Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elkeseredett vagyok, lakáshitel, gyermek, rezsi, kaja és... fórum

Elkeseredett vagyok, lakáshitel, gyermek, rezsi, kaja és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 14. 08:28

Nagyon szomorú ez a helyzet, hogy minden ígéret ellenére is a családok padlóra kerülnek.


Még szomorúbb, hogy a többség ezt akarta, kinyilvánította áprilisban az akaratát, elhitt mindent, ez lett belőle.


Jön még keserűbb pirula is. Ezek után kíváncsi vagyok, még most is elhisznek-e mindent....

2022. júl. 14. 08:26
Nem lehet ezzel mit kezdeni. Csak magadon tudsz segíteni valahogy. Mindenki szív. Na jó, nem mindenki, de 90% :/
2022. júl. 14. 04:38
Valóban elkeserìtő a helyzet most és hidd el sokan vannak sajnos így mint ti, sőt még rosszabbul is. Mi sem dúskálunk mondjuk, de csak is az előttem íróhoz tudok csatlakozni abban, hogy bízni kell. Remélni, hogy jobb lesz és persze ha van lehetőséged megnézni, mi az ami nem kell már és add el, csinálj pénzt belőle! Kitartást, lesz még jobb is! Reménykedjünk!
8. BabyBaby2 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 01:01

Nálunk mindig anyu húzta ki a családot az anyagi slamasztikából. Átképezte magát, és vállalkozónak állt.

Valamelyikőtöknek váltani kell. Leül, gondolkodik, pénzt csinál. Ha egy takarítónő meg tud keresni 30-50 ezret egy napi nagytakarítással... ez bruttó egy milla havonta.

7. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:32
Mi ekkor döntöttük el, hogy kijövünk Angliába! Mindenünket eladtuk, elajándékoztunk! Felégettünk mindent magunk mögött! Nehéz itt is, de nem tervezek abba a nyomorba vissza menni! Heti 6 nap munka és a hónap végén számolgatni kellett mennyi marad!, mind ezt úgy, hogy mind a ketten dolgoztunk!
2022. júl. 13. 19:15
Ne keseregj, attól nem lesz jobb. Szorítsd össze a fogad és tedd a dolgod tovább ahogy eddig. Semmi nem tart örökké.
2022. júl. 13. 18:47
Még carabb lesz minden. Sajna.
2022. júl. 13. 18:44
Hát sajnálom hogy ez a luxus dolog féltevezető, sajnos már zoknira sem jut, ez alap dolog lenne szerintem. magunkra semmit sem költünk, örülünk hogy a csekkeket ki tudjuk fizetni és meg jut a havi kajára. Igen örüljünk ennek is, csak ebben az a szörnyű hogy dolgozunk és az a fizetés alig elég vmire.
3. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 18:36

Örülj, hogy csak luxus dolgokra nem jut!!

Másoknak sajnos már alap-dolgokra sem.

2022. júl. 13. 14:42
Hát szerintem sokan még irigyelnének is, hogy "csak" luxusdolgokra nem jut...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook