Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... fórum

Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
25. a9338a7669 (válaszként erre: 23. - Megryan)
2008. dec. 17. 15:36
:D Amúgy szerintem is a fogamzásgátló (is) lehet az oka.
24. Shigatsu (válaszként erre: 19. - Psycheee)
2008. dec. 17. 15:36

egyetértek Veled :)


nekünk volt egy időszakunk amikor sok munka miatt egyikőnknek sem volt kedve semmihez, de azért a szex (neki) jó lett volna ha lett volna, nekem meg simogatás kellett volna "cél" nélkül :S amíg ezt nem oldottuk meg én is teljesen frigid lettem... Nem lehet hogy itt is hasonló a baj? :-O

23. megryan (válaszként erre: 22. - Tapsi hapsi)
2008. dec. 17. 15:35
Gondolom van 10 kicsi barátja, megoldja a dolgot.
2008. dec. 17. 15:32
Igen, azt sejettem hogy ennyi idö után már nincs napirenden a téma, de néha-néha csak elöjön!!?? És akkor??? Sztem egy pasi nem bírja ennyi ideig szex nélkül, bármit is mondjon... szóval nem félsz hogy másfelé kacsingat?
2008. dec. 17. 15:31

biztos, hogy a felesleg is tehet róla, már csak az önbizalmad miatt is

én az elmúlt egy évben 15 kilót leadtam és múltkor párom megjegyezte hogy egyébként is örül a fogyásnak de pluszban azt is észrevette hogy sokkal jobban élvezem ha vele vagyok és könnyebben is megyek el; az hogy ez biológiai vagy lelki-önbizalmi okok miatt van-e így szerintem perpill lényegtelen, a lényeg az hogy sajnos ez is befolyásolhatja a vágyad :(

tényleg próbáljatok meg újra randizni, nem otthon, vagy ha otthon gyertyafényes vacsi akkor előtte hosszú séta együtt, vagy mozi, bármi amit megengedhettek magatoknak :)

20. sariya (válaszként erre: 19. - Psycheee)
2008. dec. 17. 15:31
Azt hiszem teljesen igazad van:)
2008. dec. 17. 15:30

Szerintem, a pasik is így gondolják. Úgy értem, ez nem csak női dolog. A pasik is érezhetik egyhangúnak a szexet évek alatt. Ez teljesen normális. Szerintem a megoldás nem az új helyben, vagy az új illatban van, hanem hogy benned, lelkileg legyen minden rendben. Azt kell kitapasztalnod, hogyan kell előidézni magadban azt, hogy ne menekülj a szex elől, hogy ne érezd frusztrálva magad emiatt. Hogy ez a feszültség, amit a nem-kívánt-szex okoz, megszünjön. Nem a libidóddal van a gond, hanem a kis lelkeddel. :)

Vagy másként lenne?

18. gyöngyszemü (válaszként erre: 10. - Süti-baba)
2008. dec. 17. 15:29
Lehet hogy attol félsz hogy terhes leszel tudat alatt, és az agyad leblokkol, nem engedi hogy elengedd magad! Én is egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, és azóta állandóan rettegek nehogy... és szinte csak erre tudok közben gondolni, így ha lehet kerülöm őt nehogy kelljen... Hiába a gumi, képes vagyok le ellenőrizni hogy nem e lukadt ki.... :-(
2008. dec. 17. 15:26
ne haragudj hogy ezt kérdem, de az hogy lehet??? Mit mondasz a párodnak, mi lehet kifogás ilyen hosszú idöre??? Nem félsz attól hogy máshoz "jár"??
16. sariya
2008. dec. 17. 15:24
Én is híztam a párom mellett.És bár ő teljesen odavan ezért és értem,de én nem.
15. Ketíná (válaszként erre: 10. - Süti-baba)
2008. dec. 17. 15:18

Nem úgy csinálja, ahogy neked jó, vagy ahogy te szeretnéd?


Nem hülyeség ez a felesleg dolog! Tudom, mert nekem is van mit leadnom, bár nem látványos nagyon, de én sem érzem jól magam

2008. dec. 17. 15:15

Sokan vagyunk ezzel így.

A legfontosabb tényleg megbeszélni, hogy mi az ami jól esne, vagy ami izgatna,amire vágysz. Sok nő ott cseszi el, hogy eljátsza azt, hogy élvezi vagy épp elélvezett. A pasi meg nyugodt. NA én iszonyat balhét csapok, ha épp nem tudok elmenni.

Na mindegy:) A lényeg, hogy sok módja van annak, hogy varázslatosabb vagy éppen vadabb legyen az együttlét.

13. badonyimariaeva (válaszként erre: 12. - Süti-baba)
2008. dec. 17. 15:14
Hát az,valóban!
12. süti-baba (válaszként erre: 11. - Badonyimariaeva)
2008. dec. 17. 15:12
Hát nem tudom, pedig nem tudnék nélküli élni annyira szeretem, bonyolult az élet :(
2008. dec. 17. 15:12

Én is elhidegültem,de már nem is szeretem!

De most komolyan,hogy lehet így szertni valakit,ha már elhidegültél tőle?!

10. süti-baba (válaszként erre: 7. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 15:11
Lehet, hogy változatosságra nem tudom , most kb egy hónapja voltunk együtt, ma estére gondoltam egy gyertafényes vacsit , de nem tudom mitől szorongok már megint, valahogy nincs kedvem, kifogás az mindig van, most hideg van, most fáradt vagyok ááá hülye vagyok, azt nem hinném, hogy egy éve alatt nem ürült volna ki rendesen a szervezetemből, azt is lehet h azért nem kívánom mert híztam sokat amióta együtt vagyunk de mindig őszintén mondja hogy így is imád, ahelyett hogy meghúznáűm magam és összetenném a két kezem ilyen vagyok hihetetlen és szánalmas:( De valahogy mindig fáradtnak érzem magam bármit is kellene újítani, szeretintem elfáradt a kapcsolatunk, de akkor meg miért imádom:((((((( Jah és az előjátéknál sem izgulok fel :( Nem értem én ezt.
9. sariya (válaszként erre: 8. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 15:00
ezt én se szeretem..
2008. dec. 17. 14:59
egyébként néha velem is előfordul, éppen az ugyanolyan "forgatókönyv" miatt :)
2008. dec. 17. 14:57

esetleg valami változatosságra vágysz? mert ha mindig ugyanúgy kezdődik és mindig minden ugyanúgy történik akkor valószínűleg beleuntál és valami újat szeretnél

de csak tippelek, várom a válaszod :)

2008. dec. 17. 14:57
Én is kíváncsi vok a válaszokra,mert velem is szokott lenni ilyen.Non szeretem,de sokszor még rá gondolni se bírok..
2008. dec. 17. 14:56

Szia!

Nálam is volt hasonló, de rájöttem, hogy a fog.gátlótól. Én sem szedem már lassan egy éve, és talán helyrezökkentem már.

Próbálkozhatnátok valami újjal... új helyszínek, új illatok, új ruhadarabok, esetleg valami segédeszköz, vagy nemtom.

Engem az is lelomboz, hogy ha mindig ugyanaz a forgatókönyv, tudom, hogy mi mi után következik, ezért igyekszem ezen változtatni. Na és a legfontosabb, hogy ha a párod is észrevette már, hogy másképp viszonyulsz a dolgokhoz, hogy sokat beszélgessetek a témáról, tabuk nélkül.

2008. dec. 17. 14:56
Húúú. Ki kellene találnotok valami izgi dolgot, pl szerepjáték, gyertyafényes vacsi, szex extrém helyen, stb. Menjetek el randizni, mint kapcsolatotok elején.
3. süti-baba (válaszként erre: 2. - 1247d35ab8)
2008. dec. 17. 14:54

Szia, köszi, hogy írtál

Fogamzásgátlót már egy éve nem szedek, igaz a stressz is lehet de ennyi ideig? több mint egy éve nem lehetek ennyire stresszes:S:(((

2008. dec. 17. 14:52
Okozhatja a fogamzásgátló, stressz, fáradtság.
2008. dec. 17. 14:49

Sziasztok, nem is tudom hol kezdjem.. Igazából tanácsokat szeretnék kérni, ha valaki volt már ilyen helyzetben..


Szóval 20 éves vagyok a párom 21 DE szellemileg már jóval éretebbek vagyunk,


Lassan 3 éve, hogy együtt élünk, a találkozásunk első napján már "együtt" voltunk, rá egy hétre össze is költöztünk, körülbelül két évig ment minden a rendes kerékvágásban.

Lassan egy éve érzem, hogy nem kívánom a párom SŐT teher számomra az együttlét, és nem is hiányzik egyáltalán a fog.gátló tabletta szedésével kezdődött, de már nem szedem 1 éve és nem lett jobb a dolog, rosszul vagyok és automatikusan tolom el magamtól ha közeledik , pedig leírhatatlanul szerelmes vagyok belé, akkor meg miért van ez így?


Menthető még a dolog mit gondoltok?


Lehet hogy kusza volt az írásom elnézést érte.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook