Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi után - vélemények? fórum

Első randi után - vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. *iceprincess* (válaszként erre: 26. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 15:55
Egyelőre még az is kérdéses. Csütörtök éjszaka beszéltünk utoljára, akkor annyiban maradtunk, hogy úgy néz ki a vasárnap délután jó lesz mindkettőnknek. Se idő, se hely nem lett még pontosítva, csak annyit írt utoljára, hogy már várja, és szóljak, ha mégsem jó. Nem szóltam, mert jó lenne az időpont, de hát nem én fogom kitalálni hova és mikor menjünk. Lehet róla is letehetek inkább :D
2021. okt. 2. 15:40

az igazi régimódiság

[link]


ilyen volt?

28. 9cc76994c5 (válaszként erre: 24. - Sirga)
2021. okt. 2. 15:38
Szerintem egy szerelmes pasi nem legyen tartózkodó,hanem nyomuljon.
27. 9cc76994c5 (válaszként erre: 20. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 15:30
Ne vedd magadra, attól még nem vagy rossz, hogy épp neki nem jöttél be. Biztos van,aki pont Rád vár.
26. 9cc76994c5 (válaszként erre: 25. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 15:29
Ha egy férfi akar egy nőt,akkor akarja. Majd a másik randi+++
25. *iceprincess* (válaszként erre: 24. - Sirga)
2021. okt. 2. 15:18
Nekem sem lenne vele bajom, ha tényleg csak ennyi állna mögötte. Na de majd kiderül :)
24. Sirga (válaszként erre: 1. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 13:47
Számomra szimpatikus a régimódi hozzáállás. :) Ne vedd elutasításnak a tartózkodását! Úgyis egyértelművé válik minden, ha keres(vagy ha nem).
23. *iceprincess* (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 2. 12:51
Köszönöm! :)
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 12:47

Én ha ismerkednék, biztos, hogy élőben és kamerával tenném, hogy se őt, se engem ne érjen meglepetés. Ha csak írni mer, ott gond van, gondolom én. Lehet a klotyóról ír, mert ott a társa, csak kalandra vágyik, vagy bármi.

Sok sikert neked, vannak ismerőseim, akiknek sikerült így igazi társat találni, csak kitartás kellett nekik.

21. *iceprincess* (válaszként erre: 18. - Kannanana)
2021. okt. 2. 12:46

Köszönöm szépen! <3

Igyekszem most már így hozzáállni :)

20. *iceprincess* (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
2021. okt. 2. 12:44

Nekem bejött amúgy, külsőleg is, belsőleg is. Lehet fordítva nem. Valószínűnek tűnik ezek után. Kicsit rombolja az amúgy is kicsi ego-mat, de majd talpra állok. Én nem fogok udvarolni neki, az tuti :D


A másik sráccal meg igyekszem majd lazább lenni :)

19. *iceprincess* (válaszként erre: 11. - 00dfb24292)
2021. okt. 2. 12:39
Igyekszem :) Nem tartom magam "rossz nőnek", nem vagyok csúnya, nem hiszem, hogy ez lett volna a probléma :) Valőszínűleg én görcsölhettem rá jobban az egészre a kelleténél.
18. kannanana (válaszként erre: 15. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 12:37
Én is ilyen vagyok, de megoldható minden, hidd el. Amúgy tényleg randizz sokat, ismerkedj. Van amiből csak egy jó poén lesz, van akivel dumálsz egy jót, meg rossz tapasztalat is. Aztán előbb-utóbb jön valaki, akivel működni fog. Szurkolok Neked, fel a fejjel!
17. *iceprincess* (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 2. 12:36

Nem hiszem. Ez már nem fog kiderülni szerintem.


Nem írt semmit, se este, se ma eddig. Én nem fogom így erőltetni ezt szerintem.


Nem beszélgettünk még előtte, csak írkáltunk.

16. *iceprincess* (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. okt. 2. 12:32
A kézfogás az elején még oké is. A vége zavart jobban :( Elindultunk, és mintha maga sem tudta volna mi legyen, elkezdtünk sétálni felém, de így konkrétan nem kérdezte meg vagy mondta, hogy akkor hazakísérnélek. Beszélgettünk közben és egyszer csak megállt, hogy ő még első találkozásnál inkább nem kísérne hazáig. Én nem erőltettem így, mondtam, hogy persze, úgyis itt lakok 10 percre. De nagyon fura volt. Nem hiszem, hogy azt szűrte volna le, hogy nem érdekel, szerintem semmi jelét nem adtam.
15. *iceprincess* (válaszként erre: 8. - PanniBp.)
2021. okt. 2. 12:24
Igen, lehet ezt kellett volna. Csak az a baj, hogy ezek nekem nem jutnak ott helyben eszembe és utólag agyalok :(
14. *iceprincess* (válaszként erre: 7. - Kannanana)
2021. okt. 2. 12:23

Igen, még így 1 hetes "ismeretség" után is rosszul esik kicsit.

Nagyon beszédes amúgy, és nem tűnt félénknek. Persze egy egészséges izgalom volt benne is, azt láttam, de hát ez természetes.

Az mondjuk az írásából is lejött, hogy komolyabb típus, türelmes, olyan igazi úriember :) De közben humoros is, beszéltünk komolyabb, és kevésbé komoly témákról is. Szóba került (már chatelésnél is), hogy már a tindert is csak nagyon ritkán használja, ráírni is alig ír már valakire, mert nincs túl sok jó tapasztalata itt, csak bennem látott valami pluszt.

32 vagyunk mindketten.

13. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 12:19
Ezek szerint akkor élőben rád se volt kellő hatással, Szerintem ha nem keres akkor nem jöttél be neki eléggé.Vagy ilyen fura és azt várná te udvarolj neki. Ne tedd :D Csak lazán a másik fiúval. Az esélytelenek nyugalma mindig jól szokott elsülni :)Ha mást nem beszélgetsz vele. Egy újabb tapasztalat.
12. *iceprincess* (válaszként erre: 6. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 2. 12:12
Nem vagyok 20-as :) 32 vagyok, ő is. Csak én egy hosszabb komoly kapcsolatból jöttem ki (nem most) és nincs sok tapasztalatom randizás terén. Ezért ez nekem nagyon új terep. De ha így haladok, és ilyen "szuperül" sikerül mind, úgy érzem, jó sok tapasztalatom lesz :D
11. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 11:35
Ha úgy érzed, hogy nem nyűgözted le, akkor úgy is van. Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy vonzó nő. Találkozz a másikkal is, és vedd lazábban a dolgot, csak érezd jól magad. Ha vele sem jön össze, NEXT. Nyugi!
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 11:32

Nem lehet, hogy túl jónak talált? Gátlásos és valami megerősítést vár, hogy biztos lesz folytatás, már nem akar csalódni. Látatlanban isten tudja mi jár a fejében.


Atóta sem írt,hogy értél haza, nagyon jól érezte veled magát stb. ?


Előtte bekapcsolt kamerával beszélgettetek?

9. Bichi (válaszként erre: 1. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 11:28

Hát én nem vagyok az az alapból tartózkodó típus, de az első randi, az első beszélgetések nem mindig gördülékenyek, az ember még nehezen adja önmagát.

A chat számomra nem tartozik a "beszélgetés" kategóriába, hisz átgondolhatod, visszatörölheted, ellenben az élőszóval. Számomra a chat mindössze információszerzés, vagy információközlés.

Az meg, hogy mit mondott a végén, nem jelent semmit, lehet ő úgy gondolja, hogy te nem viselkedtél úgy, mint aki érdeklődik utána, és szeretne mégegyszer találkozni vele. A kézfogás szerintem normális, nem mindenki szereti rögtön puszilgatni a másikat (pl. én sem).

Én az egészből csak a "nem hazakisérést" nem értem, az nekem nagyon fura, de ki tudja, lehet, hogy sokszor mondták már neki, hogy nem szeretnék, ha rögtön tudnák, hogy hol lakik, és ebből indult ki.

Ezeket simán lehet tisztázni, én mondjuk ott helyben mondtam volna, hogy szeretném (ha így lenne).

8. PanniBp. (válaszként erre: 4. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 11:06
" Ha van kedved írj, - ekkor kellett volna rákérdezni, s te örömmel válaszolsz?" A kérdés költői maradt, s ez a baj, el kell varrni a szálakat.
7. kannanana (válaszként erre: 6. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 2. 10:58

Egy randit sem kell véresen komolyan venni, de ha valakinek nagyon szimpi a másik, úgyis fájni fog, ha nem keresi. Mondjuk jobban jár így a FI, mintha pár hónap után találná ki a pasi, hogy na akkor ennyi volt.

A kimértség nem jelent nagy bajt, lehet, hogy tényleg ilyen. Kérdés, hogy egy kapcsolatban mennyire tartja fent a tartózkodó énjét, és, hogy neked mennyire szeretetnyelved az érintés.

Szerintem ha nem ír is írhatsz neki még egyszer, hogy jól érezted magad stb. Lehet, hogy csak félénk és így tolta át rád a feladatot, hogy mondd meg te, hogy mit szeretnél. Az internetes társkeresés során a pasik rengeteg önbizalmat vesztenek a nem ír vissza, eltűnik típusú nők miatt. Ugyanúgy, ahogy a nőknek meg jut a csak szexre kellettem volna fájdalom.

A korosztály viszont tényleg fontos lenne, hány évesek vagytok?

2021. okt. 2. 10:41

Hány éves vagy? Gondolom korai 20as. Anno én is sokat gyötrődtem egy-egy randi után, de 25-27 éves korodig ezt úgyis levetkőzöd.

Egyébként szingli koromban volt olyan, hogy 4 sráccal találkoztam (nem egyszerre), és egyikből sem lett semmi.

Mindegyikük csak szexet keresett, amit elfelejtettek előtte (vagy legkésőbb a randin) megemlíteni 😀

Örülök neki, hogy nem kell már ilyen dolgokkal foglalkoznom.

5. *iceprincess* (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2021. okt. 2. 10:22
Elmegyek mindenképp, már amennyiben ma sikerül leegyeztetni végre pontosan :) De mindenből tanul az ember, most már inkább olyan "lesz, ami lesz" alapon megyek. Lehet a tegnapinál picit nagyobb elvárásaim voltak, hiszen olyan jól elbeszélgettünk eddig, és nagy reményeket fűztem hozzá.
4. *iceprincess* (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 2. 10:18
Azt nem is veszem, én sem vagyok abszolút az az "első randin irány az ágy" típus :) Csak nekem ez így kicsit olyan kettős volt, nem nagyon tudom hova tenni az egészet. Bár ha többet nem ír, akkor megvan a válasz legalább. Ez a "ha van kedved, írj" is olyan lepattintós volt, ha komolyabban érdekelném, valószínűleg ő keresne.
2021. okt. 2. 09:27

Ilyenkor szokott a második a befutó lenni. 😀

Menj el a másikkal is!

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 09:15
Én nem venném rossznéven, ha kimért, legalább abban biztos lehetsz, nem az ágyba akart egyből cipelni. Nem egy ingyen kufircra hajtott.
2021. okt. 2. 09:04

Sziasztok!


A véleményeteket szeretném kérni. Kb 2 hete regisztráltam társkeresőre (tinder és fb társkereső). Nyilván volt több zsákutca, ahol vagy kiderült, hogy nem egy a cél (én komoly kapcsolatot szeretnék), vagy csak egyszerűen egy idő után kimerült a beszélgetés. Viszont van 2 férfi, akivel kb 1-másfél hete napi szinten beszélgetünk, és ők randira is hívtak.


Egyikükkel tegnap találkoztam, de most totál bizonytalan vagyok. Chaten nagyon jól megértettük egymást, rengeteg közös téma, nagyon gördülékenyen el tudtunk beszélgetni. Élőben sem volt baj (egy kis feszengés volt persze, de ez még normális szerintem :)), nem voltak kínos csendek, többször utalt arra is a beszélgetés során, amit korábban írtam, szóval ez is pozitív, látszott, hogy tényleg figyelt mindenre. Az már a chatelés során is lejött, hogy komoly gondolkodású, kicsit régimódi is talán, a randit sem erőltette túlzottan így 1 hét után, írta, hogy ha korai, akkor lehet később is. Csak most azért van bennem ez a bizonytalanság, mert bár valóban úgy érzem, hogy jól sikerült, nagyon jól elbeszélgettünk, nevettünk sokat, de például semmi flört nem volt, fizikailag sem közeledett egyáltalán, kicsit olyan kimértséget éreztem részéről. Bemutatkozáskor kézfogás, a randi végén eljött velem egy darabig, majd közölte, hogy első találkozó után inkább nem kísérne még haza, ha van kedvem, írjak nyugodtan tinderen (nem jelöltük be egymást még fb-n), és 2 puszi után elváltunk. Nincsenek persze nagy elvárásaim egy randi után, csak ez így kicsit most csalódás volt :( Ha ő nem fog keresni (nagyon úgy érzem, hogy ez így ennyi volt), én biztos nem fogok futni utána. És ő volt a 2 férfi közül, akihez nagyobb reményeket fűztem :( Én benne lennék 2.randiban, de nagyon úgy érzem, hogy nem lesz.

Nektek volt már esetleg hasonló? Szerintetek ezek alapján ennyire nem jöttem be neki vagy ez a régimódisága miatt lenne?



A másikkal holnap délutánra beszéltük meg a találkozót, de még nincs teljesen lefixálva sem. Vele is viszonylag jól elbeszélgettem eddig, de közel sem érzem magam annyira egy hullámhosszon vele, mint az első férfival, így kicsit félek is, hogy esetleg kínos lesz. De egy esélyt mindenképp meg akarok adni neki is. Csak most kicsit rombolt az amúgy sem sok önbizalmamon a tegnapi randi is, és emiatt még negatívabban állok a holnapihoz is :/ Bár a tegnapiból kiindulva akár még fordítva is elsülhet és lehet ez jobban sikerül :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook