Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2008. dec. 28. 13:58
Sziasztok!Öszinte leszek én 13éves voltam ö 15.Igazi iskola szerelem már "jártunk" egy ideje mondjuk ugy 2-3hónapja.De ez csak abban merült ki,hogy megfogtuk egymás kezét és iskola után mindig haza kisért:DAztán romantikus lány regény rész következik :egy nap amikor megint haza kisért átölelve áltunk és mondta had csókoljon meg én féltem nem tudtam,hogy kell mondtam is neki.Erre ő csak nyissam ki a szám és csináljam azt amit ö.Na hát ugy is lett igazi nyelves csók volt.Elsöre azt éreztem,hogy fújj tiszta nyálas meg minden....de aztán ugy megtetszet,hogy ott álltunk még ugyan azon a helyen és vagy 2órán keresztül csókoloztunk. :D A végére igazi profi lettem.Folytatás:Az elsö csók szép emlék maradt,de a folytatás nem annyira.Együtt voltunk még 1évet de ő már többre vágyott/sex/megértettem mert ő már 16volt de én még csak 14 és nem akartam vele még lefeküdni hiába voltam szerelmes és hiába volt türelmes igy vége lett azt mondta keress olyat aki lefekszik vele.Hát ebben már nem volt romantica.Mégannyit,hogy számomra nagyon fontos a csók.Fontosabb mint a sex.Bensöségesebb,érzelmesebb,stb.Nem hiába nem csókolonak a "k-sem".És szerintem annál nincs szebb érzés a világon amikor hosszú vágyakozás után végre elcsattan az elsö csók.Azt az érzést szerintem semmi nem tudja felül mulni.
2008. dec. 28. 09:48
köszike most más problémánk van tul gyorsan megtörtént más:S:D nem tehetek róla h az érzéseim kitörtek de hát tegnap 1 órán keresztül reszketett és nevetet:S remélem rendbe jövünk nagyon szeretem:'(
333. nMucus (válaszként erre: 331. - Romantikusrác)
2008. dec. 27. 19:04

Szia! Talán elsiettétek a dolgot, és ezért se volt olyan jó... Mondjuk ezt pont én mondom...Na mind1! :)

Am sztem ezt így nem lehet megfogalmazni, hogy mit csinálj, hogy kezd el, stb... Azt érezni fogod, hogy mikor csókold meg, mikor megfelelő a pillanat, az pedig, hogy mit hogy tegyél, az pedig jön belülről.

És minél többet "gyakorlod" majd annál könnyebbnek és szebbnek fogod Te is látni ezt az egész "csók dolgot"! :)

332. nMucus
2008. dec. 27. 18:58

2004.05.01.-én volt az első, én 17, ő 26 éves volt.

Meglepetésszerűen megtörtént, megismerkedésünk napján, amikor hazakísért... :) A csókot nem bántam meg, szép emlék, nem úgy mint az utána 3-4 hónapig tartó kapcsolatunk. Bár "örülök", hogy megtörtént, mert sokat tanultam ebből az egészből. :)

Utána voltak próbálkozások, de az első igazán jó csókomat nem olyan rég (21évesen) kaptam, egy ismeretlen sráctól egy buliban. :) Ezzel gondolom sokan nem értenek egyet, de egyáltalán nem bántam meg! Nagyon-nagyon jó volt! :$ A dolognak eddig sajnos nem igazán mondanám, hogy volt folytatása, de ami késik nem feltétlenül múlik. Fő az optimizmus! :)

2008. dec. 26. 13:57
sziasztok segitsetek mit csináljak 16 leszek nagyon aranyos romantikus fiu vagyok van egy komoly kapcsolatom elsö nap meg volt vele az elsö csók de nem tudom furra volt mint ha ö se lenne jártas a dologban h tudok vezetni?! és mit csinálkjak h kezdjem el mi legyen közbe és a végén kb egy rövid 2 sorba meg fogalmazhatná nekem valaki köszi puszi mindenkinek elöre(K)
330. e0e5b9da70 (válaszként erre: 329. - 5de108d345)
2008. dec. 23. 18:45
nemcsak a nyelves csók a csók.Több csókfata létezik :)Ami pedik a csajt illeti azt nemtudom...lehet csak nagyon jó barátok...de azt nemtom vajon miért bezézgetik egymást :S
2008. dec. 23. 15:47

Szerintetek mi számít csóknak?Csak a nyelves a csók?

Nem tudom féltékeny legyek vagy ne? A barátom nagyon szeret (legalább is ezt mondja) De tegnap nem velem beszélt mikrofonon hanem egy másik lánnyal ezzel a lánnyal beceneveket adtak egymásnak.

Ez kicsit rosszul esett!Nem tom mit mondjak neki hogy több ilyen ne forduljon elő és hogy ne tartson féltékenynek!!!!!?????

328. Fiatal nő (válaszként erre: 327. - E0e5b9da70)
2008. dec. 23. 12:15

Nem tudom, én mindig a jövőbe is gondolkozom. Ha valaki nem néz előre, annak mi értelme..?

Persze nézete válogatja. :-)

327. e0e5b9da70 (válaszként erre: 326. - 5de108d345)
2008. dec. 23. 11:09

Szivesen Emma,de sztem lehet......de hozzákell tennem még nfiatalok vagytok ha a srác is akorú mint te.....ez csak idővel derül ki mennyire is lesz komoly.

De ha elfogadsz egy tanácsot sose a jövőröl álmodozzál mindig a jelente gondolj,hogy most mennyire jó vele meg minden. :)

2008. dec. 22. 20:19

SZERINTETEK LEHET EBBŐL A SZERELEMBŐL VALAMI KOMOLY HISZEN NAGYON SZERETJÜK EGYMÁST!?

JA KÖSZI A TANÁCSOT VIVA!!:D

2008. dec. 22. 11:38
Nem akarom meg megtalalni az igazit :D sztem olyan 18-20 nal fogom keresni de koszi
324. e0e5b9da70 (válaszként erre: 320. - 5de108d345)
2008. dec. 21. 19:29

E.M.M.A!!!! Ezt nyugodtan elmondhatod neki is!!!! Mond neki hogy nagyon szeretlek és szeretek veled csókolózni,de aztvettem észre ,hogy te hamar abbahagyod.Talán roszul csókolok?(ezt nyugodtan kérdezd meg tőle) Mert lehet mivel még először csókolóztál nem a tökéletes azt is gyakorolni kell....:D és mivel szeret nemakar megbántani és nememlíti.

Ha mondjuk tényleg ez volt a baj és ő is megmondta akkor mond meg neki hogy tanítson téged!!!!Hidd el fog is tanítani...(engem is a pasim tanított meg JÓL csókolózni :))

323. e0e5b9da70 (válaszként erre: 321. - David_nx)
2008. dec. 21. 19:24
jAJJ 1 kérdésre nemválaszoltam a veszekedés az természetes lehet úgyöszefogtok majd veszni hogy szünetet is kell tartani,de ha tényleg szeretirek majd egymást tuti kibékültök...:D
322. e0e5b9da70 (válaszként erre: 321. - David_nx)
2008. dec. 21. 19:23

Hát david.....sajna ezt nemtom pontosan mivel nekem a leghoszabb kapcsim eddig 2 hónap volt...XD

de viszont hiszek az igaz szerelemben és nem 1 embert ismerek aki már több mint 3 éve van együtt uyganazzal az emberrel...Amúgy azt javaslom,hogy ha te yolan romantikus fajta vagy keresheted az igazit,de akkor sok jóból kimaradsz....nagyon fiatal vagy még ÉLVEZD KI!!! elég 23-24 vagy ahogy tetartod jónak keresni az igazit...:D:D

321. david_nx (válaszként erre: 318. - E0e5b9da70)
2008. dec. 21. 18:52
KOsz viva megnyugodtam. Es meg valami ahogy itt olvasom a cimmenteket (kb az oszzeset xD) eleg furanak tartom h valakik 3-4-5 evig jarnak. Lehet h ez csak a korom miatt (13) de hat ti nem veszekedted meg semmi h enyi ideig kibirjatok? Vagy ez termeszetes ha az igazit megtalaltad? Koszike elorre is. puszi
2008. dec. 21. 17:19

Sziasztok! ÉN 11 éves vagyok és 3 hónapja járok a pasimmal.Múlthéten megtörtént az első csók.:D NAGYON NAGYON NAGYON JÓ VOLT!!!:D Azóta szinte mindig csókolózunk,csak van 1 kis bibi a srác mindig hamar befejezi. Mit tegyek hogy egy kicsit több időt fordítson rá Ne csak 10 másodpercet!?

!!!!!!!!!!!SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 20. 23:37

Sziasztok. Mivel már majdnem 20 éves vagyok, és még soha nem volt pasim, és jött egy srác, aki akart járni velem, ő 21 volt, és még ő sem csokolozott, elkeztünk jarni, de nekem nem tetszett a srác, csak jo volt h van valakim. És megvolt az első csok köztünk. Az első pár csok után nagyon rossz volt, mert nem jött be nekem a srác, ezért már tudtam h nem kellett volna, nem is éreztem semmi olyat h hu de jo volt meg ilyenek. De azért 3 honapig jártunk...

Igy utolag már tényleg ugy gondolkodom, h nem azért kell, h megtörténjen, hanem azzal kell, akit akarunk is.

318. e0e5b9da70 (válaszként erre: 315. - David_nx)
2008. dec. 20. 20:57
Mi sose hazudunk a csókba..:D:D Ha a csaj aztmondta hogy jó akkor az tuti,hogy jó!!! XDXD
317. e0e5b9da70 (válaszként erre: 316. - 99096144a5)
2008. dec. 20. 20:53
Szia.Hát én nemvok pasi szal nemtom ,hogy ezekert pontoan mire mondta. Ha többszőr mondta le a randit és mindig rosszúlétre panaszkodott és utána sokszór mondogatta azmár gyanús.A cigivel kapcsolatba meg azért kérdezhette meg,hogy ha utána megcsókol vagy közbe neked is jólessen.Mert sokan nembírják a füst ízét és neked akar jót.Ami pedig a szád ízéről mondott onnan tudhatod meg,hogy sokszór akar veled csókolózni.Ha mondjuk csak ültök egymás melett és hirtelen megcsókol,nemis számítasz rá az aztjelenti hogy szeret és tényleg ízlik neki a csókod. :):)
2008. dec. 20. 19:08
sziasztok!még régebben egy pasi akivel smároltam azt mondtah finom a szám, ez mire utalt?és megkérdezte h mit szólok hozzá h ha néha elszív pár cigit, ez szerintetek azt jelentete h fontos vagyok neki?és egyszer amikor lemondta a randinkat mert rosszul volt a meleg miatt akkor utánna párszor elmondta h mien szarul volt, ezt azért csinálta mert hazudott vagy mert azt akarta h nehohy azt hidjem h hazudott és meggyőzzön?
2008. dec. 19. 20:15
Sziasztok! Nekem 2 nappal ezelott tortent meg az 1. Mondjuk igaz h csak poenbol volt (fogadas) de naon jo volt.Eloszor en is azt hittem h Uristen mit csinaljak de minden ment magatol.Szal nem kell senkinek semmitol felni.Es a csaj azt mondta h jol csokolok.Sztetek ez jo? xD
314. e0e5b9da70 (válaszként erre: 311. - Vica0404)
2008. dec. 14. 16:20
Nincs megszabva,hogy mikor csokolózzál először.Hidd el magától fog jönni :):):)
313. Fiatal nő (válaszként erre: 311. - Vica0404)
2008. dec. 9. 15:56
Hát van még bőven időd. Nem kell semmit elsietni. Majd jön magától. :-)
312. sunshinegirl (válaszként erre: 311. - Vica0404)
2008. dec. 8. 21:40
Vica, 17 vagyok,,...sokan talán azt mondják, hogy hamarabb..de én nem bántam meg, hogy vártam vele..
2008. dec. 8. 18:34
Sziasztok! én még nem csókolóztam és mostanában nem is akarok:) én még várnák vele éveket..:) csak azt szeretném megkérdezni hogy melyik a normál év amikor nyugodtan csókolózhatsz.....?:))
2008. dec. 8. 09:24

Megtörtént:)..És mostmár én is csak azt tudom irni azoknak, akik nem tudják, hogy mit csináljanak, hogy akkor majd ugyis tudni fogjátok:D és, hogy ne gondolkozzatok!

Nagyon nagyon szépen köszi mindenkinek aki válaszolt a kérdéseimre:)...Egy picit bakiztam, a legeslegelején elfelejtettem becsukni a szemem, mert állandóan járt az agyam...(aztán már nem:))..Tehát:senki ne gondolkozzon!hehe

309. pemete (válaszként erre: 308. - Fiatal nő)
2008. dec. 1. 19:40
Én jobb szeretem konkrétan megmondani hogy mi van:)
308. Fiatal nő (válaszként erre: 307. - Pemete)
2008. nov. 30. 19:09
Pontosan, erre próbáltam célozni virágnyelven... X-D
307. pemete (válaszként erre: 306. - Sunshinegirl)
2008. nov. 30. 16:07
Nyugi, ne izgulj:) Ő a te szádba dugja a nyelvét, te meg az övébe. Aztén valahogy összegabalyodnak:p
2008. nov. 30. 16:00
ezt nem teljesen értem....:)...
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook