Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élettársi kapcsolatban..... fórum

Élettársi kapcsolatban..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
10. Bless the child (válaszként erre: 7. - Syduri)
2022. jún. 19. 19:05
De a pasi már kap az előző kapcsolatából. Ahány halott asszony, annyi özvegyi?
9. Syduri (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 19:05
10 év igazolt, bizonyítható együttélés kell, ha nincs közös gyerek.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. jún. 19. 19:04
Ezt sem tudom csak kérdés részemről. Ő részéről most olvastam nem fog kapni, mert csak előző jogán jár.
7. Syduri (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2022. jún. 19. 19:04

Mért ne lenne?

VAN!

2022. jún. 19. 19:03
Mit lépnél, kinyírod?😂
2022. jún. 19. 19:02
Mégis hogy gondolod, hogy 2 helyről fog majd kapni?
2022. jún. 19. 19:01
Még a lakcimetek sem egyezik,akkor miből gondolja bárki,hogy ez nektek jàrni fog valaha is?
2022. jún. 19. 18:58
Nem tudom. Ő kap huszon évig élt valakivel, halála után két tanúval igazolta és van neki ő kap. Eszembe sem jutott ismerősöm mondja.
2022. jún. 19. 18:54
Élettársi kapcsolatban szerintem nincs özvegyi nyugdíj
2022. jún. 19. 18:51
Mielőtt ügyvédhez fordulok feltenném itt a kérdésem, hátha valaki tudja a választ! 11 éve élek kapcsolatban egy férfivel saját házamban. Nincs hozzám bejelentve lakcimként. . Ezt a lépést nem akarom meglépni. Nem tudni melyikőnk megy el hamarabb, a fiammal kell tudatnom hogy ha én akkor ő itt tovább nem élhet. Fiam felnőtt nem velem él egyik külföldön van. Nem élünk jól, addig volt jófiú mig valakihez tartozni akart. Tudom lépnem kellenne, de ahhoz túl jó vagyok, sajnálom mert ahova be van jelentkezve ott előző asszony felnőtt fia él feleséggel. Többször tudtára adtam már hogy kitegyem annál jobb a szivem sajnálom hogy fedél nélkül legyen. Tehát belenyugodtam sorsomba. Van ugyan két lánya de oda sem kell. Ezeket azért irtam hogy lássátok a helyzetet. Kérdésem ezek után az hogy lehet e ezt úgy megoldani hogy amelyikőnk marad özvegyit kapjon? Nemm az én gondolatom. Illetve egyikőnké sem, baráti társaságbeli mondta nekem hogy lépjek hogy legyen özvegyi halál esetén akármelyikőnknek is. De neki csak akkor mondom hogy lépünk ha van rá lehetőség.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook