Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elitélsz valakit ha több apától van gyereke? fórum

Elitélsz valakit ha több apától van gyereke? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. d4464aaf8a (válaszként erre: 10. - D491288d1b)
2010. febr. 28. 21:18

Szia/sztok!!


napsugar_74, -így van, 6. hsz.-éhez, és Hozzád csatlakozva, szerintem Senkit sem kell elítélni, csak az a baj, hogy az emberek szeretnek mások fölött ítélkezni, milyen alapon, talán először a saját portán kellene söprögetni...


A napokban indult egy hasonló topic, az illető arra volt kíváncsi, hogy miért ítélik el az emberek azokat, Akik többször mennek férjhez??


MIért ne?? Hol van megírva, hogy valakinek boldogtalannak kell lennie örökké?? MIden embernek joga van a boldogsághoz, és úgy élni, ahogy Ő szeretne, és nem úgy, ahogy más szeretné...

Az emberek sajnos nagyon irigyek is, ha Valaki boldog... MIért nem olyan az emberek hozzáállása, hogy milyen szép dolog azt látni, ha két ember boldog, hisz az olyan csodálatos dolog...


ÉS azt látni, hogy Valakik hogy szeretik egymást...


MIért kell ebbe másoknak beleavatkozni, és rosszat kívánni másoknak...

2010. febr. 28. 20:58
Hát ha kettőtől, az még oké, de háromtól meg többtől már több, mint gyanús...
2010. febr. 28. 20:41

egyébként semmi köze nem volt ahhoz, hogy téged bántottak, az ,hogy neked több apától vannak a gyerkőceid

hanem az összeegyeztethetetlen infók

de remélem helyre jöttek a dolgok

2010. febr. 28. 20:28
dehogyis!ha vmi nem megy lépni kell!ez abszolút nem elítélendő!
2010. febr. 28. 20:26

jaj tudom már te vagy a bibibíííííííí

emléxem a másik fórumodra

26. d491288d1b (válaszként erre: 23. - C5f0b4a751)
2010. febr. 28. 20:17
Mert karácsony elött az új öt éves kapcsolatnak is az lett a vége,hogy vége vége.Na és én ezért nyitottam egy topikot.Abban leírtam,hogy jutottam idáig és mindenki elkezdett támadni.Addig mindenki mellettem volt amíg ki nem derűlt,hogy nem egy apától voltak a gyerekeim.Pedig ő mondta karácsony elött,hogy menjek el.Hozzá teszem már terhesen magamra hagyott amikor meg mégis felválalt valaki három gyerekkel akkor fenyegetett stb..nem részletezném.Aztán mégis adtam a gyerekem apjának egy esélyt öt év után.HIba volt mert nagyon nem jól voltunk.Nem járt haza stb..sorolhatnám és most én vagyok a bünős.Ezért voltam kiváncsi arra mindenkinek ellen szenves -e ez a kérdés.Ezért írtam ki tudtáspróbának akartam kiírni de valamit félre nyomtam.bocsi
2010. febr. 28. 18:47
nem
2010. febr. 28. 18:38

Na ez az!

Valaki feltesz egy fórum kérdést és már veszekedés is lesz belőle.

Az aki veszekedni és kötekedni akar az ne írjon ilyen kérdésekre.



Mindenki ugy alakítja az életét ahogy jó neki vagy ahogy alakul neki. Nem kell senkit sem megszólni senkinek akinek nem tetszik.



Én nem ítélem el a több apától több gyereket.

23. c5f0b4a751 (válaszként erre: 19. - Ancsyangel)
2010. febr. 28. 18:35

És ez így tökéletes. Minden szépet és jót kivánok Neked a babátokhoz és párkapcsolatodhoz is.


Ilyen egyszerű az egész. Kinek mi az élete. Ettől még senki nem tisztességtelen, hiszen szépen neveli a gyermekét az új párkapcsolatban.

Hol van itt a baj? Nem értem a vitakérdést?

22. d491288d1b (válaszként erre: 21. - 01c8755c79)
2010. febr. 28. 18:10

Már megint miért zavar ez,hogy itt locsogok?

Még mindig jobb mint judith28 aki a szomszéd a szemembe bájos a hátamba kés döf.Na de azóta se hallottam róla itt.Nem is köszönt az utcán sem.

2010. febr. 28. 18:02
Nah, megnéztem a fotókat... nem szóltam hozzá a másik fórumhoz, mert CSAK. Nos, a képek alapján, elég vacak az ízlésed és rosszul választasz azt hiszem mind férfit mind embert. Amúgy pedig a túlságosan nagy nyitottság (hogy fórumon beszéled ki a magánéleted) szerintem szeretethiányra, törődéshiányra utal... és az is, hogy mindenféle férfival próbálod megtalálni a boldogságot. Szerintem fordulj kicsit befelé... kösd le magad, keress dolgokat amik boldoggá tesznek.. legyél a gyerekekkel és hagyd a francba kicsit a férfiakat... és ne lotyogd ki az életed a neten. :o)
2010. febr. 28. 17:52
Az nagyon zavar mikor valaki itt a neten ezért le....meg hasonló.Pedig én sosem csaltam meg senkit az már más kérdés,hogy nem úgy alakult ahogy szerettem volna.Na én így maradtam a gyerekekkel egyedűl.Nem sajnáltatni akartam magam ezt is hozzá teszem mert már ezzel is vádoltak.Csak kiváncsi voltam van -e itt pozítiv hozzá állású ember is mert még itt csak negatívval találkoztam.Persze nem ismernek minden részletet de azt hittem ez az általános meglátás.
2010. febr. 28. 17:52
Nekem volt egy házasságom amiből született egy csodaszép lányom de sajnos a kapcsolat kihült elhidegültünk és többszőr eljárt a keze is :( 3éve megtaláltam a jelenlegi párom aki kezdettöl sajátjaként szereti Bettimet 2008ban megszületett a kisfiunk és idén Augusztusra várjuk második közös babánkat! A volt férjem ujraházasodott és neki is van már egy 1,5 éves kisfia tehát nekünk ez volt a helyes út és azóta sokkal normálissabb a kettőnk kapcsolata mint elötte az utolsó időkben!
18. d491288d1b (válaszként erre: 16. - C5f0b4a751)
2010. febr. 28. 17:48
Pont így jártam én is.
17. d491288d1b (válaszként erre: 12. - Df2a740c00)
2010. febr. 28. 17:46
Ja nem zavar csak az ,ha le..... meg hasonlók úgy,hogy nem is tudják egy ember hogy jut el odáig.
2010. febr. 28. 17:43

Nem elitélendő cselekedet!! És nem is lehet senkit ezért elitélni, megbélyegezni. Senki nem tudja, hogy milyen élethelyzet elé állítja a sors. Egy ilyen döntésnek több oka is lehet. Lehet több házasságból, de mi van ha az első férje meghal,és megszeret valakit és attól is lesz. Manapság szinte alig van olyan gyerek, akinek ne féltestvére lenne. Sőt több házasság is lehet és ettől még az "hivatalos" és elfogadható.

Szerintem ez nem egyéni döntés kérdése.

Ez még nem tisztességtelen.

Én azt sem tartom annak ha valaki szerelemből, de igaz szerelemből szül valakinek gyereket.

Hogy ki kitől és miért, hogyan vállal gyereket az csak is az egyén dönti el. Sok olyan helyzet van, amire még csak nem is gondolsz, és létezik. Sokszor olyan is van akit pont ilyen lépésért tiszteltem, mert valakitől felválalt egy gyereket. Elvetethette volna, mert tudta,hogy egyedül neveli fel, és volt már házasságban született két gyermeke. De szerette azt a férfit akitől lett. És más nem is maradt utána.

15. d491288d1b (válaszként erre: 9. - Tikka)
2010. febr. 28. 17:43

Igen és az sosem érdekes ha egy pasinak van négy gyereke három anyától.


Csak a nőt itélik el.

14. d491288d1b (válaszként erre: 4. - Ff36256613)
2010. febr. 28. 17:41
Na ná,hogy nem optimális hiszen én sem így terveztem.
2010. febr. 28. 17:41

nem ítélem el

de amióta szomszédomba költözött egy ilyen.....

hát.....

3 gyerkőc van 3 apától

ideköltözött egy pasashoz akitől terhes lett

tehát ez lesz a 4. pasas és 4. baba

csak az a baj, hogy a 3 nagyobb elég rossz lelkiállaponba került/van, a kisebbik az én csoportomba jár

az előző oviból el kellett jönni mert veszélyes volt a gyerek és neki ment a kismama óvónéninek

pedig középsős volt

ha a 3 naggyal nem bír, és nem gondozza és neveli őket akkor minek a 4.?

2010. febr. 28. 17:40
Miért zavar, ki mit gondol: Mindenki söprögessen a saját háza tájékán. Egyébként nem ítélem el.
2010. febr. 28. 17:38
nem mert ez alapján nem lehet egy embert megítélni véleményem szerint!
2010. febr. 28. 17:37

Két házasságom ment tönkre és mikor lett valaki akiről azt hittem életem szerelme és végre én is boldog lehetek.Négy év után szültem neki egy babát amit ő is akart állítólag.Nyitottam egy forumot amit mára már töröltem mert az volt a vélemény,hogy én egy k.......vagyok.Annak ellenére,hogy soha senkit nem csaltam meg.Te mit gondolsz?Ássam el magam mert családot szerettem volna?Mert egy társra vágytam és példa képre a gyerekeimnek?Elitéled ezt?Mert úgy látom többen igen.Rosszabnak tartanak mint valami gyere gyilkost.Tényleg ilyen rossz vagyok?

Próbálom egyedűl egyengetni a sorsunkat.Próbálok megteremteni mindent amire szükségük van.Nyiltan válaltam az arcom amit szintén elitélt valaki.Akkor ez is baj???

2010. febr. 28. 17:37
Nem.Miért kéne ezért elítélni? De persze tudok olyat,nem is egyet,aki bizony "megszólja" az ilyen nőket!Érdekes módon pont a férfiakra jellemző ez a megszólogatás!
2010. febr. 28. 17:36

Alapvetően nem. Egyetértek az egyik előttem szólóval, nem optimális, nem ideális.


Úgy gondolom, befolyásolná a véleményalkotásomat, ha tudnám, miért alakult úgy: egyszerűen rossz választás miatt, kicsapongó életmód miatt, előző apa halála miatt, stb. Eléggé széles lehet a skála.

2010. febr. 28. 17:36
Nem.És elég szomorú ha valakit ez alapján itélnek meg...még mielőtt tudnák az előzményeket.
2010. febr. 28. 17:34
Nem, ha a több nem több kettőnél :-))
2010. febr. 28. 17:33

Nem, egyáltalán nem!!!!

Sajnos van olyan,h az ember nem jó társat választ magának!!!

2010. febr. 28. 17:33
Nem az elítélés szó a megfelelő: mindenesetre nem ez az optimális...
2010. febr. 28. 17:33
Nem. Nyilván így alakult.
2010. febr. 28. 17:32
Ez inkább szavazás, nem? Amúgy nem.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook