Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltűnt cicik fóruma... fórum

Eltűnt cicik fóruma... (beszélgetős fórum)


2007. jan. 27. 15:30

Hellosztok Lanyok!

Akit erdekel nezze meg ezt az oldalt.Itt alitolag vannak gyogyteak amik jok a mellnovesztesre is.

[link]

2007. jan. 25. 22:53

Orulnek neki,koszi!

Most olvastam a lanyok irasait akik tulvannak a mellmuteten.Jo neki.Irigylem oket az akaraterejukert!Csak gratulalni tudok nekik!En csak a legvegso esetbe szannam ra magam ha megis ugy dontenek.Bar nem hiszem.Nem a fajdalomtol felek hanem a kovetkezmenyektol.

236. bettina1100 (válaszként erre: 234. - Anita123)
2007. jan. 25. 22:46
örülök a jo hirnek?:-)
235. bettina1100 (válaszként erre: 233. - Anita123)
2007. jan. 25. 22:40
lehet h.másnál van hatás,nem tudom.egyszer mellnövesztö tablettákat teszteltek,megnézték milyen anyagok is vannak benne.ebben az Erdic is benne volt.a májroncsolás csak az egyik károsito hatás.na én ezeket sajnos már késön hallottam.kértem beutalot,ott doki mondta károsodott a májam.mindig egészséges voltam,családban senkinek nem volt májával probléma.sajnos már nem tudom az összetevö nevét ami okozta,mert nagy lendülettel ment a kukába.ha érdekel a bioenergia privibe elküldöm hol nézheted meg.ott van 1 kép eredményröl 1 lányrol,nem az igazi,ott személyesen mutatott képeket.sajn.idö hiányában nem tudtam folytatni.
234. Anita123 (válaszként erre: 164. - Moxy)
2007. jan. 25. 22:37
Feltettem a kerdest a ferjemnek es szerencsere o inkabb a magamfajta vekony kiscicis lanyokat kedveli. ;DD
2007. jan. 25. 22:29
Koszi,hogy leirtad a tapasztalatod!Hat mostmar meggondolando?En ugy tudom egy nap 2 szemet lehet bevenni.Mi tette tokre a majadat mi van benne olyan anyag?Mivel azt allitjak,hogy"termeszetes"anyagokbol van.Jo,hogy emlited a bioenergiat!Nem is hallottam meg rola.Itt irtal rola?
232. bettina1100 (válaszként erre: 227. - Anita123)
2007. jan. 25. 21:58
lányok.biztos olvastátok hogy én bioenergiával akarom mellem növeszteni,mert egyenlöre nincs több száz ezer forintom mütétre,és talán fájdalom nélkül is van (utolso)megoldás.probáltam régen az Erdiket,tényleg drága,HATÁS NÁLAM:tönkretette a májam.én saját hibámbol tanulok.de itt kérlek titeket NE tegyétek.naponta több szemet vettem be,honapokon át.napi több mint 2 liter folyadékka.ez ok.NA DE:sok vizet inni egészséges,csak ebben az esetben étkezések elött kell a tablettát bevenni sok vizzel.ennyi viztöl már nem sokat fogsz enni,tehát még fogyni is fogsz.de köztudott h.akkor a mellböl is lemegy.tehát nem történt semmi.de ez csak az én tapasztalatom.
2007. jan. 25. 21:44
Ha erdekel akkor majd leirom a valtozast ha lesz... Ha mas nem kiszorosodok :DDRemelem nem!
2007. jan. 25. 21:42
Eloszor is megnezem,hogy miket arulnak itt es majd utana meglatom melyik lesz az.
229. Droma (válaszként erre: 227. - Anita123)
2007. jan. 25. 21:30
Mostanában kezded majd el szedni?Ezt amit említettem?
228. Anita123 (válaszként erre: 226. - Pici Lulu)
2007. jan. 25. 21:27
Koszi Pici Lulu! :)
227. Anita123 (válaszként erre: 225. - Droma)
2007. jan. 25. 19:20
Igen hallotam mar rola meg sok hasonlo "csodaszerol"Van egy egesz listam.Hogy mukodik e azt nem tudom.En meg ezutan fogom kiprobalni.
2007. jan. 25. 19:09

A fogyás esetén nekem az a módszer jött be, hogy mellizmozom is.. és így gömbölyödik is és nem tűnik el.. egyébként az enyém is kicsi, az az elöl deszka... stílusú vagyok, de kit érdekel.. próbálom másra tenni a hangsúlyt, nem a kiscicikre..! Szoptatni még nem szoptattam, mert még nincs gyerekem! Tehát majd meglátjuk...!

Anita egyébként nagyon szép kislányod van!

225. Droma
2007. jan. 25. 18:48
Én itt olvastam az erdic-ről,azt hiszem ez a neve.Erre gondoltál?Póbáltad már?Mert nekem drága ahhoz,hogy eredménytelen legyen.:(
2007. jan. 25. 18:19
Vannak mas gyogyszerek amik erre a celra vannak kifejlesztve es termeszetes alapuak.Par napja fedeztem fel egy masik forumon.En most szombaton fogok "vadaszni"utanna.Otthon sokkal tobb valasztek van.Tudom tanacsolni neked ahol en is olvastam ezekrol a dolgokrol.
223. Anita123 (válaszként erre: 221. - Droma)
2007. jan. 25. 18:14
Van meg remeny!!! Talan...
222. Anita123 (válaszként erre: 217. - Pici Lulu)
2007. jan. 25. 18:13

Pici Lulu!

Aranyos vagy,hogy probalsz minket megnyugtatni!

De hidd el van akinek "eltunik".Pl Szoptatas vagy fogyas eseten...

Regen(szules elott)nekem is kicsi formas cicijem voltak.De most ....terhesseg,szoptatas,sulyvaltozas,mell meretenek a valtozasa stb...

221. Droma (válaszként erre: 220. - Anita123)
2007. jan. 25. 18:09
öhhm...értem.Szóval ott vagyunk ahol a part szakad?:)Nem tudok más megoldást.Szerintem felíratok magamnak olyat.Plasztikáztatni nem akarok.
220. Anita123 (válaszként erre: 216. - Droma)
2007. jan. 25. 18:07

Kedves Droma.

En olyan fogamzasgatlot szedek amitol idoszakonkent megno a cicim de ez nem megbizhato(szerintem.)Mivel nem mindig duzzad meg es mikor menstrualok akkor minden a regi lesz. :( (Ilyenkor leall a gyoszerszedes es valamennyire kitisztul a szervezetem.

2007. jan. 25. 16:48
Hol volt, hol nem volt...
2007. jan. 25. 16:26
Jaj kihagytam egy "nem" szócskát innen, "hogy ha a pasimnak NEM tetszik akkor ő kapcsolná le a villanyt.." sorry :D
2007. jan. 25. 16:25
Engem nem zavar, hogy világos van vagy sötét, ha a pasimnak tetszik akkor ő kapcsolná le a villanyt mindig.. de volt hogy ő direkt felkapcsolta..! Meg, hogy "mit szégyellőködsz, nem is kicsik, szépek, formásak" vágta hozzám néha.. Nyugi csajok!! Nem tűnt el senkinek semmije!
216. Droma
2007. jan. 25. 16:21

Hello.

Hát,mit mondja,én se a nagy melleimről vagyok híres:)

Elég kicsik,és most,hogy fogytam egy kicsit,az még jobban lementek.

Azt mondta egyik barátnőm,hogy van direkt olyan fogamzásgátló,amitől nőnek.Valaki használ ilyet?

215. Anita123 (válaszként erre: 208. - Bettina1100)
2007. jan. 25. 16:03
Ismeros a problema :(
214. Anita123 (válaszként erre: 209. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 25. 16:01

Az en cicim is mar regen eltunt.:D

En is utalom vilagosba csinalni szerinted miert? :)

2007. jan. 25. 15:51

Nekem kis cicijeim vannak, és a párom is mondta, hogy jobb a kisebb mint a nagyobb.. Az barátnőim a suliba mindig piszkáltak érte, mert nekik jóval nagyobb volt, és én ezért kilógtam a sorból, de mikor jött a tesi óra... akkor láttuk csak igazán mi is a jobb.. hátizom erősítést nem is tudták megcsinálni mert útban volta mellük, teljesen lefeküdni nem tudtak mert útban volt a mellük, mikor futottak mindig fogták mert összevissza repkedett! Szóval nekem ebben jobb dolgom volt, mert én megtudtam csinálni minden feladatot. (ezzel most nem a nagy mellüeket akarom bántani, csak úgy írom)! Szóval szerintem mindegy milyen csak formás legyen és ne lógjon a térdedig! Egyik volt barátnőmnek 102 mellbősége volt, szerencsétlennek úgy lógtak, hogy a hasa közepén voltak már.. és az lehetett látni, hogy jönkét nagy dinnye és utánna a lány! És a dereka is mindig fájt tőle..

Ja és ha már egy pali CSAK a kinézetedért szeret az szerintem annyit is ér... :)

212. bettina1100 (válaszként erre: 211. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 01:11
én már azt gondolom hogy azt a palit lehet megtartani amelyik akarja is h.megtartsák.minden téren van kifogásuk.de a kifogásaikkal általában leplezni akarnak v.mit,elterelve a témát.én utálom ha kérdezek v.mit komoly dologrol ás válasz helyett visszakérdeznek.
2007. jan. 24. 00:24
Persze a futyirol mind hallgat, az nem tema, az tabu, maximum dicsekszenek, ha tudjak senki sem fogja meglatni. En legalabb mindig tudtam, hogy nem a nagy, formas, kivanatos melleim miatt kellek valakinek. Azt nem tudom, hogy a pasit konyebb-e igy megtartani vagy amugy. Inkabb bele sem gondolok, mert sejtem a valaszt.
210. bettina1100 (válaszként erre: 209. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 00:15
ugylátom lassan mi irogatunk csak.annyira jofejnek talállak,veled mindenröl lehet dumcsizni,és nem irkálsz hülyeségeket,de most ismét vigyorgo,tök jooooo:)egyszer haverokkal voltunk strandon,rengeteg csaj volt.jött egy nagycicis csaj,mire megszolalnak h.na ez biztos szilikon,mert huuuuuu mekkora,de azért mégis nézik.a másik lánynak nagy melle volt,de eredeti,kicsit logott.erre beszolnak:hát ennek meg hogy log már a melle.kiakadásomba megkérdeztem:akkor most mégis melyik tetszik nektek?egy szot nem tudtak kinyögni.ha már kritizál legalább mondja már meg hogy miért.
2007. jan. 24. 00:03
En most fogytam 5 kg-ot, mit ne mondjak a melleimrol elso korben. Olyan puhak es olyan laposak lettek, bar egy szerencsem van, mivel sosem volt nagy, nem lognak egyaltalan, es gombolyuek maradnak mindig. Hanyatt fekve tenyleg gaz, es akkor meg kerdezi a parom, miert nem szeretem fenyben csinalni. Hat mert nem akarom, hogy szegenykemnek mar ilyen koran potencia problemai legyenek :DDD Amugy fura hogy a legtobb ferfi azt mondja nem tetszik neki a szilikonos mell, azert ha felvetjuk nekik, hogy mit szolnanak hozza, felcsillan a tekintetuk. Piszkosul kakilnak arra, hogy evek mulva mi lehet belole. Persze evek mulva lehet hogy egy masik holgygyel fetrengenek ugyanugy, mint most velunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook