Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Első vagy sokadik egyedül vagy magányosan töltött ünneped közeledik? fórum

Első vagy sokadik egyedül vagy magányosan töltött ünneped közeledik? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 19. 10:47
Nekem is már a sokadik egyedül.
7. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - Csorocsaj)
2010. dec. 19. 10:45
Hát az a lényeg,a lányod!
6. agnesss0129 (válaszként erre: 3. - Debusy)
2010. dec. 19. 10:15

Irigylem a pozitiv hozzá állásod a dolgokhoz.A naplódba is bele kukkantottam,igaz csak az utolsó oldalra,ott is vidám,derűsnek látszol,az jön le belőle.

Lehet,hogy sokban igazad van,de ha nem akarom magányossá tenni akkor is hiányzik az embernek az a személy aki nélkül már nem igazi még az ünnep sem.Igy inkább nem éli át a szépségét,és inkább kerüli azokat akik boldogok ilyenkor ne,hogy kellemetlenül érezzék magukat,vagy aznő hangulatukat is picit el rontsák.

Hát lehet,hogy sok helyen igy van,de felénk nincsenek ilyen szomszédok,meg furán is néznének,ha szent este valakihez az ember be állitana.Az általában a legszükebb családok ünnepe még mindig,utána a két napon már a rokon,barát,ismerős látogatás is mehet.Persze ahol igy szokás.

Kivánom mindg ilyen boldogan éljél meg mindent az életbe,amilyen most vagy!Sok örömet a további készülődéshez!Ami persze nem egy fel diszitett fán múllik,az csak egy szimbóloma a karácsonynak...

2010. dec. 19. 09:56
Sziasztok!Idén sajnos én is "egyedül" a gyermekeimmel töltöm az ünnepeket.Nem tudom hogy fog menni,már most elegem van az egészből,egyre jobban,ahogy közeledik.Nagyon nehéz,és rossz.
4. Debusy (válaszként erre: 3. - Debusy)
2010. dec. 19. 09:52
bocsi hibákért:D
2010. dec. 19. 09:51

Az ember soha nem magányos,csak azzá teheti!

Ha szeretet van szívünkben,meg kell találni,még ha 10percre is,és ha nincs szalon cukor a fán akkor sem lehet csüggedni!

Anélkül is karácsony a karácsony!

Barát vagy egy jó szó szomszédnak vagy becsöngetni,és vinni egy szelet sütit ;) már nem is vagyunk egyedül :);)


Én anyukámmal töltöm,szingliként de ha befordulnék jobb lenen? NEM!

Hát legyen szép karácsonyunk,akinek meg van nete és egyedül van pici fát szerezzen eb,10cm tegye a gépre ,mellé és hoxán valaki mindig vissza köszön!!!!!!!!!!!!

:);)

SZÉP ÜNNEPELTEK

2. csorocsaj (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. dec. 19. 09:50
Ágikám nekem már a 4 ik karácsonyom tanácsot nem tudok adni föleg neked aki boldog volt tul éltem mindet söt az összes ünnepet nem mondom hogy nem sirtam de nem ez volt a jellemzö én nem várom a karácsonyt nekem minden nap ünnep amit Klárival tölthetek na azért hiányzik a pár de ki birom nélküle
2010. dec. 19. 09:46

Sziasztok!

Szeretném,ha beszélgetnénk arról ki,hogy éli át,vagy meg az egyedül vagy magányosan töltött ünnepeket.Készültök-e rá igy is,vagy olyannak veszitek majd mind más hétköznapi napot.Sokan vagyunk úgy,hogy szinte nem tudunk,hogy hozzá állni,mert idáig szeretteink oldalán boldogan töltöttük,de valami okból ez meg válltozott/mindenkinél erre persze más a válasza,hogy miért is?/

Tavaly pl.én is boldog voltam még,élveztem a karácsonyi készülédést,de idénre ez megváltozott sajnos.A hagyományos karácsonyi menűt is le egyszerűsitettem,a többi/diszités stb.../meg nem is érdekel,nem is foglalkoztat.Továbbiakban,hogy alakul a 3nap allatt?Még nem tudom,de lelkileg biztos engem is meg fog viselni a magány szerettem nélkül.

Ha van kedvetek beszélgessünk róla,ha nem az első akkor adjatok tanácsokat azoknak akiknek először kell vele szembe nézni.Ha az első akkor meg szavakkal bátoritsuk egymást,hogy érezzük mi is,hogy talán nekünk is ünnepnek kéne lenni ennek a szép napoknak,még,ha kicsit rosszabb is mint azoknak akik boldogan töltik el szeretteik körében....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook