Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elment a lányom fórum

Elment a lányom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 05:12
Mizújság azóta?
95. rabankari (válaszként erre: 94. - Igazság hol vagy?)
2022. júl. 4. 16:27
Győzött az igazság😀!
94. igazság hol vagy? (válaszként erre: 92. - Szasza4)
2022. júl. 4. 15:07
Itt az igazság!
93. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 04:36
Megértelek én is belebetegednék, de miért ment el?
2022. júl. 3. 23:43

Nekem is volt véleményem, de ahogy visszaolvastam, elment a kedvem a véleménynyilvánítástól! Tombolt a rosszindulat, csúnya irányt vetett a fórum! A FI-tól "ellopták a showt!" A hsz-k fele, az oda-vissza adok-kapok cirkuszról szólt. Ahol a konfrontálódás, ott a békétlenség! Utálom! Ha a trollok okozzák, "nem etetem" őket!" Ha nárcisztikus beteg (a sleppjével), akkor menekülök! :) Azért nem semmi amit megengednek maguknak, amit össze randalíroznak polgárpukkasztó! Amiért megtehetik, az mindennek a csimborasszója!


Azonnal érzem aki beront a fórumba, mint egy töketlen kutya, hogy frusztrált, vagy gyárilag bunkó, netán "csak" beteg-e?! Tudom, hogy nem tehet a betegségéről a nárcisztikus személy! De ez a kellemetlen ember - aki másokat lekezel, rafkós is egyben! Mert a sleppjét elbűvöli, azok pedig butaságból kifolyólag nem bánják őket a cirkusz érdekli itt a fórumon, most is! A slepp butasága pedig megengedi, hogy a nárcisztikus tag elnyomja őket?! Egy idő után lehull az álarc, mert a slepp tagjai felismerik már, hogy kit is rejt a nyájas, behízelgő álarc. És elhullanak, "kegyvesztettek" lesznek.

A lénynek, nincs is betegségtudata! De, mindenki más maga körül gyógyíthatatlan?! A saját maga rosszindulatát, vetíti a másikra.Az Univerzum legnagyobb birkája kell ahhoz, hogy elviselje az ilyen embert. Lehetetlen mellette maradni, mert makacs, dacos, ellenszegülő nárcisztikus lénye mellett felőrlődnek idegileg a társak, fórumtársak is. Csak azok maradnak, akiknek két anyja volt! :)) Szóval, előtt-utóbb, de inkább előbb, mindenki továbbáll innen!


Az ilyen nárcisztikus embert soha a büdös életben nem lehet meggyőzni, hogy nincs igaza?! Hogy hibázott! Hogy megsértette a fórum társát! Hiába kap a másik sok pozitív jelet ami jelzi, hogy nála van az igazság, ha a nárcisztikus azt mantrázza, hogy ő a nyerő? Elhiteti, hogy nincs egyedül a véleményével?! Pedig DE! Persze, a lópikulájáért sem ismerné be.

Kapcsolatba kerülni egy ilyennel, egyenlő a lelki sérüléssel! :)) Mert ezekből hiányzik az empátia legapróbb szikrája is!

Bevallom, hogy egy pacsintasütővel pár bugris tyutyurka figurának olyan tockost adnék, hogy pár napig még a hoxát is elfelejtenék! :)) És továbbra is áll rájuk a mondás, hogy " neveletlen népség az ember, csak a szürke majmok viselkednek úgy, mint ezek! "


Elnézést a FI-tól, hogy ilyen sokat keseregtem azért, hogy a fórum rossz irányba ment el! Eltelt már egy hónap, és szívből remélem, hogy a FI édesanyának és gyermekének, rendeződött az élete, mindkettőjük legnagyobb megelégedésére és örömére?! Szívből kívánom!

91. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - Ilián)
2022. jún. 14. 14:58
👍
90. Napsugár8 (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 11:05
HURRÁ! 😍😍😍
89. ranna (válaszként erre: 7. - Scherlock)
2022. jún. 8. 10:37
Ez a bántalmazó szülő dolog folyik már mindenütt. Már csúnyán se lehet nézni manapság a gyerekre, nehogy szegény egész életében pszichológushoz járjon. Nevetséges.
2022. jún. 5. 09:28
Dolgom van. Hazajött a lány! Édes istenem! Ne marjatok senkit, az a nem szép! Attól függetlenül ti ketten csak egymást erősítitek közben másokat a földbe döngöltök. Sütit fogunk csinálni nektek meg szép napot.
87. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 09:21
Az ég szerelmére..Te vagy a felnőtt, ő pedig a dacos kamasz gyerek..
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Soufflet)
2022. jún. 5. 07:13

Nem félreérteni ám! Ha egy idegen teszi, teszek rá, menjen elfele tőlem távol. De ha a gyerekem, ő mindig a gyerekem marad. Csak azért hangsúlyoztam ki, hogy itt alljunk meg, mert ő a gyermek. Nem vagyok se zsarnok, se elnyomó, és menni akart hát elengedtem. Az apukájánál van nem idegen helyen. Pont azt nem engedtem hogy elinduljon megyén kívűlre, kettecskén egy ugyanennyi idős lánykával. Idegeneknél akart aludni. Szerintem a racionalitásom nem ego kérdés. Persze hogy hazajöhet, de azert egy buta voltam anya, ne haragudj elvarhato ennyi idősen. Százszor hallotta már tőlem, én is ember vagyok. Nem ilyen példát mutattam, szóval ha a fene fenét eszik is, kapja össze magát, mert igenis az anyja vagyok! Mástól bocsánatot tud kérni mert véletlenúl rálép a lábára, akkor talán ez is menni fog.

Ha meg az édesapjánál marad,azzal sincs semmi baj. 100 %-osan jó helyen lesz, legalább megtanul alkalmazkodni mert fél tucatnál többen vannak.

Sose várnám el az édesanyámtól, hogy rimánkodjon nekem, ha én voltam igazságtalan. Ez itt ami fontos. Ismerje el, hogy hibázott. Akár itt lakik akár ott. Időt kell neki hagyni. Es tudom hogy csak 14. 😀

85. Scherlock (válaszként erre: 75. - Greeneyed)
2022. jún. 5. 07:01
😄😄😄
84. Soufflet (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 06:40
Ne zsarod!
83. Soufflet (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 06:39
Miert valtatok el?
82. Soufflet (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 06:37

"Rúgtak már belém az életben, de most a gyermekem tette. Ez így nehéz, mert ha olyan teszi aki nem számít, egyszerűen továbblépek és ne keressen többet."


Ezt ugye nem gondoltam komolyan!

A gyerekeid a magad tukre, es fekelos vagy.


A joval fiatalabb hugom fele mindig tobb volt bennem a felelosseg erzet. Amikor messzire rug, egy kicsit hagyni kell, es mindig tudja, hogy en ott vagyok. Mindig.

Nem letezik olyan hiba, amit en segitenek helyre tenni. Az apank is ilyen.

Az ejjel kozepen is felhivhatott egy fuvarert, es kidobtuk a haverokat is, mikor fasirtban voltunk. De masnap tudta, hogy nincs gaz. Kicsit sunnyogott, mert rossz fat tett a tuzre.


Ha valami elvetemult tini ki akar logi, ki fog. Vagy elmegy ugy, hogy megadja masok szamat hol lehet elerni, es nem tok keson fog hazaerni, es bevedel pukkadasig a vizbol.

Es a nagyon rossz szuleim mikor 15 voltam, vettek nekem kotont is, mert volt egy baratom.

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - 8d00a82c06)
2022. jún. 5. 06:19
Teljesen egyetértek! Lennék is mellette, de nincs itt. Csak reménykedek az apjánál gondolkodik is, az én idegrendszeremet kicsinálta az utolsó héten. És a kutyára nem néznek úgy ahogy nèzett rám és beszélt velem. Ha azért ment az apjához, mert azt hiszi az apja elengedi 3 megyén át a barátnőjével csavarogni majd rájön. Apuja se fogja engedni, ebben is egy véleményen vagyunk.
80. Soufflet (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 06:19

Kirohogtek?


Szerintem valamit atporgettem a lapozasbal.

79. 8d00a82c06 (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 06:00

14 èves,a hormonjai szerint viselkedik.

A szemèlyisège még nincs rendesen kiforrva,mégis mit vársz tőle?

Most kellene igazán mellette lenni.

Könnyen mondja egy felnőtt,hogy ha èn ìgy viselkednèk a saját anyàmmal... Felnőtt vagy,de ő még csak tanulgatja az èletet!

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Soufflet)
2022. jún. 5. 05:50
Nem kellene a sértődést meg a csalódottsagot összekeverni. Rúgtak már belém az életben, de most a gyermekem tette. Ez így nehéz, mert ha olyan teszi aki nem számít, egyszerűen továbblépek és ne keressen többet. Lehet rossz anya vagyok de az is lehet hogy nem! Ezt itt senkinek se tiszte eldönteni. De gondoljuk csak át ezt mégegyszer! Igen,ha egy gyerek elmegy annak oka van. De nem mindegy hogyan távozik, milyen stilusban rendezi ezt le. Azt se tudja itt senki, mennyire álltam mellette az évek alatt. Igyekeztem támogatni és segíteni ahol tudok. Mondjuk ki, kaptam egy pofont cserébe. Lehet engem kövezni meg egoistának nevezni, de soha-soha nem várnám az édesanyámtól, ha ìgy távoznék tőle, hogy ő keressen és kérje menjek haza. Tudnám hol a helyem, ő az anya én a gyermek.A lányom 14 éves, de nagylánynak tartja magát. Nem is polyás ez tény. De ha ilyen nagy és okos, akkor rá fog jönni csak idő kell neki, ez a viselkedés nem olyan, ahogy egy anyával bánni lehet. Beszéltem vele telefonon és nem ő hivott engem. De hogy könyörögjek jöjjön haza azt ne várja. Lehet kövezni aki akar.
77. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 05:13

"Már azt se tudom, ha vissza akarna jönni mit szólnék. Annyira fáj. Nem is keres, én meg nem fogom. Ő akart elmenni."

Te nem 14 vagy, nem kellene igy megsertodni, mint egy gyerek.

76. Greeneyed (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2022. jún. 5. 00:08
Pontosan.
75. Greeneyed (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2022. jún. 5. 00:06

"Vagy azzal, hogy engedékenyebb, éppen azt segíti elő, hogy a lánya rossz társaságba keveredjen, ihasson, bulizhasson, esetleg akár jöhet később a narkó is..."

Jézus, minek kombinálni?

Jó, hogy nem mindjárt kurválkodni megy Dubajba.

2022. jún. 4. 16:58

Sértettségből ne égesd fel a hidakat! Keresd, érdeklődj, legyél jó fej! Apjával is, törekedj rá, hogy minden fontos dologba bevonjanak eztán is.

Vigasztalásul: Sok kamasz lelépne otthonról, ha lenne hova, mert csak. Mert azt hiszik, ők tojták a spanyol viaszt és hogy máshol kolbász a kerítés. Mintaszülőktől is akár,mert ez a lázadás kora. Ez ilyen.


Ui: én is könnyen belepofáztam mindenbe, míg nem voltak gyerekeim, meg míg nem lettek kamaszok. Aki nem segít neked, csak lenyom, itt vagy az életben {okos rokonság} , azon lépj át, csak a leljed szívják, de ne hagyd! Sok szerencsét és kitartást!

73. Ilián
2022. jún. 4. 16:15

Ennek még nézz utána!

Tudod megszámlálható és a nem megszámlálható....

Szóval ékeskedj csak!

72. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 16:13

Kedves FI!


Én a helyedben írnék egy levelet a lánykának. Hogy nagyon szereted, számodra az ő boldogulása a legfontosabb, DE ha nem úgy alakul az élete, ahogy várta, te mindig várod haza, mint háttér ország.

Biztos vagyok benne, hogy mindent megtettél érte, lehet túl gondoskodó anya voltál, nem tisztem megítélni téged.

Szerintem tedd meg ezt a lépést, hogy ne veszítsd el a lánykádat.

Nagyon drukkolok nektek.

71. Ilián (válaszként erre: 70. - Scherlock)
2022. jún. 4. 16:06
Na látod ebben legalább egyetértünk! További kellemes hétvégét!
2022. jún. 4. 16:04
Hála Istennek!
69. Ilián
2022. jún. 4. 16:02

Miért lennének önértékelési gondjaim?

Ezt melyik gömbödben láttad?

Most leszállál a fórumindítóról én jövök?

Nyugodtan , engem nem zavar.

68. 8d00a82c06 (válaszként erre: 66. - Scherlock)
2022. jún. 4. 16:02
Èn sem,de szerencsére nem a mi családunk.
2022. jún. 4. 16:01
:DDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook