Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhagynám a férjem, de el lehet tartani egy gyereket egy keresetből albérletben? fórum

Elhagynám a férjem, de el lehet tartani egy gyereket egy keresetből albérletben? (beszélgetős fórum)

1 2 3
6. Wecuska (válaszként erre: 5. - Beata21bea)
2010. jún. 4. 17:28
ez már évek óta húzódik nálunk.egyszerűen nem vagyok boldog.korán megy későn jön.a szabadidejében eljár itthonról.31 évesen nem erre vágyom.
2010. jún. 4. 17:26
nem menthető még sok beszélgetéssel? Éna saját házasságom láttam romokban kb. 1 éve és most mégis rendben van minden. Pszichológusnál is voltunk, jót tett, bár nehezen indult, kissé húzódozott eleinte
2010. jún. 4. 17:25
Minden megoldható csak nagyon sok pozitív gondolat és segítőtárs kell hozzá. Hinni kell és ez a lényeg. Gondolj a gyereked jövőjére. Nem mondja senki hogy könnyű lesz de biztosan sikerülni fog csak nagyon pozitívnak kell lenni.
3. Wecuska (válaszként erre: 2. - Beata21bea)
2010. jún. 4. 17:24
szia.nem foglalkozik velünk.önző.
2010. jún. 4. 17:23
szió, nekem anyám tette annak idején, én 14 voltam, öcsém 4. Most 31 leszek... túléltük. Mi a gondotok? Tuti ez a legjobb megoldás?
2010. jún. 4. 17:21
szeretnék kilépni a házasságomból,de nem tudom,hogy sikerülhet-e?ha valki már túl van ezeken megírná nekem ,hogyan és mennyi idő alatt állt talpra?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook