Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... fórum

Elhidegülés a párunktól, pedig szeretjük... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
55. 68f3da251d (válaszként erre: 53. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:24
Miért gondolod, hogy az én TB hozzájárulásomból kellene finanszírozni a te fogamzásgátlásodat? Szerintem gondoskodj magad róla.
2008. dec. 17. 16:23

Jobb, ha tőlem halljátok, nem a pasitoktól. Így talán nem esik annyira rosszul. Ha egy pasi már nem kívánja a nőjét, akkor nem a bolygók konstellációját, az évszakok változását, a munkahelyi szituációt, az óvodáskori frusztrációkat, a haverokat, a barátnőket, vagy a rokonokat kell hibáztatni. Nem kell oknyomozni, mert a tény ismeretes: nem kíván már a pasi.

És ezen nem segít a piros tangabugyi, a szerepjáték meg semmilyen más marhaság sem. De még az sem, ha évekig mantraként ismételgetitek, rágódtok rajta.

53. Shigatsu (válaszként erre: 49. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:23

nem fejtem ki erről még egyszer a véleményem XD

főleg hogy nálunk a TB tesz arra hogy te fogamzásgátolni akarsz vagy sem.

a tabletta sem biztonságos ha rendszertelenül szeded, ez van a guminál is, + néhány rossz pont még az esetleges gyártási hiba, de ennek ellenére sem mondanám hogy egyáltalán nem biztonságos... szerintem a fogamzásgátlás vitát/reklámot hagyjuk, nem sok köze van a témához

52. d879a0c5b4 (válaszként erre: 49. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:21

Ha rosszul van beültetve, akkor ez sem ér semmit... És a hormonokkal sem vagyok kibékülve... És szerintem az sem egészséges, hogy nem menstruálsz három évig...


Nem kötözködni akarok, csak már sokat keresgéltem ilyen témában, és igazából egyik sem tetszik :D

51. gyöngyszemü (válaszként erre: 49. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:19
Szia és ezt itt rakták be a karodba?
50. gyöngyszemü (válaszként erre: 45. - Megryan)
2008. dec. 17. 16:15
:-))
2008. dec. 17. 16:15

A gumi nem is a terhességbeesés ellen való, inkább a betegségek ellen. Egyáltalán nem biztonságos.

Vannak biztonságos módok a terhesség megelőzésére, olyanok, amikhez nem kell tabletta, naptár, mérés, gumi, gyűrű, spirál, stb. Létezik olyan fogamzásgátlás, hogy a karodba egy nagy injekciós tűvel beszúrnak egy 4cmX2mm-es pálcikát, ez a bőröd alá kerül, ettől három évig nem esel teherbe. Ezt nem felejted el, így nem lesz a félelem az újabb teherbeeséstől. A neve Implanon. Én is ezt használom.

Létezik öt éves módszer is, ahhoz ha jól tudom, a méhbe ültetnek be valamit, az kissé bonyolultabb.

Az én módszerem a fájdalomcsillapító injekciót is belevéve kb 5 perc alatt elkészült. Utána egy hétig fáj a karod, mert zúzódásos lesz, de utána semmi nyoma és érzete nincs. Sőt, a szerencséseknek az a három év alatt még mensije sincs, szóval havibaj se veszi el a kedvét a gondatlan szeretkezéstől.

48. 68f3da251d (válaszként erre: 47. - Megryan)
2008. dec. 17. 16:14
Mert?
2008. dec. 17. 16:11
Légyszi menj máshová kötözködni, beszólni...
46. sariya (válaszként erre: 42. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 16:11
Hát nem..nem is gondolkoztam ezen..Hajlamos voltam akkor is együtt lenni vkivel,mikor nem is kívántam.Ezen változatatni kell..Ma úgyis vele leszek,majd elmondom neki..:)
45. megryan (válaszként erre: 44. - 68f3da251d)
2008. dec. 17. 16:11
Na, csak te hiányoztál ide...
2008. dec. 17. 16:10
Mennyi változatos önigazolás, felelősséghárítás. Ez megy rendesen!
43. MelisUK (válaszként erre: 10. - Süti-baba)
2008. dec. 17. 16:08
Lehet, hogy le kéne adnod azt a pár kilót, akkor nem lennél mindig fáradt, ahogy látnád a tested változását jobban megkívánnád vele a sexet.
42. Shigatsu (válaszként erre: 39. - Sariya)
2008. dec. 17. 16:02

és neki megpróbáltad már ezt elmagyarázni? :)


velem alapvetően az a baj, hogy amíg vitává nem fajul a dolog, nem vagyok képes elmondani az ilyeneket :(

41. Shigatsu (válaszként erre: 34. - Ketíná)
2008. dec. 17. 16:00
nekem más pasi igazából eszembe sem jut ebben a témában
40. sariya (válaszként erre: 34. - Ketíná)
2008. dec. 17. 15:58
Nem,mert szeretem őt,egyszerűen csak fáradt vok,és örülök ha magamra van egy kis időm..
39. sariya
2008. dec. 17. 15:57
Én pont most vok ebben a fázisban.Non sokat dolgozom a kari miatt,nincs is szabadnapom,és mire hazaérek,hulla vok.Tényleg csak arra vágyom,hgy hozzá bújhassak,hogy simogasson,most semmi többre..aztán lehet,hogy megjönne a kedvem.
38. gyöngyszemü (válaszként erre: 34. - Ketíná)
2008. dec. 17. 15:56
De csakhogy az nem elég! :-(
37. Shigatsu (válaszként erre: 35. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 17. 15:56
na igen, erre már Ő is rájött, meg arra hogy ez nem is olyan sok energiabefektetés az eredményért :DDD
36. Shigatsu (válaszként erre: 33. - Mmanoka)
2008. dec. 17. 15:55
nálunk hónapokig szerencsére nem tartott, csak pár hétig, de azóta mi is közelebb kerültünk egymáshoz :)
35. gyöngyszemü (válaszként erre: 30. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 15:53
Hát igen lehet, mert nemigaz hogy nemtudna simogatni, hisz az is kell, és kitudja lehet azzal kedvet csinált volna neked is!
2008. dec. 17. 15:53
Csajok! Aki nem kívánja a pasit otthon... az nem szokott gondolni arra, hogy miylen lenne egy másik pasival? Nem játszadozik el a gondolattal?
2008. dec. 17. 15:52
Nekünk is volt olyan időszak amikor inkább tehernek éreztem az együttlétet vagy inkább kerültük a kifogásokkal a dolgot. Persze közre játszott az is hogy a munkám miatt legtöbbször este 9-re értem haza és már nem volt kedvem. Sokszor panaszkodott meg veszekedtünk emiatt, hogy neki ez kevés havonta egy alkalom és ezt nem bírja sokáig, tudtam hogy valami nincs rendben de azt nem hogy mi, de napról napra megváltozott minden . Elkezdett odafigyelni rám és én is rá. Volt olyan nap amikor háromszor is együtt voltunk mert kívántuk egymást. Hozzáteszem hogy lelkileg mindkettőnkben rendeződött valami és közelebb kerültünk egymáshoz mint azelőtt. Mindig is szerettük egymást de ma már imádjuk. Nekünk ez az időszak tavaly nyáron volt. Az idén tudtam meg hogy akkor volt egy pi..a aki felajánlkozott a páromnak és ő visszautasította . A párom rájött mérlegelt hogy azért a röpke időért amit kapna mennyit is veszíthetne , és tudom hogy sokkal jobban imád mint előtte. Szóval csak azt akarom mondani hogy valamiféle lelki oka van annak hogy nem akarod , és amig ezt te nem tisztázod magadban addig hiába minden.
2008. dec. 17. 15:51
hát eléggé el tudnak kényelmesedni, az biztos... :S
2008. dec. 17. 15:48
Minden pasi az elején iszonyat fgyelmes:)
30. Shigatsu (válaszként erre: 29. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 17. 15:47
vagy önző :DDD
29. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 15:43
Nincs frigid nő csak ügyetlen férfi! :-)
28. Shigatsu (válaszként erre: 26. - Sariya)
2008. dec. 17. 15:42
úgy hogy Ő egyszercsak megsértődött, hogy én sosem akarom, és miért nem, és megmondtam hogy azért mert a "hát 'CSAK' simogatásra nekem nincs időm" hülye kifogás és hogy nekem olyan igenis kell :DDD
27. tapsi hapsi (válaszként erre: 23. - Megryan)
2008. dec. 17. 15:40

:DDDD


igen, de ez meddig lehet megoldás????

26. sariya (válaszként erre: 24. - Shigatsu)
2008. dec. 17. 15:39
HOgy oldottátok meg?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook