Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhagynám a férjem, de el lehet tartani egy gyereket egy keresetből albérletben? fórum

Elhagynám a férjem, de el lehet tartani egy gyereket egy keresetből albérletben? (beszélgetős fórum)

1 2 3
36. 852308703c (válaszként erre: 28. - Kakukkfű)
2010. jún. 4. 18:12
Sokan nem fogják fel időben...csak akkor már amikor minden elveszett..rengetegen csak akkor ébrednek fel..."el kell hogy veszítsed, hogy biztosan tudd mit ér..." mondja egy dal...
35. kakukkfű (válaszként erre: 31. - Wecuska)
2010. jún. 4. 18:09

Ha nem vagy boldog mellette,akkor minden vele töltött perc csak idő húzás az életedből.

Ráadásul még zsarnokoskodik is fölötted.

Ne szenvedj vele tovább,nem hiszem,hogy hajlik ő a változásra.

34. Wecuska (válaszként erre: 32. - Furmari)
2010. jún. 4. 18:09
az rengeteg.békéscsabára szeretnék költözni.és ott keresni melót.jelenleg szeged mellett lakom.
33. Furmari (válaszként erre: 32. - Furmari)
2010. jún. 4. 18:07
Bocs, ezt rosszul jelöltem be, ez a hozzászólás neked válasz Wecuska.
32. Furmari (válaszként erre: 25. - 852308703c)
2010. jún. 4. 18:06

Szia!


Attól függ a kérdés, hogy mennyit keresel, és melyik városban laksz. Én két évet töltöttem albérletben Budapesten a fiammal egyedül, havi 60at fizettem a másfél szobás albérletre plusz a rezsi. Így a nyári hónapokban kb. 80 a téliekben meg 100-120 volt CSAK a lakáskiadásom.

2010. jún. 4. 18:04
szerintem ő azt hiszi,hogy nem gondolom komolyan.pedig már mondtam sokszor,hogy ez így nem jó.neki ez nagyon kényelmes ha hazajön itthon van asszony gyerek.ha valamit venni szeretnék előbb meg kell kérdezni,hogy megvehetem-e.szóval teljesen alá vagyok rendelve.állandóan elszámoltat mire költöm a pénzt.és ezt mostmár nagyon unom.
2010. jún. 4. 18:03

Nálunk hasonló volt a helyzet. Évekig kérleltem, aztán elmondtam, hogy ha ez így megy tovább, akkor elhagyom, majd amikor elhagytam és az akkor 2,5 éves lányommal albérletbe költöztem bekattant, fenyegetett azzal, hogy megöl, szétver... stb.

Az anyagi gondokat megoldottam, szűkösen, de megéltünk. Persze gyerektartást nem fizetett, mert én akartam ezt, oldjam is meg a problémákat. Viszont fix munkahelyem volt. A nővéremre annyiban számíthattam, hogy hazahozta a lányomat az oviból, ha kellett. A családom többi tagjára nem!

De megismerkedtem a párommal, összeköltöztünk, majd összeházasodtunk, házat vettem, autóm van, közös babát várunk és soha, de soha nem voltam még ilyen boldog, mint most!

Ezt csak azért írom ilyen részletesen, mert körülöttem sokmindenki úgy gondolta, hogy a változtatás csak rossz lehet és rosszat hozhat. Nem mondom, hogy sokszor ez nem így van, de egy dologban biztos vagyok... egy megkeseredett ember lennék, ha a lányom apjával maradok.

Mérlegelni kell. Mi az, amivel képes vagy együtt élni, és mi az amivel nem.

Fura mód a férjem nehezebb eset, mint az exem mégis jobban tudom kezelni, könnyebb vele együtt élni és csakis azért, mert mindig nyitott felém és az égvilágon bármit meg tudunk beszélni.

29. szemmelver (válaszként erre: 28. - Kakukkfű)
2010. jún. 4. 18:01
kutyából nem lesz szalonna!%
28. kakukkfű (válaszként erre: 25. - 852308703c)
2010. jún. 4. 18:00
Nagyon gyerekes felfogás kell ahhoz,hogy ne érezze,lássa,hogy a felesége kétségbe esve kérleli,hogy változzon meg.
27. szemmelver (válaszként erre: 21. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:59

NE MENJ EL!!!

válj el, de ne hagyd ott a házat!!

ez jogilag fontos a válásnál+!

2010. jún. 4. 17:59
A házat tényleg ne hagyd,még ha foton pénzért is kel el,akkor is meg tudsz indulni az új élet felé.Légy okos,annyira ne keseredj el,hogy minden mindegy legyen,a gyereket és a házat ne hagyd.Nehézkes lesz,de meg fogod tudni oldani hidd el,megerősödsz,és menni fog az szépen.
25. 852308703c (válaszként erre: 21. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:58
Leet nem ő nem méri fel milyen komoly a helyzet. Csináltál már olyat, vele szemben, hogy igértél valamit majd nem tetted meg? lehet ő nem gondolná rólad, hogy tényleg elmész...
2010. jún. 4. 17:55

Akkor ezek után ne is kérleld többet!

Nem érdemel meg benneteket.

Hidd el,különb pasit fogsz kapni!

Hihetetlenül önző.

Nem egyke?

23. szemmelver (válaszként erre: 14. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:54

a házat ott ne hagyd!!!!

válj el, a bíróság úgyis neked ítéli, aztán adjátok el, ha nem tudod kifizetni a férjed belőle és költözz!!

2010. jún. 4. 17:53
Pedig biztos lehetsz benne,hogy nem fogja a barátját elhagyni,különben már megtette volna.
21. Wecuska (válaszként erre: 19. - Kakukkfű)
2010. jún. 4. 17:53
mondtam.ma.hamarabb hazaért a melóból,de csak azért mert ment focizni.megmondtam neki,hogy 1 hónapot kap a változtatásra,aztán elmegyünk a fiammal.rám sem bagózott.ugyanúgy elment focizni...
2010. jún. 4. 17:51
van egy hülye haverja akit már otthagyott a felesége,meg az azutáni élettérsa is.gondolom ő hülyíti.pedig már mondtam neki,hogy ne barátkozzon vele.
19. kakukkfű (válaszként erre: 18. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:50
Szerintem mindenképpen ülj le vele egy utolsót beszélni,és mondd azt neki,hogy fontolgatod,hogy elhagyod,ha ez így megy tovább...
18. Wecuska (válaszként erre: 17. - Kakukkfű)
2010. jún. 4. 17:47
hát már rákérdeztem de azt mondta nincs senkije.ő mindig magának való volt.már többször kértem,hogy változtasson a munkaidő beosztásán,de rám sem hederít.
2010. jún. 4. 17:42
Nem gondolod,hogy esetleg nő van a dologban és azért ilyen vagy mindig magának való volt?
16. kakukkfű (válaszként erre: 13. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:40

Igen,a baba SEMMIT nem old meg!Nehogy bevállald ebben a helyzetben!!

A házat pedig ne hagyd ott a férjednek,inkább adjátok el...

15. Wecuska (válaszként erre: 10. - C42aaaac41)
2010. jún. 4. 17:39
szia.neked sikerült?volt segítséged?
14. Wecuska (válaszként erre: 11. - Szemmelver)
2010. jún. 4. 17:35
a ház közös.apum építette.de ez egy elmaradott falu.itt esélyem sincs munkát találni.városban talán könnyebb.közelebb a szüleimhez.csak ezért hagynám itt a házat.
13. Wecuska (válaszként erre: 7. - Kakukkfű)
2010. jún. 4. 17:32
de rájöttem,hogy egy baba nem oldja meg a gondokat.
2010. jún. 4. 17:32
nem veszekszünk nem is verekszünk.én mindig csak könyörgök neki,hogy többet legyen a családdal,ő meg tojik az egészre.
11. szemmelver (válaszként erre: 6. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:31

Akkor tedd meg,de minél előbb!!

de miért akarsz albérletbe menni?

nem közös a lákás? ne hagyd ott a lakást+!!! ez fontos!

2010. jún. 4. 17:31
az elején rohadt nehéz,de aztán belejön az ember!
2010. jún. 4. 17:30

Ez igen rázós kérdés, mert legyen az albérlet, bizony ott még sokkal több a rezsi és, ha kevés a kereseted nem biztos, hogy fedezni tudod a felmerülő kiadásokat, de a saját tulajdonúvsal sem jobb, csak annyi, hogy a tiéd, de mindenképpen legyél fizetőképes. A családodban nem tudnak neked segiteni? Különben elküldenek onnan. Tanácsot kértél mi tőlűnk ezt tudjuk nyujtani, remélem valami okos megoldást találni.

kitalálni, hiszen a párodra nem számithatsz és

ebben pedig magadra hagyott. Üdv.Ágnes

8. beata21bea (válaszként erre: 6. - Wecuska)
2010. jún. 4. 17:30
nálunk is ez volt, csak a különbség talán: egyik meló után a másik....rögeszméje lett a pénz (mert minimálbért keres, én többet) így bizonyítani akart, de sok időbe telt, mire meg tudtuk oldani.
2010. jún. 4. 17:30

Pár napja még babát terveztetek...

Nem lehet,hogy Te látsz ma mindent feketének?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook