Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... fórum

Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
85. 68f3da251d (válaszként erre: 84. - Süti-baba)
2008. dec. 17. 18:31
Nem kell idegeskedni. A pasit pedig ki kell rúgni. A harmóni a legfontosabb. Minek enegriát pazarolni egy ilyen pasira?
84. süti-baba (válaszként erre: 18. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 17. 18:29
Hát igen ez a para is megvan, minden sex végén megnézzük h nem szakadt-e ki. Sajnos nekünk napi szinte előjön a téma :( De nem tudja elfogadni hogy én nem kivánom a dolgot, mert a kapcsink elején ez meg ez volt, hiába mondom neki hogy jólvan de most ez van. ÁÁÁÁ kicsit idegből írok..:(
83. 00daeee455 (válaszként erre: 81. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 17:01
Azért én nem szívesen rágnék tampont. :) Bár lehet, hogy finom. :)
82. 68f3da251d (válaszként erre: 80. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 17:01

És a legfontosabb: a koleszos diák ne szexeljen, mert:

- zavarja a visongása a többieket

- inkább tanuljon

- ráér majd akkor, ha már megvan a diplomája

81. 68f3da251d (válaszként erre: 80. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:59
Gumit, rágót és tampont? Akkor elég, ha az egyik fajtából töltik fel, a másik két célra is használható bármelyik.
80. Shigatsu (válaszként erre: 76. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:57

Mert nem csak gumit ad hanem rágót és tampont is, ezen kívül nem csak az iskolában hanem a kollégiumban is szereltek föl, ahol mondjuk a nap legnagyobb részét tölti a diák aki bent lakik, és éjszaka amikor minden zárva van a környéken jól jön az :P

egyébként meg senkinek semmi köze ahhoz ki mikor honnan és miért úgy szerzi be az óvszert, ahogy...

79. 68f3da251d (válaszként erre: 77. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:56
Elég, ha ide bemásolod a linket, ahol megtalálható az a tanulmány, ami ezt bizonyítja. Vagy a Mónika Show-ban hallottad ezt?
78. 68f3da251d (válaszként erre: 74. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:54

Látom pharmakokinetikus vagy. Ebben az esetben tudod, hogy a slow release vagy a retarded release technológia nem Francia találmány és már 7 évnél jóval régebbi. Azt is tudod biztosan, csak elhallgattad, ha ennyire tájékozott vagy gyógyszergyártás technológiűában, hogy nem kizárólag fogamzásgátló készítmények bejuttatásához használatos.

Láthatólag az infóidat a PI (patient insert)-ből szerzed, ezért szerintem jobb lenne lezárni itt a meddő vitát.

77. MelisUK (válaszként erre: 76. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:54
Haladni kell a korral, minden változik. De úgy látom, te maradi vagy. Igenis jó dolog, ha megvehető a suliban, mert így biztosabban használva lesz. És azok, akik még pl sosem vettek trafikban vagy boltban óvszert, azoknak a fiúknak lehet, hogy ciki ott megvenni, a wc-n meg nem feltétlenül látják meg. Sok helyen már az általános sulikban is van automata.
76. 68f3da251d (válaszként erre: 72. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:50
Egyébként miért is kellene egy főiskolára kotonautomata? Annyira sürgős, hogy ott helyben van rá szükség? Vagy mert a főiskolások nem szellemileg alkalmatlanok arra, hogy megtervezzék a napjukat előre és útba ejtsenek egy trafikot ahol vesznek maguknak egy zsák gumit? És miért kellene ingyen adni a gumi óvszert? Mert Alkotmányban rögzített jog lenne az ingyenes közösülés? Nem értem, elmagyarázná valaki?
75. MelisUK (válaszként erre: 72. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:49
Annó nekünk is fölszereltek néhány wc-t az egyetemen: emlékszem, hogy drágább volt egy gumi, mint három a boltban.
74. MelisUK (válaszként erre: 71. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:48

Nos, ez az implanátum francia találmány. Nem tudtam, hogy a franciák ennyire primitívek lennének.

Valójában nem azért találták ki, mert elfelejtik bevenni az emberek a gyógyszert, ezt pusztán ajánlásként írják, hogy azoknak pl nagyon jó ez a módszer, akik elfelejtik időben bevenni.

Nem azért fejlődik a világ, mert primitívek vagyunk... Viszont tény és való, hogy a rengeteg fejlődés az, ami sokakat primitívvé fog tenni. Pl a következő generációk navigációs rendszer nélkül képtelenek lesznek kocsival bárhová is elmenni. :P

Az imlanátum nem olyan újkeletű dolog, már 2001 óta használatos.

73. Shigatsu (válaszként erre: 70. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:46
azt én sem ismerem sajnos, nem használok fogamzásgátlót úgyhogy még nem kutakodtam a témában
72. Shigatsu (válaszként erre: 68. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:44
még sima automatát sem nagyon láttam nálunk :( fősulira egyszercsak aztán betörtek hozzánk az ilyenek, kb két éve, tavaly már nem üzemeltették őket, idén lecserélték egy másik fajtára, tartott kb két hónapig, már az összeset le is szerelték, csak a hűlt helyük van. Ilyen események mellett sajnos én nem nagyon bízom abban hogy lesz ingyenes :)
71. 68f3da251d (válaszként erre: 64. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:42

Hogy ki- és milyen gyakran szereti, az egyéni. A hosszú ideig ható készítményeket pedig a fejlődő országoknak fejlesztették ki, ahol annyira primitívek az emberek, hogy nem tudják megjegyezni, hogy naponta kell szedni gyógyszert. Eleinte 28 napos kiszereléskete használtak, amibe 7 placebó tablettát raktak, de ezt is összekeverték a négerek. Aztán jöttek az implantátumok amiről te beszélsz.

Az utolsó részt pedig nem kívánom megvitatni veled itt.

70. MelisUK (válaszként erre: 69. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:42
Az egészségpénztárral mi a helyzet? Az nem támogatja véletlenül a fogamzásgátlókat? (Nem tudom pontosan, hogy mire való, mivel engem nem érint, így nem olvasgattam utána, de a neve alapján támogathatna gyógyszereket.)
69. Shigatsu (válaszként erre: 66. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:40

én meg nem a fogamzásgátlás támogatásról beszéltem hanem úgy általában a TB támogatásról... megtanultam írni, tessék megtanulni olvasni :P


ignore on :D

68. MelisUK (válaszként erre: 63. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:38
Rengeteg fejlett országban az óvszert is ingyen adják, mind a férfi, mint a női wc-kben van. Sőt, a nőiben még betét és tampon is. Fejlődik Magyarország is, sokkal szebbnek és fejlettebbnek néz ki rengeteg lóvés országhoz képest, hátha eljön néhány ingyen cucc ideje is hamarosan. Nagyon remélem.
67. 68f3da251d (válaszként erre: 65. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:37
Én pedig nem a véleményedre reagáltam. Én sem hiszem, hogy valaha progeszteron/ösztrogénrudacskát nyomatok magamba, de azért a tény mégiscsak az, hogy itthon kapható Depot-injekció.
66. 68f3da251d (válaszként erre: 63. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:35

Valóban, igen gyakori, hogy a halálos betegek kopulálnak a halálos ágyukon és ezért szorulnak támogatott fogamzásgátlásra. Gondolom te az OEP gyógyszerügyi Főosztályán dolgozol?

:-DD

65. Shigatsu (válaszként erre: 61. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:35

1: nem kéne sokat kattogtatnod ahhoz hogy megtaláld a véleményemet a beültethető foggáétlóról

2: én önmagamat támogatom ebben, mivel gumit használok :P

64. MelisUK (válaszként erre: 62. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:34

Sokkal egyszerűbb egyszer betetetni, mint három havonta járni injekcióra. Valójában ez is egy injekció, csak egy kicsit vastagabb tűvel. Szóval a végkövetkeztetésem az, hogy jobb egyszer két szuri (egy érzéstelenítő és egy, ami beteszi), mint három havonta járkálni, kivárni, hogy te következz, stb.

A tájékozódást ilyen alapon inkább neked kéne elkezdeted.

Sőt, tudtad, hogy az injekciók után sok nőnek nem lehet gyereke?

63. Shigatsu (válaszként erre: 60. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:33

az biztos :DDD

nem hiszem hogy bármilyen fogamzásgátló módszert repesve támogatna a TB, meg egyébként is, akinek nem azért kell, mert halálos beteg, az dögöljön meg, aki nem vesz gyógyszert, szintén :S

62. 68f3da251d (válaszként erre: 60. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:30

Magyarországon már 10 éve kapható 3 havi depot-injekció, amit nem implantálni kell, hanem egyszerűen musculárisan adni.

Hasznos tájékozódni, mielőtt az ember egészségnevelésbe kezd.

61. 68f3da251d (válaszként erre: 59. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:29

Ha valóban teszel az én befizetéseimre, akkor ne arra ácsingózz, hogy abból fizessék ki neked a gyógyszereidet a szexelésedhez.

:-)


Erre már nem kellene sajnálnod a pénzt...

60. MelisUK (válaszként erre: 53. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:28

Az egy dolog, hogy Mo-on nem támogatja a TB, még eljöhet az ideje. A lényeg az, hogy jóval olcsóbb, mint más.

Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy mirefel írtam a módszert. Nem reklámként, hanem azért, mert sokan félnek a babától, nem bíznak a naptár és egyéb módszerekben. Csak ajánlottam valamit, ami biztonságosabb, mint a többi. Ezt nem lehet rendszertelenül szedni. :P

59. Shigatsu (válaszként erre: 55. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:27
én is fizetek TB-t és ha már fizetem és orvoshoz nem kell járnom folyton mert nem vagyok betegeskedő típus, legalább ezt finanszírozzák már belőle, szerintem... teszek én a te TBdre, remélem mind sikeresen fel tudod használni saját célra :P
58. MelisUK (válaszként erre: 52. - D879a0c5b4)
2008. dec. 17. 16:26
De ellenőrzik, hogy jól lett-e beültetve, vizeletet vesznek, abból látják, hogy működik-e. Csak olyan orvos teheti be, aki ért hozzá.
2008. dec. 17. 16:26

Meg kellene beszélnetek ezt az egészet... De szerintem a baj a te fejeddel van; nem bántani akarlak, csak szerintem rossz a hozzáállásod...


Nálunk is elő szokott fordulni ilyen, de csak pár napig szokott tartani. Illetve nemrég volt egy két hetes periódus is... Megmondtam a páromnak, megbeszéltük, ő nem erőltette, inkább csak simogatott én meg bújtam hozzá, és az nekem elég volt... Aztán egyik napról a másikra rendbe jött minden :)

Hozzáteszem: nálam ez akkor szokott előfordulni, ha stresszes vagyok, sok a tanulnivaló, megbántottak stb.

56. MelisUK (válaszként erre: 51. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 17. 16:24
Nem, ezt Skóciában, de otthon is kapható. Három évre ez az Implanon kemény 30ezer forintba kerül. A tablettám három havonta 6-7ezer foritn körül volt (azaz három évre kb 72-84ezer Ft körüli összeg), szóval ez sokkal olcsóbb, mint a tabi vagy bármi más. És a legszebb az benne, hogy olyan is használhatja, aki tablettát nem használhatott. És ha valaki mégis szeretne gyermeket, akkor elmegy a dokihoz, kiveteti, megvár egy mensit és jöhet is a próbálkozás.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook