Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfogadható férfi rossz tulajdonságok fórum

Elfogadható férfi rossz tulajdonságok (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:41

Hmm, ez egyszerunek tunik, de megis osszetett. Egy ferfiban (ugyanugy, mint egy noben)meg kell fogja vmi az embert.

A kerdesre a konkret valaszom : nekem az nem fer bele, ha buta es felrelep.

A tobbi dolgot sztem lehet kompenzalni ill.megbeszelni vagy egyuttelni ezekkel.

Az emlitett "tulajdonsagok" iranyithatoak, lehet ertuk tenni ill.ellenuk, szval a butasag nem iskolafuggo, a megcsalasra pedig nem magyarazat, hgy "tobbet ittam a kelletenel"

Nagyon roviden ennyi :)

22. Alge (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:38

"Tisztában vagyok azzal, hogy a nőknek általában elég magas a mércéjük pasik terén"


Köszönjétek magatoknak.


"Vajon ti lányok milyen rossz tulajdonságokat tudtok elfogadni a férfiakban?"


Képtelen vagyok válaszolni.De egy biztos:nem mindig rossz tulajdonság miatt mondunk nemet.Ahogy ti sem.


Képtelen vagyok válaszolni,mert ami az egyiknél baj,az a másiknál nem.Azt gondolom,mérlegre vannak téve a dolgok.Jó tulajdonság vs. rosszak.És lehet egy akkora f.sz az illető,ha a pozitívum mindent visz totálba,akkor tökre nem számít az sem,hogy egy oltári hülye.

De lehet,hogy más valakinél ugyanez a hiba egy elégséges ellentételezés nélkül és máris tudom:látni se akarom,nem hogy megismerni az illetőt.


Nem tudom azt mondani,hogy nekem ez vagy az kell egy férfiban,ez egy értelmetlen kérdés számomra amúgyis,mert ha szerelmes vagyok,akkor egyik igényem sem érdekel többé.Ahogy azt sem tudom megmondani,hogy valakibe miért,vagy hogyan lettem szerelmes.Ezeknek a kérdéseknek konkrétan nincs értelme.Mint hogy nem az agyunkkal szeretünk valakit.

Ha nem vagyok szerelmes,akkor persze:nem adom olcsón magam.Mi a baj?Van 20 másik jelentkező...És tudom magamról,hogy aki képes meggyőzni,azzal jól is fogom magam érezni.Ennyi. "Győzz meg:miért legyek -pont- veled?"


Ez a videó,egy döbbenet:

[link]

Ez a pasi egy tömény f*sz.Szerintetek?

...

21. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 3. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:34

A kulso elmulik! Ahogy a noke is!

A szepseg mulando, a belso megmarad vagy fejlodik!

2013. nov. 1. 10:32
Legyél figyelmes, kedves és amit megígérsz azt tartsd be. :)
19. kisj (válaszként erre: 3. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:32
mindegy hogy néz ki, csak legyen sármja:)
18. 65a679d9b1 (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:31
"magas, helyes" nálam nem fontos. :) A többi igen. Ne a kamaszlányok ideálja alapján ítéld meg az átlag nők elvárásait. A belső tulajdonságok nagyon nagyon fontosak!!
17. e4f721a12c (válaszként erre: 12. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 10:26

Tudod sajnos ez az idézet már nagyon kevés emberre igaz manapság:


"Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege a tökéletlenségek mögött meglátni valakiben a szépséget."

16. ca8f748537 (válaszként erre: 11. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:25

na hát akkor soroljam :-)

nem zavar a pocak, az alacsonyság (én magas vagyok)

a szőrösség

a rondaság

ha valaki belülről kellemes ember.

El tudom fogadni a füllentést-ki nem tesz ilyet

az átmeneti lustaságot is- ha amikor nagyon kell, odarakja magát,

és az egészséges önzőséget is. Papucs sose kellene.

A rendetlent is.

15. ancsika688 (válaszként erre: 10. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:25
Az igénytelenséget nem tudom elfogadni.Legyen tiszta a ruhája,keze,ápolt az arca(nem baj ha nem szép),csak ápolt legyen,ne legyen"szaga".
2013. nov. 1. 10:24

Az attól függ, hogy a pasi milyen minőségben van mellettem.

A férjem esetében nincs rossz tulajdonság, mert olyat választottam, aki nekem tetszik.

Magas, jó képű, intelligens, együtt érző, törődő, humoros. Persze a külső adottságai nekem megfelelőek, mert lehet más szerint nem jó képű, ez nem érdekel. A jelleme is olyan, ami nekem tetszik. A létező rossz tulajdonságait tudom tolerálni, ha más nem, az nem érdekel.

A barátaimnál nem számít a külső, mert kit érdekel, hogy nem magas, ha roppant humoros? A jelleme fontos, hiszen csak olyanokat nevezek barátomnak, akik az én értékrendemnek megfelelő.

13. e4f721a12c (válaszként erre: 8. - Szomorkodó)
2013. nov. 1. 10:23
Teljesen egyetértek, ott a pont :)
12. Mazsinka (válaszként erre: 8. - Szomorkodó)
2013. nov. 1. 10:21
Szerintem teljesen igazad van. Amikor összejöttem a férjemmel évekkel ezelőtt, jópár barátnőm mondta, hogy találhatnék jobb pasit is. Fogalmuk sem volt, hogy nem azért vagyok vele, hogy mekkora az izomzata, kopaszodik-e, hosszú-e az orra, kezd-e pocakosodni, hanem más oka van: okos, humoros, a személyiségét imádom, és rengeteg nagyon jó tulajdonsága van, ezért szeretem, nem a nemlétező izmai után sóvárgok. Nos, azóta is egyedül vannak majd' 30 évesen ezek a nők, s mint valami kiégett, kiéhezett hiénák nyomulnak tizenévesekkel a diszkóban, és keresik a tökéletes adoniszt. Pfff...
11. e4f721a12c (válaszként erre: 6. - Ca8f748537)
2013. nov. 1. 10:19

Nyilván ezért vagyok erre kíváncsi, mert azt hogy mit nem arról regényeken tudnának írni a nők :)

De hogy mit igen, na az már nagyon nehéz dolog :)

10. e4f721a12c (válaszként erre: 9. - Fb85cf2fe7)
2013. nov. 1. 10:18
Ismerkedésre gondolok, Tehát mikor ismerkedsz egy pasival, még nem vagy vele kapcsolatban.
2013. nov. 1. 10:15
Tényleg kapcsolatban gondolod, vagy úgy kapcsolaton kívül a pasikról? Nem mindegy..
8. szomorkodó (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:14

a felsoroltak közül azt nem tudom elfogadni, amiről maga is tehet, tehetne ellene.

testi "fogyatékosságaival" együtt vettem magam mellé, nyilván azért, mert szeretem. mivel én is "fogyatékos" vagyok, nem várom a herceget, fehér lovon.

bár jó szokásunk, nekünk nőknek, hogy szépítő és okosító tükörben nézegetjük magunkat, és addig hazudjuk magunknak, hogy szépek és okosak vagyunk, mígnem el is hisszük.

aztán a mércénket is ehhez képest emeljük társaink keresgélése közben, aztán jön a pofára esés, és azok a fórumok, hogy miért olyan minden pasi, amilyen. Főleg 50 körül száll el a realitás érzékünk. aki kicsit jobb az átlagnál, már azt sem tudja, mit csinál jódógában. ha leszállnánk a földre, kicsit magunkba néznénk, esteleg megkérdeznénk magunkról a véleményt egy hozzánk közel állótól, aki nekünk jót akar, és reálisan lát minket, sokkal többre mennénk, mintha a saját álomvilágunkban ringatóznánk. de ez csak az én véleményem.

7. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:14
Szétszórt. Szivesen pakolok utána, amennyiben megérdemli.
2013. nov. 1. 10:13

Könnyebb megfogalmazni, hogy mit nem.

Az igénytelenséget-mind külsőleg, mind lélekben-, a céltalan létezést, a végletes őszintétlenséget (füllenteni, titkolózni szabad, hülyének nézve szemembe hazudni nem, mert azt észreveszem), a teljes lustaságot, és az önzést nem tűröm el.

5. 5c98b496b3 (válaszként erre: 3. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:12
apolt legyen, adjon magara. Nem kellenek a markas cuccok, de legyen stílusa.
2013. nov. 1. 10:11
Ez teljesen egyénfüggő. Van, akinél el tudok valamit viselni, amíg a másiknál meg nem. Ezt nem lehet így megmondani.
2013. nov. 1. 10:09
Külső tulajdonságokra is gondolok
2. 5c98b496b3 (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 10:06

csak annyit ami a férjemben van meg :)

Néha lusta, néha idegbajos, néha makacs, néha önző. De nem jobban, mint én :) Mindenekfelett imad és imadom :)

2013. nov. 1. 10:03

Tisztában vagyok azzal, hogy a nőknek általában elég magas a mércéjük pasik terén, ugyanis az a pasi legyen határozott, férfias, törődő, magas, helyes, hűséges, odaadó stb stb. De mindannyian tudjuk minden embernek vannak rossz tulajdonságai.

Vajon ti lányok milyen rossz tulajdonságokat tudtok elfogadni a férfiakban? (igénytelen, alacsony, férfiatlan, buta, nem hűséges, bunko stb stb stb.)


Te milyen rossztulajdonságokat tudsz elfogadni egy férfiban?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook