Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi után - vélemények? fórum

Első randi után - vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. Ildi (válaszként erre: 55. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 20:02
Nyugodtan írd meg Neki:)
59. Epresturmix (válaszként erre: 55. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 20:00
Most látom. Szerintem ennyit simán írnék neki. Nincsen ebben semmi. :)
58. 9cc76994c5 (válaszként erre: 55. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 20:00
Adj még egy esélyt,hátha!!!
2021. okt. 3. 19:59
Na mizu csajszi? Megvolt a második randi?:)
56. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 19:58
Neked se tetszik mindenki. Majd lesz aki kapar utánad :)
2021. okt. 3. 19:07
Megvolt a mai randi is, nem is tudom. Teljesen más a srác, nagyon félénk. Eleinte nehezen indult be a beszélgetés vele, sok kínos csend volt, de a végére azért oldódott valamennyit. Megittunk egy kávét, utána még leültünk egy kicsit egy padra is beszélgetni, majd hazakísért. Vele is 2 puszival váltunk el és megköszönte a randit. De rajta látszott, hogy ő tényleg alapból ilyen félénk típus, szóval az is lehet, hogy akarna második randit, csak nem mer kezdeményezni. Összességében nekem pozitívabb volt, mint a pénteki találkozó, lehet annyit megírok még neki, hogy jól éreztem magam és meglátom mit lép rá. Szerintetek ez rossz ötlet? Alapvetően jól elbeszélgettünk (legalább is így a végére), tetszik a gondolkodásmódja, bár ez a félénkség kicsit sok. De lehet még egy találkozót megérne. Csak úgy érzem magától ő lehet nem keresne és kellene egy kis lökés neki :D Nem fogom újabb randira hívni, csak gondoltam, feldobom neki a labdát :) Ha meg valami semleges válasz jön csak, akkor legalább tudom, hogy ennyi.
54. 9cc76994c5 (válaszként erre: 52. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 12:18
Két pasi nem a világ, az élet nem lanyregwny, hogy egyből jön az igaz
53. D.o.n. (válaszként erre: 4. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 10:59
Lehet, őt is lepattintották már többen és tart a hiábavaló reménykedéstől. Akár ez is benne lehet.
2021. okt. 3. 10:40

A mai randipartneremre meg ráírtam most délelőtt végül, csak így tisztázás miatt, hogy egyébként nekem jó lenne a ma délután, lehet kicsit félreérthető is voltam korábban (jónak tűnik, így fogalmaztam akkor).

Csak így érzem tisztának a lelkiismeretem, nem akartam, hogy esetleg azt higgye, hogy itt az elérhetetlent játszom, vagy bármi. Bár továbbra is fura, hogy ő is kérdezhette volna tegnap, hogy akkor jó-e nekem végül. Mindegy, túlléptem ezen és írtam. Válaszolt egy órán belül, hogy ő is épp kérdezni akarta és persze, neki továbbra is jó. Ez kicsit érdekes nekem, de elengedem, találkozunk ma, az esélyt meg kell adni, majd kiderül :)

51. *iceprincess* (válaszként erre: 50. - Joezai)
2021. okt. 3. 10:21

Most már belátom én is sajnos. Nyilván valahol éreztem én ezt már akkor is, csak még próbáltam kapaszkodni valami szalmaszálba, hogy esetleg mégsem úgy gondolta :)

Ez kb ilyen "jól elbeszélgettünk, de nincs meg a kémia" típusú lerázás.


De most így 1 nappal utána már én is úgy látom egyébként, hogy azon kívül, hogy bejött külsőleg is valamennyire, részemről sem volt meg igazán az a bizonyos szikra.

50. joezai (válaszként erre: 1. - *iceprincess*)
2021. okt. 3. 10:05

Szia! Férfiként mondom Neked, hogy sajnos el kell őt engedned, ezek után még akkor is felemás lenne, ha mégis ő keresne. Egy randi után nem mondunk olyat a számunkra szimpatikus nőnek, akivel még találkozni szeretnénk, sőt..., hogy írjon ha van kedve. Vagy túl laza akart lenni vagy mégsem gondolja komolyan. Szerintem...

Hidd el, aki szeretne Veled találkozni, közeledni, azt érezni fogod.

49. *iceprincess* (válaszként erre: 46. - 9cc76994c5)
2021. okt. 3. 07:09
Nem is rossz ötlet :))
48. *iceprincess* (válaszként erre: 45. - 9cc76994c5)
2021. okt. 3. 07:08
Azért én inkább régimódi vagyok ilyen tekintetben, és szeretném, ha nem nekem kellene randira hívni egy férfit vagy udvarolni neki :D
47. *iceprincess* (válaszként erre: 43. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 3. 07:05

Persze, csak a reménytelen romantikus énem azt hitte, hogy ez majd ilyen könnyen megy :D


Ők nagyon nem annak tűnnek. Csak ez olyan fura nekem, hogy eddig mintha ő akarta volna jobban az egész ismerkedést, feldobja a találkozást, aztán köddé válik. Vagy akadt valaki más neki vagy ennyire töketlen tényleg (már bocsánat a kifejezésért :)).


De igyekszem kitartó lenni, úgy látom nagy adag kitartás kell majd ide :)

46. 9cc76994c5 (válaszként erre: 44. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 21:29

iceprincess a neved,vagyis jéghercegnő

Jut eszembe: Irány a Műjég. Dédanyáink is ott randiztak!

45. 9cc76994c5 (válaszként erre: 41. - Onepeople)
2021. okt. 2. 21:07
Pontosan, nemhogy neki kellene javasolnia az új randit,sőt még a helyszint is.Bár,ki tudja,vannak nők,akiknek bejönnek a málé pasik ,mert kiélhetik felettük anyai-diktátor ösztöneiket.))))
44. 9cc76994c5 (válaszként erre: 40. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 20:32
két ember az még semmi
2021. okt. 2. 20:21

Ne szűkítsd le a kört erre a 2 emberre, ismerkedj tovább. Lehet, hogy hónapokba telik,de biztos találsz egy számodra megfelelő embert.

Mert eddig úgy néz ki, hogy ők nem azok. Ne add fel!

42. *iceprincess* (válaszként erre: 41. - Onepeople)
2021. okt. 2. 20:02

Nem tudom, eddig nem az jött le, hogy nagyon határozatlan lenne. Mondjuk 1 hét beszélgetés után sokat nyilván nem lehet még megtudni róla, hogy valójában milyen is.

Azért egy randit nem aznap kellene lebeszélni, én úgy gondolom. Vagy ha meggondolta magát valami miatt és mégsem akar találkozni, lehetne benne annyi gerinc, hogy megírja. Akkor ne raboljuk egymás idejét.

41. onepeople (válaszként erre: 30. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 19:45
Nem árt ha van benne kiállás, határozottság, képes önállóan feltalálni magát, tájékozott és ennek megfelelően tud program ötleteket kitalálni. Aki nyámnyila vagy kényelmes ember, nehezen lehet előrébb jutni.
40. *iceprincess* (válaszként erre: 39. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 19:27

Lehetséges. Az ex téma csak érintőlegesen merült fel, amikor kérdezte, hogy én egyébként mióta vagyok fent tinderen. És erre mondta, hogy nincsenek igazán jó tapasztalatai innen, legalábbis így ismerkedés téren, és amúgy 1-2 rövidebb kapcsolata volt, ami innen indult.


Túllépek inkább rajta.


Ami most jobban idegesít, az a holnapi randim. Én nem tudom, mit tettem, hogy ilyen embereket fogok itt ki elsőre :D Szerdán kérdezte, hogy van-e kedvem találkozni hétvégén. Írtam, hogy persze, csak még nem tudom, hogy alakul a hétvége, melyik nap lesz jó. Neki szombaton csak este jó, de vasárnap bármikor. Szombat este nekem nem jó, mert barátnőkkel fogok szülinapozni. De írtam, hogy vasárnap délután oké, úgy néz ki. Erre ő, hogy rendben, már várja, de ha közbejön valami, szóljak és átrakjuk máskorra. És ennyi. Jóéjt kívántunk és azóta semmi. Vártam volna, hogy akkor majd ír valamikor, hogy pontosítunk, de hát most komolyan nekem kellene rákérdezni? Az olyan, mint ha futnék utána.

39. 9cc76994c5 (válaszként erre: 36. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 18:56
lehet, nincs túl az exén,lehet,sosem volt komoly kapcsolata,nem tudom,sok minden lehet,mindenesetre nem egyenes jellem
38. 9cc76994c5 (válaszként erre: 36. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 18:50
Mindig van remény és sosem tudni miből lesz kapcsolat.
37. 641159ede0 (válaszként erre: 34. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 16:58
Egyetértek, Én is így gondolom!
36. *iceprincess* (válaszként erre: 34. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 16:56

Nekem is nagyon annak tűnik, csak valahol reménykedtem, gondolom, hogy mással is magyarázható. Túl sokat akartam belelátni valószínűleg.

Látszik, hogy kezdő randizó vagyok, és itt elsőre a nagy szerelmet várom :D


De a másik sem tűnik jobbnak, holnapi randi konkrét időpont nélkül... Hát utána sem fogok futni, az tuti :))

35. 9cc76994c5 (válaszként erre: 32. - Sirga)
2021. okt. 2. 16:49
Jó,nem szerelmes első randin,szóval az olyan pasi, akinek az adott nő bejövős,az nem igy viselkedik.
34. 9cc76994c5 (válaszként erre: 30. - *iceprincess*)
2021. okt. 2. 16:48

A régimódi férfi határozott. Ez egy nyámnyila szerintem,nem régimódi. Nekem mást jelent a régimódi. Nyomulás az nem feltétlen az,hogy lelök az ágyra,aztán durr-bele,de tudja mit akar. Eleve felajánl egy konkrét időpontot a további randira, ez az "majd beszélünk" egy sima lekoptatós duma.

Ne törődj vele túl sokat, vár még Rád jobb.

33. 00dfb24292 (válaszként erre: 24. - Sirga)
2021. okt. 2. 16:38
Inkább közömbösnek tűnik, mint régimódinak.
32. Sirga (válaszként erre: 28. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 16:01
Szerelmes? Első randin nem feltétlenül ... Másrészt lehet, én is régimódi vagyok, nem szeretem a "nyomulást". Számomra az azt sugallja, hogy rövid távra tervez.
31. *iceprincess* (válaszként erre: 29. - 9cc76994c5)
2021. okt. 2. 15:57
Talán 4 pont stimmel nagyjából :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook