Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai fórum

Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1292. Edo13
2011. dec. 6. 10:37

Sziasztok!


Hegpet!

Ne aggódj a szuri miatt!Biztos hamar megnyugszik Joa!Emlékszem,hogy Norbi mire elkezdett volna sírni,már bent is volt a második injekció.Inkább a lefogás ijeszti meg őket sztem.

Ami a fejőt illeti,nekem a kézi is tökéletes volt...Te érzed,hogy kell e vagy sem...

Mi jól vagyunk,bár Norbi tegnap kiidegelt este.Nem akaródzott elaludni,akármit csináltam,csak ordított.:S


Kolli!

Norbi játékot kap Mikire.Egy gyurma szettet vettem neki.Én sem szívesem tömöm csokival,de azért amit mástól kapott,megeheti.


Földlakó!

Légy résen!Megvannak számlálva a napjaid!:)Ahogy olvastam,hogy hasmenésed van,azt gondoltam "na tuti ma már meg is születik a bébi".

1291. HegPet
2011. dec. 6. 09:23

Boldog Mikulás Napot Csajok!!!! :-D


Mi jól vagyunk, Joa alszik szépen, tegnap Apcával hallgattak zenéket, mert szeretné, ha a fia zenélne ... :-D csellón persze, de megírom nektek, kit hallgassatok meg. Mi nagyon szeretjük! :-)

The Piano Guys


én imádom az összes számukat, és Joa is szereti pl. a Moonlight-ot! :-D

Teszteljük a Drágámat!


Csajok, én úgy döntöttem, visszaviszem az elektromos fejőgépet, mert ha fejek is, nem lesz több tejem, mint amit Joa kiszippant belőlem ...

így is alig van időm fejni, mert mindig sír, nyavalyog, mert biztos unatkozik és próbálok vele foglalkozni. Főzni nem is tudok, mostanában sokszor kér enni, biztos növekedési fázisban van, mert tegnap is 6 helyett 8szor evett.

De azt mondanom kell, hogy amit az elektromos kütyühez meg kellett venni a kézi fejőt, úgyhogy ha lesz időm, megpróbálok fejni neki. De ált. akkor fejek, amikor Apca itthon van és lefoglalja a csöppömet.


Egész hétvégén megint csak sírt-sírt, Apcával ismerkedik olyankor és gondolom nehéz neki őt megszoknia, amikor itt van velünk 2 napig.


Jah és úgy látszik, nekünk az Espumisan válik be hasfájásra, a víztől jobban görcsölt, úgyhogy azt nem is használom már. Jó drága is volt, most meg ott állhat a polcon.


Anyumék játszószőnyeget akarnak Joának, mi elmentünk és megvettük és azon tegnap elszórakozott este Apcával ... Jókat nevettek együtt ... :-)


Ki hogy van?


Földlakó mizu veletek? Minden dísz a helyén van? Most már aztán tényleg pihenj nekem! :-)


Kolli, várom a beszámolódat, hogy milyen volt Csenge randija a Mikulással! :-)


Edo, tegnap meg is kérdezte a védőnő, hogy egyedül megyek-e Joával? na ezután gondoltam, Jézusom, szegény Joámnak hogy fog fájni a combja, mert 2-t kap egyszerre, na és azután hogy fogom megnyugtatni...



Na most egyek aludni én is ... de majd jövök.

1290. Bóbi83 (válaszként erre: 1285. - 2f26e3ce5e)
2011. dec. 5. 17:42
Én is éreztem ilyet, elég kellemes volt. :)
2011. dec. 5. 14:12

Persze, fő a biztonság, és hogy ne izgulj!


Basszus, akkora kupit csináltam, hogy csak na...


Karácsonyi ablakdíszeket csinálok és förtelem, hogy az egész lakás tele van boa darabokkal, meg girlanddal :D

2011. dec. 5. 11:39
21 hetes,úgyhogy még csak félidőnél járok:)Kicsit aggódom,úgyhogy lehet,hogy megnézetem a méhszájamat a dokival.
1287. adbefc7882 (válaszként erre: 1284. - Bóbi83)
2011. dec. 5. 11:32

Igyekszem vigyázni! :)

Nem bánnám, ha kijönne... AZ sem baj, ha marad még benn, csak akkor szűnjenek meg ezek a fájdalmak..

1286. adbefc7882 (válaszként erre: 1285. - 2f26e3ce5e)
2011. dec. 5. 11:32

Szia!

Igen, néha lehet érezni ott a szeméremcsontodnál.

Mennyi idős kismama vagy?

2011. dec. 5. 11:20
Sziasztok csajszik.Most kezdem el egyre jobban érezni a picur mozgását.Éreztetek olyasfélét,mintha mozgolódna és olyan mintha kisugározna a hüvelyembe a mozgása..?
1284. Bóbi83
2011. dec. 5. 11:16
Vigyázz Magadra Földlakó! Heves frontok jönnek felváltva ráadásul.
2011. dec. 5. 07:30

Hahó!

Még nem született meg A Szemem Fénye, szórakozik velem, görcsölgetek összevissza, csak rendszertelenül...Tegnap disznótoroztunk, jól elfáradtam...

Remélem, mindenkivel minden rendben van :)))

Ma még jelentkezem! Puszik!

1282. Dagimanó (válaszként erre: 1281. - Kolli1987)
2011. dec. 4. 16:32

Én egy Smarties csomagot vettem, mert nagyon szereti. Csokit nem nagyon adok neki, úgyhogy szerintem megosztozunk:-) a csoki apáé és anyáé a benne lévő smarties a babáé:-)

Ja és nem maradhat el a virgács sem:-)

1281. Kolli1987
2011. dec. 4. 15:56

Sziasztok!


Tegnap délutáncsajos napot tartottunk Csengével. Vásároltam Mikulásra. Mi ma este fogjuk tartani, mivel hét közbe párom sokáig dolgozik és Csenge nem biztos, hogy reggel felébred a lányom.


Hegpet! Csenge csak idén fog először mikulást látni, hisz tavaly olyan picike volt 3 hetes volt tavaly ilyenkor nem akartam vinni. De idén 6án megyünk Mikulást keresni.


Földlakó hogy vagy? Jaj de izgalmas lehet, hogy már meg is született Ákosod? Szorítok nagyon nektek. :)


Edo és Dagimanó ti mit adtok gyerkőceiteknek? Én egy csomagot állítottam össze amiben van egy kis joghurt, csoki banán próbáltam olyan dolgokat beletenni amit már Csenge is ehet.

1280. Dagimanó (válaszként erre: 1279. - Adbefc7882)
2011. dec. 3. 18:34

Hát, már a hasmenés is lehet jel, mert állítólag szülés előtt pár nappal sokaknak van hasmenése:-)

Na de nem beszélek be semmit, majd jön, ha akar, bár ebben a hidegben lehet jobbnak látja, ha még bent melegszik egy kicsit:-)

2011. dec. 3. 16:21

Ehh... Fájások csökkentek, nyákdugót nem láttam.

Hasmenésem van.

Jaj, olyan jó lenne, ha egyértelmű jelek lennének, mert ez kőkemény szívás így :(

Nem tudom, mikor mire készüljek. Basszus, csak esnék már túl rajta...

Mindenesetre ha holnap kell menni, az brutálszívás lesz, mert disznótorozunk...

Szal valahogy túl kéne esni rajta vagy ma este, vagy akkor bírja ki holnap estig...

1278. Dagimanó (válaszként erre: 1273. - Edo13)
2011. dec. 3. 15:06
Nekem reggel 7 óra körül ment el a nyákdugó és este meglett Márk:-)
1277. Edo13 (válaszként erre: 1267. - HegPet)
2011. dec. 3. 14:30

Ha nagyon félsz az oltás utáni láztól,közvetlen szuri után kúpozd be.

Reméljük nem lesz láza!De ha még is,sztem az nem olyan tartós...

1276. Edo13 (válaszként erre: 1267. - HegPet)
2011. dec. 3. 14:28

Jobbulást Joachimnak!

Brutál ez az éjjeli orrszívás.A szomszédok biztos imádják nálunk is,pláne,hogy már amolyan haldoklós ordítás is társul hozzá.:P

1275. Edo13
2011. dec. 3. 14:25

Földlakó!

Még annyit akartam,hogy nem biztos,hogy rendszeresek lesznek a fájások,szóval ha nagyon nem bírod,irány a kórház!

1274. Edo13
2011. dec. 3. 14:23
Ja és megy a drukk Ákos babának is,hogy gyorsan bújjon kifelé!:)
1273. Edo13 (válaszként erre: 1270. - Adbefc7882)
2011. dec. 3. 14:22

Halihó!


Hú de felgyorsultak az események!:)

Hát nem egyszerű...mindenkinél máshogy indul a dolog.Nekem már jóideje kőkemény fájásaim voltak mire elkezdett szivárogni a magzatvíz.Én a szivárgásnál már mentem a kórházba.

Mindenesetre hívd a dokit,hogy legyen készenlétben!:)

Mostanság nem volt kis véres-barnás valamid?Az a nyákdugó.Nekem ahogy elment a nyákdugó,másnapra szültem.

1272. adbefc7882 (válaszként erre: 1271. - Dagimanó)
2011. dec. 3. 11:08

A Próféta szóljon Belőled, Drága!!! :))


Szerintetek az, hogy izomláz-szerű érzésem van a belső combomban, ami lefelé sugárzik, az jelent valamit?

1271. Dagimanó (válaszként erre: 1270. - Adbefc7882)
2011. dec. 3. 10:31

Hát én ugyan így voltam:-)

Vasárnap délután kezdődött ugyan így, mint Neked, hétfőn reggel elég durván folyt a magzatvíz, ebéd után mentem be (utólag kiderült, már reggel be kellett volna) és este olyan 20:30-kor született:-)

Aztán ki tudja, lehet, hogy nálad ez más, de azért szurkolok:-)

2011. dec. 3. 06:40

Jó reggelt!

Jelentem , ritka sz@r éjszakán vagyok túl :(


Kb: 2 órát aludtam, amit normális alvásnak lehet nevezni. . .

Görcsök jöttek, de nem voltak rendszeresek. Viszont tényleg fájtak, nem egyszerű keményedések voltak. . Nagyon lesugároztak a combomba és a derekamba :(

A helyzet most sem jobb, mert görcsöl a hasam alja, de nincs benne rendszer. Emellett Ákosom alig-alig mocorog.

Nem tudom, mi lehet ez, de ha jósló, akkor rettegek a szüléstől :D

Franc sem tudja, mi van... Ez a magzat víz szivárgás sem egyértelmű... Na, mindegy, elmegyek zuhizni, azt majd meglátom.


Hegpet! Nem hiszem, hogy baja lenne a Pici Joának, ha elmennél vele kicsit a karácsonyi faluba, hiszen az nem egy zárt térben van, nem?


Dagimanó! Hidd el,nem bánnám, ha ez a hétördög már kibújna :D Ti hogy vagytok?

1269. Dagimanó (válaszként erre: 1264. - Adbefc7882)
2011. dec. 3. 05:37

Jó reggelt!


Na van valami? Olyan kíváncsi vagyok :-)

Lehet, hogy a Mikulás hozza Ákost? :-)

1268. HegPet
2011. dec. 2. 22:50

Hétvégén ki mit fog csinálni?


Szép estét mindenkinek! :-D

1267. HegPet
2011. dec. 2. 22:50

Dagimanó, jobbulást nektek!


Edo, te meg írj a Mikulásnak, hogy menjen az üzlet! :-D


Kolli, Csenge hogy viszonyul a Mikuláshoz! Nem fél tőle?


Képzeljétek, mivel eléggé meg voltam fázva héten és ma már egész jól voltam, de most meg Joa orra tele volt takonnyal ... még jó, hogy vettünk olyan porszívós orrszívót és tök jól kijött az orrocskájából:-D vicces volt, hogy beindítottuk 21.30-kor ...


Valaki ismeri a Beco vagy Ergo SSC csatos hordozót? Ccak kérdezem ... vennék valamelyiket, sajnos a kendő nem Joának való, kaptunk kölcsönbe és nem marad meg benne, ugyanis nagyon meleg neki és nem tudja úgy kinyújtani a kezét, ahogy ő szeretné ...


Úgy mennék a Vörösmarty térre egy karácsonyi sétára, de Joát féltem, mert még nem kapott oltást, csak a BCG-t. Majd 13-án izgulhatok az oltás miatt, remélem nem fog belázasodni.

1266. HegPet (válaszként erre: 1257. - Dodolla)
2011. dec. 2. 22:36

szia,


nagyon gratula nektek!:-D


nekem 8-10 hetesen kellett menni dokihoz és a védőnőhöz is!Nem vagy még elkésve.


Vigyázz magadra, egyél sok gyümölcsöt, lehetőleg kerüld a füstöt, az emelést és pihenj sokat, ha van rá mód! :-D

1265. HegPet (válaszként erre: 1264. - Adbefc7882)
2011. dec. 2. 22:33
csak nem? :-DDDDDD
2011. dec. 2. 20:56

Hahó!

Kolli, Drága, csak már jönne el az az idő...Most már nem bánnám...

Nem tudom, mi van most, olyan, mintha a magzat vizem szivárogna... Persze nem biztos, most lefekszem és várok, majd kiderül... :))

1263. dodolla
2011. dec. 2. 18:55
Köszönök szépen:)Remélem minden rendben lesz.Persze,már a tervezéskor elkeztem,Femibiont szedek.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook