Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én mindig csak magamban, egyedül, szomorúan, betegesen,... fórum

Én mindig csak magamban, egyedül, szomorúan, betegesen,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 26. 03:20
vedd eszre az eletben az apro oromoket es maris szebb napjaid lesznek!nem irtad,hogy miben segithetunk?!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csemár)
dec. 26. 02:54
😘
12. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 13. 03:17

Küldtem Neked pozitív energiát azon a fórumon, amelyen ezt meg lehet tenni.


Segítenék szívesen úgy is, hogy meghallgatlak, de annak csak akkor lenne értelme, ha közben egymás szemébe tudnánk nézni.


Erőt, kitartást kívánok!


Az élet szép!

11. Regin_a (válaszként erre: 8. - Charlize)
2023. okt. 12. 22:44

Pedig igen könnyű egy lelki nyavalyát vagy elkesirítő élethelyzetet kibeszélni még anonim módon is

Igen-Nem?

10. krisztikrisz (válaszként erre: 8. - Charlize)
2023. okt. 12. 22:32
Igaza van! Ha anonim módon sem válaszolsz, azzal ezt üzened, akkor csak forogsz a pocsolyában, de megoldás nem fog születni.
2023. okt. 12. 22:30
Kinek kéne segítenie?
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 12. 22:25
Ennyien írnak és le sem tojod őket. Magadat szeparálod el a világtól. Nem lehet, hogy a te hozzáállásodon kellene változtatni???
7. Regin_a (válaszként erre: 3. - Tunde44)
2023. okt. 12. 21:37

Óóó, ezt szeretem! Majd lemutyizzuk egymás közt

Nem egy fórumon előjön ilyen, mintha mások hülyék , érzéketlenek lennének valaki bajához bánatához

6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 12. 20:42

Ahhoz hogy fontosnak érezd magad,meg kell találni azt akinek szüksége lehet a tehetségedre,amije nincs,így meg fog becsülni ha megismer,kiismer.

Am ha csak magadnak vagy és nem nyitnál,akkor először tedd le a kövecset,nézz egy-két picsogós filmet,majd töltődj olyan zenével,ami feltépi a letapadt izmaid a testedről,és másnap világossá válik az út,amin jársz.

De akár a gyökerekhez is visszafuthatsz,nézz Mátyás Király meséket,és kedvenc ani és rajzfilmeket babakorodból,és olyan kontrasztot is állíthatsz,mi volt a reklám gyermekkorod fénykorában,és ahhoz az anyagi és szociális helyzethez képest mennyivel vagy több,hisz'belátsz a rengetegbe,bírsz a sorok közt olvasni...

2023. okt. 12. 16:52
Mi a baj? Introvertált vagy és kattogsz a dolgokon?
2023. okt. 12. 14:17
Mindjart küldöm a békehadtestet. Mentsenek ki. :D Mi bajod van? Ne gubasszál. Menjél ki a napra. Vagy vegyel egy kosar csokit, aztan fald be. Élj a mának. A nyomor még várhat. :)
3. Tunde44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 12. 14:16
Szia,szívesen segítek írj priviben!
2023. okt. 12. 14:13
Hogyan tudok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook