Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszednétek a legjobb barátnőtök férjét/pasiját? fórum

Elszednétek a legjobb barátnőtök férjét/pasiját? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
21. sundance (válaszként erre: 18. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 5. 22:46
Sokféle téma érdekel, miért ne lehetne bármiről beszélgetni?!
2009. ápr. 5. 21:08
Soha!Undoritónak tartom!Még azt sem tudnám elképzelni,hogy a barátnőm egyik ex-ével összejöjjek!Nálam ez elvi kérdés!Tudom a szívnek nem lehet parancsolni de ilyen esetben választani kell.Vagy a barátság vagy a szerelem!Férfi rengeteg van de igaz barát....
19. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Sundance)
2009. ápr. 5. 20:39

Ehhez két ember kell.

Ha Te a barátnőd szemébe tudsz utána nézni,próbáld meg.

18. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Sundance)
2009. ápr. 5. 20:20
Akkor miért érdekel a téma?
17. sundance (válaszként erre: 11. - 707655fba1)
2009. ápr. 5. 20:15

Ezt az esetet nem kell rám érteni, csak kiváncsi voltam az emberek véleményére ilyen helyzetben!

NEM ÉN VAGYOK AZ A NŐ!!!!!!!!!!

Miért nem lehet tőlünk elvonatkoztatva beszélgetni egy témáról??????? Egyébként én személy szerint sosom szednék szét egy házasságot.

Amíg meg erről beszélgetünk, legalább nem gondolok a Szerelmemre, aki tényleg külföldön dolgozik, és akit nagyon szeretek. DE NEKI NINCS FELESÉGE!!!!!!!!!! Remélem az majd én leszek egyszer! :)

2009. ápr. 5. 17:54
nem
15. dj.cica (válaszként erre: 1. - Sundance)
2009. ápr. 5. 16:41
ha elhagyná a legjobb barátnödet érted,akkor veled is megtenné ugyanezt késöbb egy másik csajért.Amugy a legjobb barátnö férje nálam tabu lenne.
14. petka
2009. ápr. 5. 16:31
A barátnő/im pasija mindig is tabu volt. Elképzelhetetlen számomra ez a helyzet.
2009. ápr. 5. 16:26
Soha nem tennék ilyet!
2009. ápr. 5. 15:11
First of all nem zugnek bele nos/foglalt pasiba, nemhogy a baratnom ferjebe.
2009. ápr. 5. 15:07
Ez a pasi ( a barátnőd férje ) ugyanaz, mint akiről kb. 5 napja azt nyilatkoztad, hogy külföldre ment dolgozni, aki nagyon imád és aki miatt nem tudsz enni, aludni, tanulni?
10. jpne
2009. ápr. 5. 14:59

A barátnő, az barátnő, egy ritka kincs. A pasik meg jöhetnek-mehetnek.

Én biztos nem veszíteném el a barátnőmet a férje miatt, ráadásul könnyen a "két szék közé" lehet ülni.

Nekem az a furcsa, hogy valaki képes a barátnője férjére férfiként nézni. Én mindig átnézek rajtuk, de ha valaki boldog házasságban,kapcsolatban él, akkor eleve nem foglalkozik más férjével.

2009. ápr. 5. 14:59
Még a "nem barátnőm" férjét se szedném el... Nem hogy egy barátnőmét!!
2009. ápr. 5. 14:56
biztos, hogy a gyengtéd érzelmeket viszonzza?? és nem csak dughatnékja támadt? :-)
2009. ápr. 5. 14:51
Helyesbítek, nem a barátnőm hanyagolnám el, hanem azokat a szituációkat kerülném, ahol összefuthatok a pasival is.
2009. ápr. 5. 14:50

Nem.

Le kell győzni az érzelmeket!

2009. ápr. 5. 14:49
Neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én a barátnő fájdalma ellenére (ha a legjobb barátnőd, akkor nyilván fájna neki), hanyagolnám még a barátnőm társaságát is, elkerülve ezzel a találkozás lehetőségét az úrral. Az nem számít, hogy nem működik a házasságuk, de nem lennék én az, aki miatt végleg tönkremegy. A magam részéről sosem lennék képes megbocsátani magamnak, ha ily módon belemásznék valaki életébe. Arról nem tehetsz, ha beleszerettél, de arról már tehetsz majd, ha miattad válnak el.
2009. ápr. 5. 14:49

Hát nem igazán. Egy pasi se ér annyit.


És úgy, ahogy a "barátnőt" elhagyja érted, úgy téged is el fog egyszer...vagy ha nem is, bízni sose fogsz benne. Akkor meg mi értelme?

2009. ápr. 5. 14:44
Fájó döntés a barátnőmnek, de lelépnék vele.
2. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Sundance)
2009. ápr. 5. 14:44
Uhh,az érzelmeket sokszor nehéz kordában tartani,de nálam tabu egy barátnő párja.
2009. ápr. 5. 14:42
Mit tennétek akkor, ha a legjobb barátnőtök férjébe zúgtok bele, az illető meg viszonozza a gyengéd érzelmeket. Ráadásul pontosan tudod, hogy a házasságuk nem működik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook