Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én ezt nem így terveztem.., de berobbant az életembe Valaki! fórum

Én ezt nem így terveztem.., de berobbant az életembe Valaki! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 21. 15:08

Az még kérdés, hogy vajon kellenél-e neki elvált asszonyként egy kisgyermekkel... Mert a tűzzel játszani könnyű. Akár felelőtlenséget is mondhatnék.

Nem valószínű, hogy ő fel lenne készülve ilyen kötelezettségre...

Ilyen helyzetben könnyű viszonyítani...;

a szomszéd fűje mindig zöldebb.

2010. dec. 21. 15:05

Már megkérdezték, hogy miért nem léptem le előbb..

Azért, mert nagyon szerettem, mert bíztam, hogy talán jobb lehet.. de sajnos ez egyre rosszabb.

Talán miattam is, de nagyon elfáradtam.. Elfáradtam "küzdeni", harcolni azért, hogy boldog lehessek, hogy vele lehessek boldog.

Mi lenne, ha megváltozna? ..nem tudom, attól tartok, hogy semmi, mert annyit csalódtam, annyit vágyakoztam, hogy szinte kiölt belőlem mindent..

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretem, de nem kapom meg azt amitől boldog lehetnék.. Vele/Mellette, és ez az ami mindennél jobban fáj, mert úgy szerettem, ahogy még soha senkit.. Rengeteget harcoltam, küzdöttem érte, de hiába..

23. zsuzso100 (válaszként erre: 21. - Szabianyu)
2010. dec. 21. 15:03
Szerencsére nálunk a párom vetett véget...én nem tudtam volna. Igaz, szerencse volt, nálunk nem volt gyerek...csak közös lakás. 9 év után mondtunk búcsút egymásnak. De ami fontos, hogy szeretetben váltunk el, nagyon fájt, de már belátom, hogy jó volt így! Jön más, lehet, hogy összességében nem jobb, de olyan, aki hozzám jobban passzol.
22. zsuzso100 (válaszként erre: 20. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 15:01

A másikat mióta ismered?

Tudom, ez nagyon nem tisztességes, de az ember szeret biztosra menni!

A férjed nélkül lenne hol lakni, lenne miből megélni....az új társ nélkül is?

21. Szabianyu (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 15:01

ezt én is ismerem!

az ember mindig bízik hogy talán most megváltozik mert Pl karácsony jön de semmi változás!minden marad a régi!lépni azért nem mersz mert lehet hogy a másik se lesz jobb!igazam van?

20. 74740b7c7c (válaszként erre: 16. - Zsuzso100)
2010. dec. 21. 15:00

Tudod a férjem egy fura szerzet.. azt hiszem nem tanították meg szeretni.

Sok jel volt rá, de mostánában látom igazán, hogy Ő alapjában véve egy magának való figura.

Akkor foglalkozik velünk, ha kedve van hozzá, de azért egy család nem így működik..

Én még elvagyok így, de a Kislány 3 évesen, ezt nem tudja hová tenni..

2010. dec. 21. 14:58
ezen a néven van hasonló problémával!végül is mind1 nehéz dolog az biztos!
18. 74740b7c7c (válaszként erre: 12. - Szitaszivárvány)
2010. dec. 21. 14:58

Hidd el, hogy én sokszor megpróbáltam, sőt a mai napig próbálom, de akkor megkapom, hogy: "Hagyjál már a marhaságaiddal!"

Nem mondom, hogy én hibátlan vagyok, de úgy érzem, hogy a férjemért, és a kislányunkért mindig mindent megtettem.. maximálisan!

Az elmúlt években rengeteget nyeltem, tűrtem... Nő vagyok aki szeretne szeretni, és szeretve lenni!

Az "új" felnyitotta a szememet, hogy nagyon szerethető vagyok, és Ő is hagyja magát szeretni.

..és nem szexuális intimitásra gondolok.. hanem a lelkemre:)

..ha engem szeretnek, akkor bármire képes vagyok!

Sarkából kifordítom a Világot!!!!

2010. dec. 21. 14:58
Én azt mondom,senki nem dönthet helyetted,boldogság,vagy nem,de hát ott a gyerek is,mindenképpen gondold meg jól,nehogy később meg bánd,viszont olyan is lehet hogy évek múlva,boldogan ismered el,jó döntést hoztál!
16. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 14:57
Akkor még fiatal vagy ahhoz, hogy ne boldogan élj! Semmi nem biztosítja, hogy az új férfivel boldog lehetsz...de ha van egy kicsi esély is rá..érdemes lehet megpróbálni! Talán a férjednek tudnia kéne, hogy esélyes, hogy elveszít, talán akkor máshogy áll hozzád!
2010. dec. 21. 14:57

A kicsi mennyi idős?

Amugy..Bele vágni, meg nem...Mit veszithetsz? Ha a hely biztos...Lakhatás,minden... Akkor semmit. Csak a lelki része lehet jobb. Még az is lehet,hogy ez kell ahhoz,hogy elgondolkodjon a férjed...

2010. dec. 21. 14:55
ne értsd félre nem bántásként írtam!én megértelek teljesen!!!!!!!
13. 74740b7c7c (válaszként erre: 11. - Szabianyu)
2010. dec. 21. 14:54

Nem.. én most írok először:))

Tama szokott vigyázni a Kislányunkra, aztán beszélgettünk, és felajánlotta, hogy írjak ide, mert itt akár okos dolgokat is mondhatnak.

..de ez most fordult elő először:)

2010. dec. 21. 14:54

Szerintem sok függ attól, hogy mennyi ideje kílódsz a férjed mellett.

Feladni a biztos rosszat a bizonytalan jóért? Én megtettem, és 3 éve élek boldogan. Életem legjobb döntése volt. Igaz, 2 év lelki tortúra kellett hozzá. Van ilyen is. Mit veszít, ha feladja a biztos rosszat és a bizonytalan jó is rosszra fordul? Semmit. Igaz, csöbörből vödörbe kerül, de tudni kell tovább lépni.

Mondom, nekem 2 év lelki tortúrám volt, hogy elszakíthatom-e a gyemekem az apjától. Aztán 2 év után oda jutottam, hogy teljesen mindegy van-e hozzá jogom, akkor se tudok így élni. Most 5 éves elmúlt a lányom és fél éve se híre se hanva az apjának. Én viszont egy olyan férfi mellett bújok minden nap ágyba, akinek öröm volt szülni még egy babát, aki szeret, tisztel és megbecsül. Nekem megérte. Nyilván nem mindenkinek éri meg, de azt kell letisztáznunk magunkba, hogy képesek vagyunk-e így leélni az életet, mert ha azt a választ kapjuk, hogy NEM, akkor csak kínszenvedés az egész élet, így viszont nem érdemes élni. De ha helyre hozható és bíztató a dolog, akkor kétszer meg kell gondolni.

11. Szabianyu (válaszként erre: 9. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 14:51
nem te írtál másik címen is?ha jól emlékszem TE elítélsz?
10. 74740b7c7c (válaszként erre: 8. - Zsuzso100)
2010. dec. 21. 14:51

32:) 4 éve vagyunk házasok, de összességében 8 éve vagyunk együtt..

Soha nem csaltam meg, de még rá sem néztem másra!

2010. dec. 21. 14:49

A kérdés azért nehéz, meg a döntés is, mert világ életemben kiléptem abból, ami nem működött... Még akkor is, ha szerettem az illetőt.

Viszont most látom, hogy egy Kisgyerekkel nem olyan könnyű meghozni egy ilyen döntést...:( Pedig, ha Ő nem lenne, 101%, hogy megpróbálnám a másik fiúval, max. nem jönne össze, de egy gyerekkel már nem gondolkodhatom így....

8. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 14:49
Hány éves vagy, mióta vagytok házasok...
2010. dec. 21. 14:48

nahat, hogy ilyet is lehet...

hat az a helyzet, hogy nagyon le vagyok maradva...

6. 74740b7c7c (válaszként erre: 3. - Puszitolvaj)
2010. dec. 21. 14:40

:)

Nem a "Kislány" írt:)

Én nem vagyok tag, csak kölcsönkaptam a "tagságot"

:)

2010. dec. 21. 14:38

Csak boldog szeretnél lenni, Kata.

Jogosan.

És ha a férjed nem látja,hogy baj van, akkor, hogy máshogy?..

Felrugni meg a házasságot nem kéne (még), friss a dolog... De nem voltam még férjnél, tehát ne tudom.. Ez csak egy gondolat menet..

2010. dec. 21. 14:38

A kérdés az, hogy mit szeretnél? Megmenteni a házasságodat vagy inkább mással boldog lenni....?

Nehéz döntés.

Az új szerelem biztos csábító, de nem biztos, hogy évek múlva is boldog lennél vele... Feladnád a biztos rosszat a bizonytalan jóért?

Mindenképp beszélned kell a férjeddel a továbbiakról..hacsak nem döntötted el egyedül a továbbiakat.

2010. dec. 21. 14:37

hali...

szal...19 eves vagy...van egy gyereked...aki tobb mint 3-4 nem lehet, es rossz a hazassagod?...

jol ertettem???

2. 3a611d00cb (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 14:37

Ha már tényleg megpróbáltál változtatni és nem sikerült ,inkább lépj ki a kapcsolatból!De egy beszélgetést még megérne a dolog a férjeddel.

Ha ez vigasztal az én párom is elhanyagol az utobbi időbe,de még várok hátha.....!Sok sikert neked!

2010. dec. 21. 14:32

A házasságom nagyon rossz, szinte alig működik, én minden megtettem azért, hogy ez ne így legyen, de azt hiszem, hogy én ehhez kevés vagyok. Férjem szerint minden rendben van, csak nekem vannak nagy igényeim.

(igények: szeretet, puszi, ölelések, odafigyelés, beszélgetés, törődés)

Ebből semmi nincs meg.. Nevelem a gyerkőcünket, Ő eljár dolgozni, edzeni, internetezik v. itthon sincs.

Úgy gondoltam, hogy ennek véget akarok vetni! Minnél előbb!!!!

Aztán egyik napról a másikra megismerkedtem valamivel, aki ellen nagyon tiltakoztam, mert a férjemmel szemben nem éreztem tisztességesnek..

Rengeteg rágódás után találkoztunk... és azóta már párszor!

Igazából nem tudom, hogy mi ez az egész, hogy ilyen helyzetben mi a helyes..

Azt tudom, hogy ami történik az nagyon-nagyon jó, de félek is!

Hatalmas nagy káosz lett/van bennem bennem...

Egyet tudok, hogy boldog akarok lenni, de nem tudom, hogy erre mennyi esélyem van, hogy van-e egyáltalán..

Kata

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook