Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltűnt cicik fóruma... fórum

Eltűnt cicik fóruma... (beszélgetős fórum)


208. bettina1100 (válaszként erre: 173. - Droma)
2007. jan. 23. 17:36
igen,sok férfi mondja szép a kis mell,mert eredeti.ja,ha lehet rajta mit fogni.elég siralmas amikor sex közben hanyatt fekszel,a párod simogatná a melled,ehelyett a sima mellkasod jut neki,és ilyenkor szeretnéd a sexet tovább folytatni,csak esetleg elsüllyedve az ágynemütartoban.na mit gondolsz?
207. bettina1100 (válaszként erre: 205. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 23. 17:25
annyira jot mosolyogtam,velem is ez történt.mikor egyszer barátomnak majdnem kiesett a szeme nagy mellek láttán,én is föltettem a kérdést,mi lenne ha....erre a válasz az volt h.jo ötlet,elöbb is kitalálhattad volna.na szuper.bemérgesedtem és én is fölhoztam neki a Kuki nagyobbitást(ami persze indokolatlan),mondta hogy ha nem vagyok elégedetlen a mérettel akkor miért most mondom?mert a fiuknál nem látni mi van a gatyában,de ö látta mit választ.kicsit jo volt piszkálni,mert végül is miattuk van a legtöbb önbizalomhiányos is.
206. Venes
2007. jan. 14. 08:05

Ismerős probléma...már régen mértem le magam derék-mell-csípő tájt, lassan aktuális lenne.

Mellem? Lassan már nincs is.:( Annyira bánt, hiszen bár nem ez a fontos egy emberben, de mégis csak a nőiesség szimbóluma és lassan kezdem magam nem nőnek érezni.

Kéne egy nagy adag önbizalom ilyen téren.

2007. jan. 14. 06:54
Nekem sincs tul sok, es meg fogyoznom is kell. Azert az szornyu, ha a parunk nem fogad el. Amikor megismerkedunk veluk, nem takargatjuk a testunket vagy ilyesmi, nem csinalunk zsakbamacskat. Ma kerdezgettem a ferjem mit szolna ha plasztikaztatnam, csak ugy eljatszottam a gondolattal. Azt mondta, biztos izgatobb lenne. Na, ezt azert nem vartam. Mintha nyakon vagtak volna sz...ral. Persze ha hazudott volna, akkor is tudnam a valaszt, csak nem lenne ennyire fekete-feher. En visszavagtam azert, megmondtam hogy johet sebeszkes, nekem mellet, neki kukit, kezenfogva mehetunk, elvegre nem letezik, hogy valamitol nincsen szebb. Ez mar annyira nem tetszett, sot, kikerte maganak, totalis volt a felhaborodas, nekem mi bajom van vele, keressek akkor mast. Bennuk hiba nem lehet, testuk tokeletes. De jo lecke volt, kovetnem kell a hozzaallasat, ha nem vagyok igy jo, keressen mast :)
204. kft
2007. jan. 12. 15:56
az enyém diéta nélkül tünt el.szülés óta kisebb,mint valaha.
203. greentee (válaszként erre: 202. - Anduca)
2006. aug. 8. 08:29
Hááát, nem voltam tökéletesen elégedett a végeredménnyel, de az új alakom felett érzett dicsőség miatt igazából nem is zavart a dolog. :)
202. anduca (válaszként erre: 201. - Greentee)
2006. aug. 8. 08:22
:D orrba-szájba... Akkor 90 nap alatt fogytál 15 kg-t? Az normális fogyás. Akkor a cicik bírták az iramot? :)
2006. aug. 7. 16:13

Köszönöm.

A 90 napos a legkönnyebben tartható számomra. Nem bírok szenvedni egész egyszerűen, szóval az ilyen őrületek, mint protein orrba-szájba, meg reggelire beöntés, meg Atkins, ami az ember szívére megy egy idő után, meg káposztaleves (istenijókat lehet eregetni tőle, nem praktikus, ha az ember pl. értekezleten ücsörög...)

200. anduca (válaszként erre: 199. - Greentee)
2006. aug. 7. 16:11
Gond egy szál se :-) Hát igen, a legnehezebb a kísértésnek ellenállni. Akkor 90 napost választottad? Sok sikert!
199. greentee (válaszként erre: 198. - Anduca)
2006. aug. 7. 16:06

Bocsi, szabin voltam, nem volt net.


Elkezdtem. Ikszedszer is. Aztán befigyelt a kacsazsíros kenyér lila hagymával (vacsorára...) ---irul-pirul--- :(((


A 90 napos már bevált egyszer (-15 kilócska), tavaly ilyentájt, úgyhogy elkezdem holnaptól (Ma már befaltam reggelire egy mcdonaldsos répatortát, ami maga az antikrisztus, viszont nagyon finom. Sajnos...!!!).

A sport későbbre marad, egyelőre megelégszem azzal, hogy a Nyugati PU és a Blaha Lujza tér között gyalog közlekedem.


Szóval holnap új időszámítás, és ma délután beszerzek valami csodaszert a patikában, amitől nem ereszt le a bőröm. Jobb félni, mint megijedni!

198. anduca (válaszként erre: 197. - Greentee)
2006. júl. 31. 15:30
Ez így van! :-) Már elkezdtél valamilyen diétát és mozgást?
2006. júl. 31. 15:21

Köszi a bíztatást.

Ha mégsem jön be ez a szép cici-dolog, akkor sincs baj, a mellplasztikával jobban kijövök, mint egy hipertóniával, trombózissal, infarktussal emiatt a plusz 20 kiló miatt. :)

196. anduca (válaszként erre: 195. - Greentee)
2006. júl. 31. 15:18
Értem :-( Fogyizás közben kell mellerösítö gyakorlatokat végezned és stb., itt az oldalon nagyon sok jó tanácsot osztogattak jó emberkék. Érdemes körülnézni. És ne légy pesszimista! Ki tudja, lehet, hogy ügyes leszel és szép melleid is lesznek, miközben ledobsz 20 kilócskát :-)
2006. júl. 31. 14:40
Tudod anduca, az a baj, hogy le kéne fogyni, és kábé a derekamig fognak érni a melleim jövő ilyenkorra, ha nagy elszántságomban tényleg ledobok 20 kilócskát.
194. anduca (válaszként erre: 193. - Greentee)
2006. júl. 31. 14:23

Hát perszehogy kéne :-)

Szóval így. Akkor most "kevert érzéseid" vannak? A negatívum, hogy felhíztál és a pozitívum, hogy híztál a melleidre is? Nekem ez a recept kb. nem válik be, mert én ha hízom, akkor fenékre. A mellekre 0 cm-t. :-(

193. greentee (válaszként erre: 191. - Anduca)
2006. júl. 31. 11:59

:))) Kéne a recept, mi? :)))

Nem, egyszerűen nem tűnt fel, hogy híztam, valószínűleg hibás a testképem és csak most döbbentem rá, hogy felkapkodtam az eddig leadottakat és még egy kicsit. :((

192. anduca (válaszként erre: 191. - Anduca)
2006. júl. 31. 10:50
javítok: csak
191. anduca (válaszként erre: 190. - Greentee)
2006. júl. 31. 10:50
hogy csináltad? :-) cak a melleidre híztál??
2006. júl. 30. 18:20

Sziasztok.

A múlt héten az eddigi C kosár helyett egy E (!!!)kosaras melltartó volt oké. Aztán ma ráálltam a mérlegre is, hát ne tudjátok meg.

Tagadhatatlan az összefüggés, csak azt nem tudom, örüljek-e a fenti méretnövekedésnek. :(((

189. Droma
2006. júl. 30. 14:02
Nekem is elég kis melleim vannak,és fogyásnál természetesen az is egyre kisebb lesz.Vagyis szinte csak azon látszódik meg:(
2006. júl. 30. 01:19
A fogyókúrával nekem is elsőre a mellem kezdett el apadni. :(
187. brigo75
2006. júl. 28. 10:04
Nekem is a fogyókúrákkal kezdtek csökkeni a méreteim.80B ről 70B re!Szerintem viszont nekem ez az ideális:)A kedves még nem panaszkodott,addig no problema!:D
2006. júl. 28. 09:37

Beszeltek itt nagy meg kis cicikrol, de letezik am olyan is, hogy valakinek gyakorlatilag NINCS melle no letere. Ez vagyok en. Es ezt ne erezzetek tulzasnak, mar orvos is megkerdezte, hogy uztem-e olyan sportot, ami miatt nem fejlodtek ki...(Kepzeljetek el egy 40 kilos fejletlen tornaszlanykat, hat mellugyileg igy nezek ki.) Akkor tuntek el, amikor lefogytam 45 kilora a 166 centimhez. Most 56 kilo vagyok, a melleim nem nottek.:( Nem mondom, hogy nem bant sokszor, es eloszor mindig egy kicsit riaszto levetkozni egy pasi elott, de emiatt meg senki nem szeretett ki belolem. Szoval igy is lehet elni. Ha nem lenne sokkal nagyobb problemam (sajnos van), biztos jobban bantana. De igy...Ha egeszseges lennek, az eltunt cicijeim ellenere is en lennek a vilagon a legboldogabb...

Mindenki gondolja at, hogy tenyleg a mellmerete-e a legnagyobb gondja, es ha igen, adjon halat...En ezt tennem, az biztos.

185. Droma
2006. júl. 27. 22:09
Debóra itt a fórum:)
184. Droma
2006. máj. 14. 14:54
Persze hogy többre vágyik..az lenne a baj ha nem tenné:)De azért jó ha azt is el tudja fogadni ami van!
183. 'szti (válaszként erre: 173. - Droma)
2006. máj. 13. 11:30

Az ember mindig többre vágyik, ki ebben, ki abban.

És ezt nem úgy értem, hogy 3 mellet szeretnék :-))

182. Droma
2006. máj. 13. 11:09

Az jó ha a te választásod,és nem érzel semmiféle kényszert arra h megtedd!

De igaz..te ismered a férjed és te tudod h ő mit hogy gondol!Itt most nem a férjed ellen vagy ellened akartam beszélni,csak igy ahogy leirtad azért nem hangzott valami jól!

De az tényleg jó hogy ha úgy van hogy ha valami nem tetszik akkor azt megmondja őszintén ahelyett hogy keresne valaki mást!

181. zoja (válaszként erre: 79. - 7e433abb8e)
2006. máj. 13. 01:29
moncha.Mindenben egyetértek veled.
180. zoja (válaszként erre: 68. - Muci5)
2006. máj. 13. 01:25
Hát szívesen látnám a gondolataikat én is.Vettem én már arckrémet a férjemnek.Ö se sértődött meg.Szépen használnia kellet.
179. zoja (válaszként erre: 82. - Molntak)
2006. máj. 13. 01:20
HA jól elovastad a férjem azt mondta nem AKAROD !megcsináltatni nem pedig azt ,hogy csináltassam meg,nagy külömbség.Az én választásom, nem kényszerítés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook