Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltoltam a menzeszemet fogamzásgátló tablettával és most nem jön meg? fórum

Eltoltam a menzeszemet fogamzásgátló tablettával és most nem jön meg? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 27. 13:54
Két levelet kellett volna szünet nélkül beszedni. Ezt a +1 hét "ráhúzást" ki tanácsolta?
2021. aug. 27. 08:30
2 levelet kellett volna beszedni. Valószínűleg nem vagy terhes, de ki sem zárható teljesen. Tesztelj. Utána levelenként szedd be a gyógyszert, mert teljesen összekavarod a szervezetedet.
2021. aug. 27. 05:23

"Terhes vagyok, mert tovább szedtem".

Szerintem kizárt.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 20:40

Be kellett volna szedned szünet nélkül mindkét levél tablettát.

Attól biztos nem estél teherbe, amiért tovább szedted.

Tesztet ugyan csinálhatsz, de szinte felesleges. Nem vagy terhes.

3. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 20:26

Szia!


Kb. 98%, hogy nem vagy terhes. :)


Lehet, hogy ez picit bezavart, hogy módosítottál a tablettaszedésen. Ha nincs semmi más egyéb tüneted, én nem mennék dokihoz, ha a köv. is kimarad, akkor érdemes beszélned a nőgyógyásszal.

A magad megnyugtatására tesztelhetsz, de biztos vagyok benne, hogy a fg. hatékonysága nem csökkent, ahogy ez a tájékoztatóban is szerepel.

2. LBO
2021. aug. 26. 20:24

Szia.

Egyszer csináltam ilyet, szintén nyaralás miatt. Akkor a dokim javaslatára szünet nélkül szedtem be 2 dobozzal, és utána semmi gond nem volt. Rendesen megjött.

Lehet a 2. dobozt is végig kellett volna szedned. De nem vagyok szakember, okoskodni meg nem akarok.

Remélem minden rendben lesz! 😊

2021. aug. 26. 20:01

Sziasztok!

Két hete pénteken (08.13) kellett volna abbahagynom rendesen a fogamzásgátlót, de mivel nyaralni mentünk egy hetet rásóztam. (08.20.-án hagytam abba)

Azóta nem jön meg a "menzeszem", megvonásos vérzésem. Vasárnap reggel szokott amúgy, szinte óramű pontossággal. Most már vasárnap óta késik.

Ugye nem lehet, hogy teherbe estem amiért tovább szedtem? Vagy valami más miatt?

Holnap csinálok egy tesztet. És ha negatív lesz ugyanúgy szedhetem tovább a bogyót holnaptól? Mert nem véreztem egy cseppet sem. Fémes szagú volt a hüvelyváladékom, pont mint a menzesz, de fehér-átlátszó. Elnézést a részletekért.

Vagy csak a hormonokat zavarta össze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook