Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberi butaságok fórum

Emberi butaságok (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. Vigyorex6 (válaszként erre: 32. - Toprengo)
2009. aug. 27. 15:40

Ez még a jobbik eset. A legelszomorítóbb szerintem, amikor ott vannak a gyerekek, felveszik utánuk IS a lóvét és aztán a kocsmában hesszelnek. A boltban meg hitelre vásárolnak.

A gyereknek meg nincs ruhája, koszos, miegymás...

2009. aug. 27. 15:35

Ahogy azt egy másik fórumon írtad, önmagunkban kell keresnünk a megoldást.

Persze épp ez a legnehezebb.

42. Toprengo (válaszként erre: 41. - 7717d911a9)
2009. aug. 27. 15:34
Hiába minden, ha nekem bajom van önmagammal. :-)
2009. aug. 27. 15:32
Kedves Töprengő! A keleti vallások szerint lehet hogy a sötétség uralkodik, de végső soron nem tud uralkodni a fény felett. A fény áll a legmagasabban, és végül minden esetben elnyeli a sötétséget. És persze azt se felejtsd el hogy a méregkeverők között, méregkeverők vannak. Aki pedig szeret téged az úgyis melletted marad.
40. Toprengo (válaszként erre: 38. - 7717d911a9)
2009. aug. 27. 15:29
Így már igen.
2009. aug. 27. 15:28
És aki igazul szeretne élni, csak szenved mások hülyesége miatt.
2009. aug. 27. 15:26
Más dolog hinni, más dolog mutatni, más dolog LENNI.
37. Toprengo (válaszként erre: 36. - 7717d911a9)
2009. aug. 27. 15:25
Sajnos manapság nem egészen így mennek a dolgok. A hazug ember jól keveri a lapjait, és talán sosem jönnek rá azok, akiket átver.
2009. aug. 27. 15:22
Legfőbb emberi butaság a hazugság. Az amikor többnek akarsz látszani ami vagy. A legtöbb ember így tesz mert nem tudja milyen csodálatos birtokában lenni az igazi önvalónak. Eljátsza a hű szeretőt, vagy éppen a nagy kujont, az iparmágnást, a gengsztert. Aztán az idő mindenkit leelőz és kiderül az igazság. Jön a nagy pofáraesés. Mindenki otthagy. Kellet ez neked?? :)))) Na ilyen a buta ember.
35. Toprengo (válaszként erre: 33. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 15:01
Tökmindegy, mert aki dohányzik, fütyül a törvényre és a többiek egészségére, legalábbis sok embernél ezt látom. Rengetegen nem tartják be a törvényt, és megtehetik, mert nem büntetik őket sajnos. A főnököm például bent dohányzik az épületben, gyerekek között!
34. 9242a6388c (válaszként erre: 17. - D58b988bee)
2009. aug. 27. 14:57
értem mire gondolsz....
33. d4464aaf8a (válaszként erre: 30. - Toprengo)
2009. aug. 27. 14:55
Igen, és a dohányzási törvény nem terjed ki a társasházakra...
32. Toprengo (válaszként erre: 28. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 14:53

Én a munkám miatt sok ilyen emberrel találkozom. Meg kellene szigorítani a segélyezést, nem adni a pénzeket fűnek-fának, aki meg sem érdemli!

Volt olyan anya, aki a pár hónapos kislányának arany fülbevalót vett a segélyből. Minek az ilyennek segítség???

2009. aug. 27. 14:53

Engem is nagyon idegesít, ha valaki buta.

Például a kedvencem, hogy idegenvezetőnek tanultam és az osztálytársaim kb azt nem tudták hol van a Blaha Lujza tér, és igy akartak idegenvezetők lenni:) Aztán valaki megkérdezte, hogy hol a Hotel Astoria?? :)))

30. Toprengo (válaszként erre: 22. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 14:51
Nálunk is ez van. Pár hülye lakó bent cigizik a lépcsőházban, amikor kilépek a lakásból, vágni lehet a füstöt, majd megfulladok. Undorító, hogy nem bírják ki azt a pár métert, amíg kiérnek a levegőre!
2009. aug. 27. 14:26

De nagyon jók ezek a beszólások...


Ehhez a 3-hoz, ami itt van, még hozzáírok egyet:


Egy távolsági buszon olvastam, ki volt írva a buszvezető mögé, hogy:


"Okos ember nem szemetel, a Többinek meg TILOS!!"


Ez is nagyon tetszik. . .

2009. aug. 27. 14:02

"Ha olyan messze laknál, mint amilyen hülye vagy, sose érnél haza."


"Olyan sötét vagy, hogy ha varjú repül el előtted, azt hiszed, hogy vaku villant."


Bocs...nem bírtam kihagyni!


Sajnos ezek kiíthatalanok! Ahogy írtad az egész család ilyen. Az a véleményem, hogy egy gyerek, ha ilyen idióta családba születik bele, akkor nagyon nehéz átlépni a korlátait. Láttunk már csodát, de ez ritka.

Mért is tanulna, ha az szülei is buták és megélnek a segélyből! A lényeg, hogy mi adózunk, aztán, ha mi vagyunk bajban, nem segít a kutya se.

2009. aug. 27. 13:56

De a hatóság csak akkor vonul ki, ha már megtörtént a baj...


DE sajna nem lehet csak úgy elköltözni, bár tehetném...

Egy lakás nem olyan, mint egy ruhanemű, hogy bármikor lecserélem...


És ez a börtöntöltelék, - annyi esze van, hogy egy tüdővel is keményen bagózik, nyilván, amikor az észt osztották, akkor az igazak álmát aludta, és amikor az ostobaságot, akkor sokszorosan repetázott...


De Náluk az egész család ilyen hülye...


Csak azt nem tudom, hogy miért kell ilyen parazitáknak fertőzni a világot...

26. Vigyorex6 (válaszként erre: 22. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 13:51
Pfffú...nem semmi! Én félnék és a családomat is veszélyben érezném.
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - D58b988bee)
2009. aug. 27. 13:48

Természetesen!!!

Mért; mi bajuk lehet?

Biztosak abban, hogy tévedhetelenek és mindent jól csinálnak... :)))))

2009. aug. 27. 13:46
Néha én is úgy érzem,ha talán bunkó paraszt lennék én is, akkor jobban tudnék érvényesülni, mert Nekik áll a világ...
23. d58b988bee (válaszként erre: 21. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 13:45
De így ahogy ezt leírtad és belegondoltam lehet jobb lenne hülyének lenni:oDD
2009. aug. 27. 13:45

Nálunka lépcsőházban két idióta lakó le szokta drótoznia lépcsőház ablakait, kisajátítva a lépcsőházat, én meg viszem a csípőfogót,és leszedem...


Ősztől - tavaszig is, bennt bagózni tudnak, de szellőztetni nem...


Aztán azt mondják, hogy szellőztessek a saját lakásomban, de olyan ostobák, hogy nem értik meg,hogy attól a szag még a lépcsőházban marad, és azt nem kell fűteni télen, de a lakást igen, és egyszerűbb lenne a lépcsőházat szellőztetni, mert ha ott nincs szellőztetve, akkot ugyanúgy beszivárog a szag a lakásokba...


De őszerintük én sajátítom ki a lépcsőházat azzal, hogy friss levegőt engedek be...


Mondtam az hülyéknek,hogy költözzenek konzerdobozba, azt nem kell szellőztetni...


Hát igen, vannak olyan hülyék, Akik a büdösben szeretnek élni, és félnek a friss levegőtől...

Még most nyáron is, naponta rohan ki, és bevagdalja az ablakokat, mert ráér, és nincs más dolga...


Megjegyzem, először 6, majd 7 évet volt börtönben erőszaktevésért...


De amikor a hatósághoz fordultam, mert nekem is elkapta a torkom, akkor odacsődített egy csomóhamis tanút, Akik egyöntetűen állították a betanult, hamis tanúzást...


Ilyen Csürhékkel kell egy lépcsőházban laknom...

21. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 13:41

Ez nekem is az egyik kedvencem :))))

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel"

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - D58b988bee)
2009. aug. 27. 13:39

Jah! Ez szerintük valami aranyszabály???

Mért kell mindenkinek rosszul lennie.


Engem mostanában pl azzal hergelnek az utcán, hogy a kutyámnak kisebbre kellett volna vágatni a fülét. Akkor csak hozzáteszem mosolyogva, hogy ennek a fajtának egyáltalán nem vágják a fülét.

2009. aug. 27. 13:39

Ez így igaz...


De az egyik Hoxás profiljánál van egy érdekes 4 soros mondás, és az is nagyon igaz, valami olyasmi, hogy:


Az idióták holtbiztosak a hülyeségükben, míg az okos emberek kételkednek a dolgokban...

2009. aug. 27. 13:36

Azt hiszem ez egy nagy igazság:

"Soha ne vitatkozz primitív emberekkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"


A kereskedelemben dolgozom és nap mint nap jönek buta emberek. Önkontrollt igényelnek.

17. d58b988bee (válaszként erre: 10. - D58b988bee)
2009. aug. 27. 13:32
Azért inkább nem nevesítenék a legidegesítőbb, amikor azt írják, aki nincs rosszul terhesség elején annak el fog menni a babája, na ettől falra megyek.
2009. aug. 27. 13:31

Én is uuutááálom az emberi ostobaságot, és ahol lakom, a lépcsőházban nagyon is jelen van két hülye lakó miatt...


De sajnos az ostobaságnak nincs határa, és még orvosság sincs rá...

15. Toprengo (válaszként erre: 10. - D58b988bee)
2009. aug. 27. 08:54
Nem is kevés. :-( Még beszélgetni sem lehet az ilyen primitív gondolkodású emberrel, mert csak hajtogatja makacsul a saját hülyeségét.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook