Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam hogy tudok az üzenetekről? fórum

Elmondjam hogy tudok az üzenetekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
145. csikil4ny (válaszként erre: 134. - 7576f637b6)
2016. dec. 14. 05:40

Sajnalom, de jol tetted, higy probaltad megbeszelni.


Nehez ugy, mert ha van, ha nincs tobb koztuk a bizalmatlanansag reszedrol marad. Szerinte a flortoles melloled belefer a kapcsolatotokba? Akkor te is flortolhetsz mellole?


Mas lenne ha csak vigasztalna, de en a ferfibaratommal soha nem flortiltem, de amikor rajottem, hogy a felesege feltekeny ram - joval korabbrol ismerjuk egymast a ferfival - akkor hatterbe vonultam. En sem viselnek el egy masik not a kapcsolatomban, s be kell ismerjem, hogy tevedett a pasi is, amikor a kapcsolatuk elejen meg gyakran hivogatott (akar mellole is). Azota csak szulinapokkor, hazassagi evfordulokkor es nagyobb unnepekkor beszelunk (a feleseggel is). Mondjuk 500 km-re lakunk egymastol, a kapcsolatuk elejetol kezdve, s ennek mar 10 eve.

144. e8da813d29 (válaszként erre: 141. - Massalhangzo)
2016. dec. 13. 21:01

Őszintén tedd a kezed a szívedre!

Vagy olvass vissza tüzetesen.

Elhangzott valaha is, hogy többet törődött a ribivel, mint a feleségével meg a gyerekkel, és fontosabb volt neki a ribi???

143. e8da813d29 (válaszként erre: 142. - Massalhangzo)
2016. dec. 13. 20:59

Nagyjából én is ezt írtam, csak más szavakkal.

Mondjuk azt, hogy hibás lenne, azt nem írtam :)

Csak bíztatni próbáltam, hogy neki lenne jobb, ha nem a fájdalomhoz ragaszkodna, hanem hinne a jövőben :) .....

142. massalhangzo (válaszként erre: 140. - E8da813d29)
2016. dec. 13. 20:49

szerintem nehez ilyenkor felretenni rogton mindent es azonnal bizni, meg ugy tenni, mintha mi se tortent volna. gondolom, ido is kell, es foleg szamit nagyon a masik viselkedese, hogy mennyire erezheti ugy, hogy tenyleg erdemes biznia benne


ne legyen mar hibas abban, hogy mindezek utan meg gyotrodik es ketsegei vannak

141. massalhangzo (válaszként erre: 139. - 7576f637b6)
2016. dec. 13. 20:47

onmagaban azzal nincs baj, ha vigasztalja a csajt vagy idonkent beszelget vele neten, miert ne tehetne? az a problema, ha flortol folyamatosan vele, es fontosabb neki otthon is a csajjal levelezgetni, mint veled meg a gyerekkel foglalkozni


most, hogy elmondtad a dolgot, csak valtozik valami. nem hiszem, hogy olyan nagy lemondassal jarna hanyagolni a csajt, ha benned ezzel ketsegeket ebreszt kettotok irant

140. e8da813d29 (válaszként erre: 139. - 7576f637b6)
2016. dec. 13. 20:47

Nem értem, hogy ha azt mondja, hogy téged szeret, és nem kell neki más, akkor miért nem tudod elfogadni.

Hogy miért a sz.art dédelgeted magadban, és miért nem előre nézel, és miért hátra.

Tök mindegy, hol a számítógép, lehet az a konyhában is.

Persze, hogy nem múlik el két nap alatt a fájdalmad, de ha bizalmat szavaztál neki, akkor azt komolyan is kell gondolni, és aszerint élni, mert különben semmit sem ér az egész.

2016. dec. 13. 20:39

Még eszembe jutott valami ami eddig annyira nem volt számomra lényeges.Én hülye :/

Olyan is volt hogy vigasztalta a lányt,mert a lány szakított a pasijával.

És persze ez megint mellettem történt(a kanapé mellett van, a számítógép asztala.)

138. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 134. - 7576f637b6)
2016. dec. 10. 15:58
teljesen megértelek. nekem is állati rosszul esne főleg ha azt veszem figyelembe, hogy egy flört (bármilyen) is lehet érzelmileg olyan töltetű,ami már veszélyezteti a meglévő kapcsolatot. de tanácsot adni ilyen helyzetben tényleg nem lehet,illetve talán annyit, hogy most azt vedd figyelembe ami a babának a legjobb, illetve ami neked a kicsi miatt a legkedvezőbb.
137. 65a50256f6 (válaszként erre: 134. - 7576f637b6)
2016. dec. 10. 14:13

:(((

Nincs jó ötletem... csak a szemtap, h ue.volt a duma aztán hát volt ami volt.

Rettenet sajnálom...

136. massalhangzo (válaszként erre: 134. - 7576f637b6)
2016. dec. 10. 13:53

nehez normalis tanacsot adni :( 2 eves kapcsolatban, gyerkoc erkezesenel egy ferjnek nem valami regi non kene lognia, egonovelo flortkent, de hat mindig ez a duma


ilyenkor nekem mindig az jut eszembe, hogy-hogy a masik fel nem log mason egonovelo flortkent, es megelegszik a kapcsolataval, szabadidejeben meg nem ezt valasztja hobbinak


koncentralj most a picire, az anyasagra, azutan az ido eldonti, hogy te mit erzel es mit szeretnel.

135. c73db520ef (válaszként erre: 134. - 7576f637b6)
2016. dec. 10. 13:50

Tegyuk fel, valoban csak virtualis flort, semmi mas; megsem tudsz ezen tul lepni.

Persze, hogy rosszul esik az ember lanyanak.

Tegyuk fel, tenyleg megcsal; fizikalisan. lefekszik valakivel, stb.

Azt vajon hogyan dolgoznad fel??

2016. dec. 10. 13:43

Sziasztük.Köszi a sok véléményt és hozzászólást.

Elmondtam neki azt mondta hogy tudja és azt is hogy kire vagyok féltékeny.7éve ismerik egymást, de nincs köztük semmi,nem is akar tőle semmi.Engem szeret és nem akar mást.Ezt mondta.

Viszont én nem tudok ezen tovàbb lépni,nem fogok tudni megbízni benne teljesen és most lépni sem tudok a kicsi miatt.Két napra rá,elmondtam neki hogy nem tudok ezen tovàbb lépni és hogy nagyon rosszul esik ez a dolog,hogy csalodtam.De szerintem ő ezt nem érti, nem tudja felfogni.Lehet hogy nincs köztük semmi csak az egojuknak jó hogy flörtölgetnek,de ez akkor is rohadtul nem jó dolog.

Nem tudom még mi lesz,de az biztos hogy semmi nem lesz olyan mint elötte. Ja és nem tudom hogy mit is várjak,csak 2 éve vagyunk együtt,később mi lesz ha már most ez történik.:(

2016. dec. 9. 19:43
mi a helyzet veled? hogy döntöttél? sikerült valahogy megoldanod a helyzetet?
2016. dec. 8. 07:43
Igen
131. massalhangzo (válaszként erre: 125. - Réka555)
2016. dec. 7. 19:10

az en velemenyem szerint az sem szereti a parjat, aki massal flortol es foglalkozik, plane, mikor erkezik a kozos baba. es ezt nagyobb sullyal erzem nem szeretesnek, mint azt, amikor valaki megtudja, es ajtot mutat a masiknak


de egyebkent erdekes, amit irsz, mert valahogy nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen dulore jutas mikent zajlana ebben a helyzetben


egy nonek kell felvilagositania a ferjet, hogy az o szamara banto, serto, ha mas nore indul ra, mellole irogat neki meg otthon is? egy ferj milyen elfogadhato magyarazatot tudna adni erre, ami oszinte es nem banto? ezt komolyan kerdezem. mert nyilvan hajtja valami a pasit, es mi olyan lehet, amit ha oszinten elmond, az nem olyan, ami verig serti a parjat? legfeljebb hazudhat, hogy a, nem szamit, nem tortent semmi, nem jelentett semmit. es akkor ha a no el akarja hinni, elhiszi. (de ketlem, hogy barkiben ilyen szituban ne merulne fel ujra es ujra a bizalmatlansag, mikor a parja a telefonjaert nyul. vagy ha nem nyul, akkor is :D)

2016. dec. 7. 19:04

Természetesen mond el, szembesítsd vele. Én nem beszélném meg, azonnal kidobnám a jómadarat. Látom, itt sokan nem így gondolják. Sebaj. Én szeretem a nagyon tiszta dolgokat.

Ezek után mindig bizalmatlan leszel és ha kell, ha ne,, lesni fogod a telefonját. Már csak ezért sem érné meg maradni.

129. c601b1f339 (válaszként erre: 128. - Csikil4ny)
2016. dec. 7. 07:40
Jól beszélsz ....:)
128. csikil4ny (válaszként erre: 125. - Réka555)
2016. dec. 7. 07:37

Az rendben van, hogy a no szeteti a parjat, a kerdes az, hogy a ferfi szereti-e, mert tisztelni nem tiszteli.


En sem mondom, hogy azonnal kidobni, de tisztazni a helyzetet es resen lenni nem art.


Persze, ha a cel mindenaron egyutt maradni, akkor erdemes melyen hallgatni, s imadkozni, hogy nehogy lelepjen massal, mert jo esely van ra.

127. túrógombócka (válaszként erre: 125. - Réka555)
2016. dec. 7. 07:05
a fórumindító valószínűleg rég lenyelte a békát, mert kisgyerekkel nem pálya egyedül maradni.
126. túrógombócka (válaszként erre: 124. - PöttyösPanka)
2016. dec. 7. 07:05
nálam nem meríti ki, ugyanis a témáról ír. azt meg érdemes megvizsgálni, h mire reagált ilyen hevesen.
2016. dec. 7. 07:03

Én is egyetértek, az azonnali kidobás nem eredményez semmit. Ez nem vall olyan emberre aki szereti a párját. Persze vannak azok akik unatkoznak és pár havonta vagy évente jólesik egyet vitázni kihajítani a másikat aztán egy jót békülni, de szerintem ez nem nevezhető kapcsolatnak. Még mindig tartom hogy megkérdezném miért csinálja és ha nem jutunk dűlőre akkor el kell köszönni a másiktól.


Egyébként vicces hogy itt már mindenki mindenkivel összeveszett, holott a fórum indító valószínűleg már megoldotta saját maga :)

124. PöttyösPanka (válaszként erre: 122. - Túrógombócka)
2016. dec. 7. 07:02

"A troll [...] olyan személy megnevezése, aki provokatív, ingerlő módon, [...], vagy személyes hitbeli meggyőződését ellentmondást nem tűrő, pökhendi erőszakossággal sulykolja [...]"


Ingerlő módon ír? Igen, eléggé ingerel. A saját hitbeli meggyőződését sulykolja? Naná! Csak azt fogadja el, ami a saját meggyőződése. Ellentmondást nem tűr? Egyből lehülyéz mindenkit, aki nem úgy látja, mint ő. Pökhendi? Elég arrogáns olyanokat írni másokról, hogy "hülye", "agyatlan", "szánalmas". Tehát összességében nálam kimeríti a troll fogalmát.

123. túrógombócka (válaszként erre: 120. - E8da813d29)
2016. dec. 7. 06:55
no látod. akkor szépen ki kell tenni a szűrét. massalhangzo is ezt mondja.
122. túrógombócka (válaszként erre: 121. - PöttyösPanka)
2016. dec. 7. 06:54
miért lenne troll? érdemes lenne a szó jelentésének utánanézned.
121. PöttyösPanka (válaszként erre: 120. - E8da813d29)
2016. dec. 7. 06:34
Ne etesd a trollt! Tudod, itt senki sem normális, csak is ő helikopter.
120. e8da813d29 (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2016. dec. 7. 06:24
Nekem perverz, ha egy ferfi kapcsolatban el, es a neten veri a f.arkat.
119. e8da813d29 (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2016. dec. 7. 06:21

Igazad van!

Ebben a temaban tovabbra sem tudok olyan okos es tapasztalt lenni, mint te, de ne legyel tul buszke erre :)

En csak batorkodtam megjegyezni, hogy egyoldalu egy kapcsolat, ha kidobalozason alapul, es nem emberi kommunikacion.

118. 850bb2a149 (válaszként erre: 16. - 7576f637b6)
2016. dec. 6. 22:38

Én kitenném a motyóját az ajtó elé/elköltöznék.

Viszont hogy te mit tegyél... szerintem attól függ, hogy mik a terveid, vagy milyen lehetőségeid vannak.

117. massalhangzo (válaszként erre: 115. - E8da813d29)
2016. dec. 6. 22:31

szoval perverz neten beszelgetni vagy flortolni? mert szerintem ez a viselkedes nem ter el a hagyomanyostol, normalistol vagy megszokottol


az, hogy valaki feleseg/ferj mellett teszi, tulajdonkeppen manapsag ez sem kiveletes jelenseg, de meg ha az is lenne, max. tisztessegtelen kategoria, nem perverz


ellentetben velem, neked nem all jol a magas lo, mert nincs mogotte annyi esz :D

116. massalhangzo (válaszként erre: 113. - E8da813d29)
2016. dec. 6. 22:29

de ha belegondolsz, sosem veletlen, hogy kivel mi tortenik. irtam, hogy azon szoktam dobbenni, mennyire elcseszett emberek vannak


nezd meg ezt a sztorit, 3 elcseszett ember


ott van egy noci, akinek elvileg uj pasija van, megis csomo idot szan arra, hogy egy nos pasival flortolesszen. minek? az uj pasival vajon milyen lesz az uj kapcsolata? kabe mint ez a hazassag


ott van egy faszi, aki most szuletett baba es feleseg mellol kattan ra mas nore, ezt mar nem fejtegetnem, leirtam a velemenyemet


es ott van a feleseg (bocsi tole, mert biztos szar szituban van orlodve), de erzi, hogy gaz van, meg is kapja a valaszt, hogy mi es mitol. forumot nyit rola, mert most mi legyen. hat vagy dobbenetkent erte, mert eddig minden szep es jo volt, akkor meg miert a forum, miert nem a palit kapja elo, hiszen szoros, jo kapcsolatuk volt eddig. vagy gyanitom, eleve a pasika ilyen, es nem veletlenul erzett ezt azt es nezte meg a telojat. akkor ertheto a kerdes, mert ejteni nem akarja, igy ismerte meg, de persze azert zavarja. nem kell csodalkozni, kutyabol nem lesz szalonna, mint tartja a mondas

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook