy rágó. na de a magyar?? el kéne felejtenem egy napra...

2010. márc. 6. 00:45

Szeretettel üdvözlök minden idetévedőt!!!:)))

Lett egy gondolatom..és megvalósítottam...

Írjatok ide minden olyan gondolatot ami felmerült bennetek,de nincsen kivel megbeszélnetek,de szeretnétek választ..magyarázatot....keressünk együtt az ésszerűséget...a megmagyarázhatót..és a megmagyarázhatatlant..



Nekem ma egész nap az járt a fejemben,hogy a gondolat ,hogyan válik gondolattá...vagyis miből lészen a gondolat???????Kezdjük ezzel:))))))))))))


Remélem lesz kedvetek ilyesmikről beszélgetni,velem...és egymással..éndzsöl....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook