Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszürkült házasság fórum

Elszürkült házasság (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. SReni (válaszként erre: 1. - B3ef8ccfb4)
2010. jan. 30. 21:37

Szerintem csak akkor tedd meg, ha a következményekkel is szembe tudsz nézni, bármi is legyen az. Értem például azt: kiderülhet a viszony, beleszeretsz a másikba és el kell hagynod a férjed,vagy beleszeretsz de ő csak szeretőt akar, csalódsz a szeretődben stb.

A férjednek ha felvetnéd a nyitott kapcsolatot, mit szólna?

9. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 3. - 816fca07b8)
2010. jan. 30. 21:37

Valószínűleg borítana, és az egyikünknek sem lenne jó több szempontból....

Ezért is vagyok bizonytalan.

2010. jan. 30. 21:36

Köszi Nyuszilufi, most egy kis erőt öntöttél belém, mert tényleg nagyon bizonytalan vagyok. És akkor még ott van az a probléma, hogy ő egész nap itthon van, tehát nagyo óvatosnak kell lenni, hogy ne tűnjön fel az, hogy titkos utakon járok.

Volt már közületek valaki hasonló helyzetben?

2010. jan. 30. 21:35
Azért a kort nem lehet mentségként felhozni szerintem.A megcsalás az 20évesen és 60évesen is az.Szerintem mindenképpen őszintének kéne lenni.
6. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - B3ef8ccfb4)
2010. jan. 30. 21:34

Egy mások topikban nagyjából pont ezt a megoldást javasoltam. 60 évesen már nem fog virgonckodni, 53 évesen már én is azon morfondírozom, hogy abba kéna hagyni a szexet, nem illő az már! (A végén kicsit vicceltem, de bármikor komolyra fordulhat.)

Szóval bátran, sok sikert!

5. Tedua (válaszként erre: 1. - B3ef8ccfb4)
2010. jan. 30. 21:34

Ezt neked kell tudni, hogy képes vagy-e rá !

Egy ismerősöm mondta, hogy rövid az élet és nincs visszajátszás !! :( Milyen igaza van !!

2010. jan. 30. 21:33
Szia Kevus! Fiatalabbak és idősebbek is járnak hasonló cipőben, eseted sajnos nem egyedülálló. Mivel teljes mértékben egyetértek azzal, hogy a boldogságod a tét, nem tudok konkrétan válaszolni a kérdésre. Magát a házasságtörésel nem értek egyet, mert egy fogadalom megszegésével jár. Ebben a szituációban te vagy az egyetlen, aki el tudja dönteni, hogy mi a fontosabb: a saját boldogsága, vagy a nyugodt lelkiismerete...
3. 816fca07b8 (válaszként erre: 1. - B3ef8ccfb4)
2010. jan. 30. 21:33

én sem vagyok megcsalás párti,de azt gondolom,hogy ha a férjed kifejezetten elhárítja a szexualitást,akkor tedd meg.

ha úgy látod, vele nem jutsz már dűlőre mert őt már valóban nem érdekli,tedd meg.

de azért gondold át h ha kiderül,hogyan reagálna,mit tenne? megértene,vagy borítana mindent?

2010. jan. 30. 21:32

Szerintem is jogod van arra, hogy jól érezd magad, boldog legyél.

A neveltetéseddel meg ne törődjél:)

2010. jan. 30. 21:29

Nem vagyunk már fiatalok a párommal, sok minden összeköt bennünket, viszont a házaséletünk úgymond egyenlő a nullával.

Nem érzem még annyira öregnek magam, hogy teljesen feladjam a házasélet örömeit, férjemnek viszont nincs rá igénye, mondván, hogy ő már öreg, (60 éves) és ebben a korban már nem érdekli a téma.

A közelmúltban arra vetemedtem, hogy internetes oldalon keresgéltem, és találtam is olyan férfit, aki hasonló cipőben jár.

Most ott tartunk, hogy ő benne lenne abban, hogy egy titkos kapcsolatot tartsunk fenn, én pedig bizonytalan vagyok.

Neveltetésemnek köszönhetően mindig is elítéltem az ilyen megoldást, azonban a jelenlegi helyzetben úgy érzem, hogy jogom van még egy kicsit boldognak lenni, mivel rövid az élet, ki tudja mennyi van még hátra.

Szerintetek érdmes minden lelkiismeret furdalás nélkül elindítani egy új kapcsolatot tudva azt, hogy nyiltan nem vállalható??

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook