Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elmenjünk ilyen körülmények között is? fórum

Elmenjünk ilyen körülmények között is? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 891542758c)
2016. ápr. 24. 23:01

Azert nem mennek, mert kierzodik, hgy a vokad sem kivanja az egeszet...

Amikor van vmi nyavalyaja az embernek, ez nem hianyzik.


Viszont vizsgaltasd ki magad. Nemtom, hany eves vagy. De olvasni is sok, hgy mennyi bajod van. Mindenre van megoldas ;)

13. 891542758c (válaszként erre: 12. - NomNom)
2016. ápr. 24. 22:53
Mit tehetnék már? Meguntam, nem derült ki, feladom az egészet, nem érdekel már többé, igy kell élnem
12. NomNom
2016. ápr. 24. 22:52
Sajnálom...:S Tényleg fogamzásgátlóval szokták "megoldani" a dolgokat. Nekem is ennyi volt anno a fájdalomra, aztán mikor abbahagytam lett egy jó kis petefészekcisztám fél évvel később. Soha többé nem akarok szedni.
11. 891542758c (válaszként erre: 9. - NomNom)
2016. ápr. 24. 22:43

nem minden hónap szar, ezt nem lehet kiszámítani, de megvan a kockázata.

Hát már elég sok helyen voltam, volt vakbél műtét is ami lehet nem is az volt. Mindegy ez egy külön történet. Viszont ráirták a záróra mellé a nőgyógyászati eredetű gyulladást is amit nem tudtak az itteni kórházban megszüntetni, csak ősszel valahol máshol. Tehát ennyit ér ez a kórház, meg itt volt az hogy ultrahangot sem akartak csinálni ebben a hónapban fél év elteltével csak elintézett egy fogamzásgátlóval, mert az úgy egyszerűbb. Máshová meg nem mehetek mert csak ide van lakím kártyám.

10. NomNom
2016. ápr. 24. 22:42
Mondjuk most olvasom, hogy jártál jó párszor dokinál. :S
2016. ápr. 24. 22:40

Akkor tényleg nem hormonok. Viszont csak ki kéne vizsgáltatni... bár én elég hipochonder vagyok bocsi. :)

De ha ennyire kellemetlen az egész akkor én kihagynám az utazást.

8. 891542758c (válaszként erre: 7. - NomNom)
2016. ápr. 24. 22:36

25

hát nem hinném mert a székletem sincs rendben már egy éve.

7. NomNom (válaszként erre: 6. - 891542758c)
2016. ápr. 24. 22:35
Akkor még inkább nem ok. :S Dokinál rákérdeztél már? Bár nem tudom milyen korban vagy, hormonális változás is lehet.
6. 891542758c (válaszként erre: 5. - NomNom)
2016. ápr. 24. 22:30
nekem meg pont hogy régen nem volt gond és egy éve kezdődtek ezek
2016. ápr. 24. 22:30

Egy éjszaka reptéren nem gáz, az emeleten vannak csendes zugok.

Viszont ha ilyen gondjaid vannak a mentruációval az nem hiszem, hogy normális. Nekem tini koromban volt hányingerem tőle, de max 1-2. napokon. Mondjuk a nőgyógyásznak is csak annyi esze volt, hogy fogamzásgátlót írt nekem...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 891542758c)
2016. ápr. 24. 22:30
Nem. Ha ennyire nem akarsz ne menj. Úgysem éreznéd jól magad.
3. 891542758c (válaszként erre: 2. - MZsanett)
2016. ápr. 24. 22:09
de most nem erről van szó.
2016. ápr. 24. 22:04
Hollandia nincs olyan messze repülővel, addig csak nem leszel rosszul.
2016. ápr. 24. 21:59

Hollandiába mennénk jövő hét szombaton egy hétre és egy hónapja megvan már a jegy, tesómmal mennénk a kint élő tesónkhoz. Kissé elkapkodtuk a jegyet, a tulipánkertbe mennénk, a többi napon otthon lennénk és szeptemberben már voltunk kint 10 napot. Kicsit megbánta a tesóm is, de én főleg. Ő úgy van vele, hogy ha már megvette akkor elmegy mindenképp, én már úgy vagyok hogy nem érdekel ha elveszik a jegy, oda-vissza 13 ezer ft fejenként a jegy.

Ugye Budapestről indul a gép reggel 6-kor, de mi messze lakunk tőle, de nagymamánk ott lakik, tehát nála tudtunk volna aludni. De ő hirtelen minden szó nélkül elutazott ki tudja mennyi időre igy nála már nem tudunk aludni. Csak a repülőtéren tudnánk éjszakázni de hát abból nem sok alvás lenne.

A másik hogy nekem pont azon a héten jön meg, lehet az utazás napján, de lehet a hazautazás napján. Mikor vettem a jegyet úgy volt hogy már túl leszek rajta, de késett. Meg már egy éve nem olyan rendszeres a menstruációm. Ez magában még nem baj hogy megjön, de nekem az külön rosszullét, első két nap biztos rámegy, fájdalomcsillapitó nem mindig hat és hányni is szoktam. Ebben a hónapban ráment mind az öt nap, folyamatos hányingerem volt. Régen nem volt ez és rendszeres is volt.


Most azon gondolkodom, hogy nem megyek el, nem baj ha most elveszik 13 ezer ft, ugye oda külön 100 eurót viszünk költőpénznek. Na meg hazafelé már nem vizsnek ki a repülőtérre Eindhovenbe hanem nekünk kell vonatozni és ugye ott drága a vonat. Ezt a kedves tesóm már akkor közölte mikor már megvolt a jegy.

Kérdeztem a tesómat hogy neki van-e kedve menni, azt mondta nem nagyon, de ha már megvan a jegy akkor elmegy. Nem túl meggyőző.


Ti elmennétek így?


A szeptemberinél meg előző nap jött meg, kórházba is kerültem, de szerencsére elengedtek, de megvolt az esélye, hogy bent tartanak. Én már le is mondtam magamról hogy nem megyek, de szerencsém volt

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook